$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - potrzebny mechanik w wawie "DOBRY"
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
potrzebny mechanik w wawie "DOBRY"
Autor Wiadomość
cezar
[Usunięty]

  Wysłany: |26 Paź 2006|, 2006 13:33   potrzebny mechanik w wawie "DOBRY"

tak jak w temacie potrzebuje mechanika do MK1 z 88 roku znajacego sie na fachu w Warszawie, nie kombinujacego czyt. nie robiacego ludzi w konia na kase czesci i inne sprawy, bylem juz u kilku mechaniorow i efekt byl tylko taki ze jest gorzej niz bylo tzn. np. jak dalem wal do regeneracji to mi tak zregenerowali ze jak zobaczylem zaspawany krzyzak z luzem okolo 5 milimetrow i drgania w calej budzie to troszke posiwialem, na dodatek zaplacilem za to 700 zl :/ wal juz zrobilem sam wymieniajac go na uzywany z allegro i kosztowalo mnie to niecale 100zeta, przy wymianie gum stabilizatora i uszczelki pod kopulka zaworow czekalem 5 dni az mi zrobia przy czym sam wymienialem to w 2 godziny nie spieszac sie, dziwnie podchodza do klienta w naszej kochanej stolicy :( . teraz chce waleczek rozrzadu wymienic i uszczelnic silnik bo kapie chyba z uszczelniacza walu. sprezynki z tylu i pare pierdol typu stany oleju i wogole. przy okazji zapytam co trzeba wymienic razem z walkiem rozrzadu OHC EFI 2.0 tak aby naprawa byla pewna i kompleksowa, moze ktos robil juz taki remoncik i zna przyblizony koszt ??? moze jakies namiary gdzie i jaki walek kupic i reszte czesci potrzebnych do tej naprawy ?? pozdrawiam wszystkich i sory ze sie rozpisalem
 
 
Boni 



Auto: Lexus SC430 '03
Wiek: 52
Dołączył: 21 Maj 2005
Skąd: Dublin
Wysłany: |26 Paź 2006|, 2006 15:09   

Uszczelnianie czy wymiana wałka w OHCu jest absolutnie nieopłacalna. Juz wydałeś na tego OHCa z 88 (a jaki przebieg ma?) połowę jego wartości, albo i lepiej, chcesz wydać teraz następne pół? To może rozważ opcję - pojeździj tym OHCem nie wkładając w niego bez potrzeby pieniędzy, a to co masz ochotę w nim utopić, odkładaj na następnego, albo chociaż na nowszy silnik, to się dwa razy bardziej opłaci.
_________________
http://bs-blog.clouds-forge.eu
 
 
cezar
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2006|, 2006 21:14   

no wydalem juz na niego napewno wiecej niz jest wart ale dzieki niemu zarobilem DUZO wiecej no i mam sentyment do tego skorupiaka :D w sumie to mam zamiar zime nim przejezdzic i go sprzedac i kupic oczatego. to co najwazniejsze powymienialem na nowe :D sprezynki, amory, tatcze hamulcowe z klockami, termostat, czujniki temp wszystkie, gumy zawieszenia z przodu podpora walu filtry oleje i inne pierdoly, dodatkowo 2 komplety alusow zima i lato a na zime nowki opony fuldy, poprostu lubie jak mi wszystko smiga bez zarzutu i przy "ewentualnej" sprzedazy nie chce sie oblowic ale chce zeby trafil w dobre rece i zeby ktos byl z niego zadowolony. slyszalem ze ten walek rozrzadu to w granicach 500 zeta nowy i jakies koniki czy cos takiego trzeba razem z nim wymieniac dla mnie to zadna kasa a przyjemnosc z jazdy wieksza bo mi juz nie bedzie klekotal jak bocian :D no i ten nieszczesny ADOBRY mechanior mi potrzebny a w wawie to chyba ginacy gatunek jedyne co robia dobze to wypisywanie rachunkow za "niby" naprawe, pozdro i dzieki za odzew czekam na inne wypowiedzi
 
 
Art
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2006|, 2006 23:08   

Polecam warsztat inż. Kaczorka z Józefowa (kierunek z Warszawy na Otwock)
Serwis ASB oraz mechanika i elektryka.

Sporo napraw robi jego syn, który sam ma wieloryba.
Ceny robocizny konkurencyjne.

Szczegóły na PW.

Pzdr,
Art
 
 
Kevin Xy 
WSK x3



Auto: '90, 2.9 12V, GHIA, ASB, wreszcie SEDAN
Wiek: 47
Dołączył: 17 Sie 2004
Skąd: Piaseczno
Wysłany: |26 Paź 2006|, 2006 23:18   

Art napisał/a:
Kaczorka

hmm, Kaczorek- kumpel do niego jezdzi i sobie chwali
_________________
Kevin Xy
535 015 788
'88 2.0 OHC GL
'90 2.9 12V GHIA ASB
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'96 2.3 16V GHIA ASB SEDAN
 
 
Art
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2006|, 2006 23:33   

Ja także ...
 
 
maca_maca
[Usunięty]

Wysłany: |27 Paź 2006|, 2006 07:58   

Kevin Xy napisał/a:
hmm, Kaczorek
hmm musze sprawdzić choć narazie tfu tfu auto mi się nie psuje
 
 
BC_Leszcz
[Usunięty]

Wysłany: |23 Sty 2007|, 2007 12:14   

Byłem u Pana Kaczorka - nie narzekałem, było nawet OK, moja ocena:

terminowość: 4+
fachowość: 4+
cena: 4-

Jak dla mnie koszmarnie daleko i kiepski dojazd, jak zostawisz tam auto to trzeba wracać do centrum Warszawy PKS-em albo WKD co zajmuje masę czasu.
 
 
Julek 
510 571 845



Auto: '91 2,9 LSD,
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: |3 Sie 2008|, 2008 19:24   

Ma ktoś numer do tego Pana, bo to chyba tuż pod nosem, a ja nie znam człowieka...
_________________
Tak to jest normalne, że nie gadasz z bandytami. Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych. Kto z kim przystaje, takim się staje...
 
 
Kevin Xy 
WSK x3



Auto: '90, 2.9 12V, GHIA, ASB, wreszcie SEDAN
Wiek: 47
Dołączył: 17 Sie 2004
Skąd: Piaseczno
Wysłany: |3 Sie 2008|, 2008 21:04   

Julianie- zadzwon jutro-podam nr do Kaczorka
_________________
Kevin Xy
535 015 788
'88 2.0 OHC GL
'90 2.9 12V GHIA ASB
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'96 2.3 16V GHIA ASB SEDAN
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group