$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Zanim napiszesz posta PRZECZYTAJ !!!!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zanim napiszesz posta PRZECZYTAJ !!!!
Autor Wiadomość
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
  Wysłany: |25 Kwi 2005|, 2005 17:43   Zanim napiszesz posta PRZECZYTAJ !!!!

Witam

Otwieram dzisiaj dzial problem i malo mnie z fotela nie zdjelo :)
Tematy takie ze od razu wiedzialem o co chodzi.

np." Ki diabel mi stuka"
od razu wiedzialem ze chodzi o stukajace cos podczas skretu

Od dzisiaj tematy nalezy pisac nastpeujaco

[kategoria] Problem

np:
[silnik] Nierowne obroty biegu jalowego
[uklad chlodniczy] Ginacy plyn ze znbiorniczjka wyrownawczego
[zawieszenie] stuki podczas skretu
[nadwozie] Jak tanim kosztem zalatac gnijace nadkola

Jest taka ewentualnosc, ze ktos nie bedzie wiedzial co sie dzieje i do jakiej kategorii przyporzadkowac dany problem wtedy nalezy napisac

[Problem] szarpanie podczas ruszania

Bardzo proszę o stosowanie sie do wytycznych bo mały burdelik pomalutku sie robi

Pozdrawiam
Wąski
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |25 Kwi 2005|, 2005 20:07   

Ehh mysle ze sie czepiasz. poza tym wiele osob ma juz problem z umieszczeniem wlasciwego tematu/problemu we wlasciwym dziale. teraz jak jeszcze karzesz robic te opisy to juz wogole bedzie masakra.
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |25 Kwi 2005|, 2005 22:36   

Hm...Speedo straszysh :twisted:
A tak na poważnie widziałem już na forach właśnie takowe oznaczanie problemów jak napisał Master-Wąski :twisted:
Trochę to porządkuje,pod warunkiem że forumowicze wiedzą co im dolega,a często nie wiedzą 8) 8) 8)
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |25 Kwi 2005|, 2005 23:37   

A ja mam jeszcze sprawe dotyczaca FAQ. Widze ze nowi forumowicze z uporem maniaka ciagna do tego działu nie po to zeby z niego czerpac wiedze ale zadawac w nim pytania, a jak mi sie wydaje nie do tego on sluzy. Znajduja sie tam rowniez cale wynurzenia i inne spazmy co czyni ten dzial niezbyt przejrzystym. Mam taka propozycje zeby umozliwic pisanie postow w tym dziale tylko moderatorom i oczywiscie administratorom ;) Jesli cos sie bedzie nadawac do tego dzialu to MOD tam umiesci
 
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 00:15   

No admin sie wkurzył :) fajnie!
Ale popieram w całej rozciagłosci. Przynajmniej pozniej jak sie czegos szuka, to wiadomo o co chodzi.
a nie zaczyna byc jak na autokąciku astry - MAM PROBLEM POMOZCIE , rzecie wiadomo ze o połowe mniej ludzi tam wejdzie.

A wiec generujmy czytelnie nasze zapytania.

Co do działu FAQ to popieram równiez kazdy moze pisac, ale do moderatora wysłać do akceptacji :)

No a przy tym dla moderatorow robiacych korekte - uzywac w takich postach w FAQ słów kluczy, w wielu odmianach, zeby wyszukiwarka łatwo znajdowała.

Dodatkowo, w konsyltacji z Adminem proponuje zmiane nazwy działu techniczny, bo ludzie tam pisza o problemach z samochodami a nie forum, moza nazwac go ... no wlasnie jak??

PS idąc za wszechmocnym słowem admina, przyłaczam sie do speedo w kwesti wymagania co powyzsze, rownie stanowczy co speedo moze nie bede :) ale łąskawy rowniez :) mody bojcie sie :) was to tez nie ominie :)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 07:28   

Wiecie co panowie Guru naszego Forum. Macie jednak racje. Jest aktualnie temat autorstwa COSSY'ego "Multiplex" w dziale ogolne. W pierwszej chwili pomyslalem ze zarzucil jakis lajtowy temat dotyczacy kina i wszedlem z ciekawosci. Okazuje sie ze nie bo dotyczy to jakiegos elementu auta o ktorym osobiscie nie mam bladego pojecia. Gdybym wiedzial to nie tracilbym czasu na zagladanie tam.
To byl tylko przyklad (COSSY bez urazy). Temu podobnych jest jednak wiele a ja jestem zdania ze skoro o czyms nie wiem to nie zapycham Forum zbednymi postami wiec od razu omijam temat.
Co do dzialu FAQ - jak najbardziej wrowadzic ograniczenie dla admonow i modow.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Pomógł: 261 razy
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 08:49   

Na FCP wogóle takie posty z debilnym tematem kasują :) a żeby łatwiej się zorientować -bo nie każdy wie co to ASO można by to jakoś FORD-GARAGE nazwać czy coś :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
marcys
[Usunięty]

Wysłany: |27 Kwi 2005|, 2005 20:28   

swietny pomyslograniczenia w FAQ.
zmiana nazwy ASO na cos w stylu pomyslu struny moze byuc, zwlaszcza nowym ulatwi nawigacje po forum.

CAŁA WŁADZA W RĘCE RAD! (sory chłopaki nie mogłem sie powstrzymac

:wink: :wink: )

a serio warto pilnowac porzadku bo nie trzeba wiele zeby sie z fajnego forum zrobiła zwykła kupa. szkoda by było.
ale badzmy wyrozumiali dla nowych bo na poczaku nawigacja moze sprawiac troche problemu.
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |27 Kwi 2005|, 2005 20:34   

Speedo masz racje - moje przeoczenie.
Struna - popieram.
Marcys - masz racje z tym ze nowi sie nie lapia od razu. Ja sam czasami sie zagubiam. A na mazdaspeed od miesiaca siedze (czyli jestem nowy) i nadal nie qmam co gdzie i jak.
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |28 Kwi 2005|, 2005 20:08   

Jestem za - zarówno jeśli chodzi o tytułowanie wątków jak i zablokowanie fakowni dla "endjuzerów". Proponuję też stworzenie bota, który na pytanie: "Co to jest?", z automatu będzie wrzucał odpowiedź: "gówno". :mrgreen: Też mnie krew zalewa, jak trafiam na tak sformułowane pytania. Staram się, tytułem bojkotu, takich wątków nie czytać ani się w nich nie wypowiadać (chyba, ża akurat cholernie mi się nudzi, albo pisze jakiś bardzo stały bywalec forum).
 
 
wasekLV
[Usunięty]

Wysłany: |8 Cze 2005|, 2005 00:27   

popieram w 100 %, choc przyznam ze na poczatku sam mialem problemy, bo nie uwaznie wstawialem problemy do kategorii, ale juz jest okey - lepij szukacj jak wszystko jest pokatalogowane
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group