$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Kontroferty w temacie.
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontroferty w temacie.
Autor Wiadomość
karex
[Usunięty]

Wysłany: |30 Cze 2007|, 2007 11:25   

Boni napisał/a:
Forum nie jest do handlu tylko do rozmowy, więc nie ma co się (i modów) obciążać regulaminami handlowymi.

Ale działy handlowe są handlowymi.
Ja uważam, że tępić takie wcinanie się i koniec.
Nikt z nas jako sprzedawca nie byłby zadowolony gdyby np. na Allegro można było dopisywać nam komentarze do aukcji.
I wyobraźmy sobie:
ja mam aukcję sprzedam Mondeo takie a takie za tyle a tyle, a tu się wcina koleś: ja za takie samo chcę 1 tys mniej.
Czyż wtedy by mnie szl... nie trafił :evil: .
Wszystko w granicach musi być utrzymane. Jeżeli ktoś już pojedzie z ceną w kosmos to można mu zwrócić uwagę. Ale uważam, że to nie ma sensu. Jw napisaliście życie go zweryfikuje. Przecież chyba nikt kupujący nie bierze od razu po zobaczeniu ogłoszenia. Reczej się orientuje co i jak :) .
Ostatnio zmieniony przez karex |30 Cze 2007|, 2007 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adwes
[Usunięty]

Wysłany: |30 Cze 2007|, 2007 13:50   

a jak sie nie orientuje , to jego strata , a sprzedajacego zysk , ale wcinanie sie w czyjes ogloszenie z " leprza " propozycja , trzeba tepic ;)
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |1 Lip 2007|, 2007 22:03   

wiecie co, tyle Wam powiem. Jeszcze nikt, nigdy i nikogo nie nauczył kultury za pomocą regulaminów, przepisów, norm etc. Cham będzie chamem.... aż się nie odchami.
Jak zwrócisz uwagę kulturnemu* człowiekowi, że zachowuje się nie tak, on to przemyśli. Niewykluczone, że przeprosi. Niewykluczone nawet, że następnym razem tego nie zrobi.
Burak albo nie zareaguje albo zbluzga a co bardziej rozgarnięte wypyszczą się o zamachach na wolność, demokrację i inne dziwne rzeczy - ale z drugiej strony, cóż wymagać - taka jego buracka natura...


---------------------------------------
*kulturnyj - to rusycyzm. zasadniczo znaczy "kulturalny" ale w naszym aparacie pojęciowym to znaczenie powinno być poszerzone o tzw. kindersztubę, otrzaskanie, savoir vivre etc. przeżytki.
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
Ostatnio zmieniony przez maup |1 Lip 2007|, 2007 22:17, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Stefan
[Usunięty]

Wysłany: |1 Lip 2007|, 2007 22:06   

Witam! Kolego maup..........
maup napisał/a:
co bardziej rozgarnięte wypyszczą się o zamachach na wolność, demokrację i inne dziwne rzeczy
-rozwijajac te mysl...... :one: Pozdrawiam.Stefan.
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |1 Lip 2007|, 2007 22:09   

A rozwijajcie jak chcecie.
Ja właśnie wróciłem do domu po zakończonej sesji, jestem na następnym roku, mam w środku pół butelki Jacka Danielsa (zaraz będę miał więcej), głowica ocalała, nowy rozrząd założony, auto jeździ, nie klepie i przestało dymić....
A kulturnym człowiekiem albo się jest albo nie. I tyle.
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |2 Lip 2007|, 2007 00:12   

maup napisał/a:
głowica ocalała, nowy rozrząd założony, auto jeździ, nie klepie i przestało dymić....


pogratulowac - a z tego co mi sie przypomina wyjszlo w twoim temacie o problemach tez kto kulturnyj a kto ni :)
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
Stefan
[Usunięty]

Wysłany: |2 Lip 2007|, 2007 05:16   

Witam! Rozwijajac te mysl uwazam ze kazdy ma prawo wystawic przedmiot do sprzedania za cene ktora uzna za stosowna.Wszelkie "kontroferty" powinny byc odpowiednio(przypadek kol. RIPO)nagradzane. :one: Pozdrawiam.Stefan.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |3 Lip 2007|, 2007 09:53   

przy oglozeniach o auto sprzedam moze i tak przy czesciach, sadze ze dopisanie ze "jak chesz to mam cos takiego" jest nawet dobre, w sumie wolna konkurencja a latwiej wtedy cos znalesc
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lip 2007|, 2007 10:23   

Speedo napisał/a:
ale to chyba w "kupie" a nie sprzedam :?: :P


Otóż to !!
 
 
do cent
[Usunięty]

Wysłany: |29 Lip 2007|, 2007 19:52   

ludziska zyjemy w czasach takich a nie innych i mysle ze konkurencja nigdy nikomu nie zaszkodzila szczegolnie kupujacemu przynmajmniej ma wybor a o to chyba chodzi a jezeli sprzedajacy ma jakies ale to niech nie oglasza "konieckropka"
 
 
Kuzyn
[Usunięty]

Wysłany: |30 Lip 2007|, 2007 01:53   

Zawsze można identyczny temat równolegle zaraz obok założyć :) Oczywiście z lepszą ofertą
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group