$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - 2,9 V6 EFI 89r, brak sondy lamda, przepływomierze.....
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2,9 V6 EFI 89r, brak sondy lamda, przepływomierze.....
Autor Wiadomość
Boni 



Auto: Lexus SC430 '03
Pomógł: 36 razy
Wiek: 52
Dołączył: 21 Maj 2005
Skąd: Dublin
Wysłany: |1 Cze 2005|, 2005 20:30   

Sprawdziłem na swoim V6, na postoju - zimny wchodzi na jałowe ok 1100..1200rpm i spada w miarę nagrzewania do 900..1000. Wszelkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie mówią, że tak jest mniej więcej normalnie dla V6 12v.
_________________
http://bs-blog.clouds-forge.eu
 
 
Slawek
[Usunięty]

Wysłany: |1 Cze 2005|, 2005 21:49   

Nic przy przewodach podciśnieniowych itp nie grzebałem tylko miksery wyciągałem i tyle. Ten mój skorpiaczek rządzi się swoimi prawami, co potwierdza że te autka mają duszę :D Do teraz zawsze miałem 500 rpm na wolnych i 2000 przy 140, teraz jest tak jak u Was, przy zimnym lekko powyżej tysiąca, po rozgrzaniu spada do ok 800 - 900 rpm. Przyznam że teraz jeździ się lepiej, silnik jest bardziej elastyczny :) ale czy pali więcej czy mniej nie wiem, bo jednego dnia jest tak, a następnego inaczej :D to auto mnie zaskakuję :D przymanjmniej nie jest nudne :D
Teraz też uważam że to nie wina skrzyni tylko coś z regulacją obrotów w silniku, ale narazie nic nie będę robił póki skorpiaczek nie zdecyduje się ostatecznie ile chce mieć obrotów na jałowym :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group