$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Minispocik "Karkonosze 2007"
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Minispocik "Karkonosze 2007"
Autor Wiadomość
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 00:02   Minispocik "Karkonosze 2007"

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie.
Chciałbym poinformować, że w dniach 16 do 19 lutego odbył się w Jeleniej Górze minispocik (a dokładniej mówiąc odwiedziły nas "Szulery" - czyli Magda (Cosma) i Damian (Szuler). Spotkanie zaowocowało dużą ilością wykonanych zdjęć (z czego kilka poniżej przedstawię i mam nadzieję, że Szuler też swoje 3 grosze dorzuci), rozsądną ilością wypitego alkoholu, naprawioną moją skrzynką bezpieczników (bez pomocy Szulera by się nie obeszło, bo ja z racji gabarytów do jednej nakrętki nie mogłem się dokopać), wymienionym bezpiecznikiem w rezystorze dmuchawy mojej skorupki, zaślepieniu nagrzewnicy u Szulera w aucie i wieloma jeszcze różnymi zdarzeniami, których wymieniać nie będę - aby nie zanudzać.
Jeszcze raz natomiast chciałbym gorąco podziękować Szulerowi za pomoc przy aucie i w ogóle podziękować im obojgu za to, że zechcieli nas odwiedzić. Było nam bardzo miło !
A teraz trochę zdjęć.
Na początek był remont skrzynki:



Potem zwiedzaliśmy Jelenią Górę:



i okolicę:
Góra Szybowcowa:



Zapora "Pilchowice"


A tu to sam nie wiem co oni robią:

I nasze "latające" Panie:


A teraz w drodze na zamek Chojnik (w tle widać Śnieżkę - najwyższy szczyt Karkonoszy - 1605 mnpm:


I na zamku:

A tu na wieży zamkowej (w tle widać kolejny duży szczyt Karkonoszy - Szrenicę:


I już chyba ostatni punt naszego zwiedzania - a mianowicie Sztolnie Kowary - gdzie przez kilkadziesiąt lat ruscy wydobywali rudę uranu .
Nie obeszło się bez "zakopania":

A to już wewnątrz Sztolni (Szulerom się upiekło, bo kaski musieli zakładać tylko ci, którzy mieli więcej niż 170cm ;) ):

A to skarbiec waloński wewnątrz sztolni:


I to już koniec może trochę przydługiej fotorelacji z naszego spotkania, ale w związku z tym, że było bardzo sympatycznie uznałem, że należy to opisać.

Rafał Kubicki (Raf7)
 
 
Cosma 
VU



Auto: Kawa GPZ500s(serceER-5)/406 2.0HDI/Fabia 1.2
Wiek: 40
Dołączyła: 16 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 08:30   

w końcu jakieś fotki zobaczyłam, bo naszych i Waszych z płytki jeszcze nie widziałam więc te są pierwsze :)
Było bardzo sympatycznie. Panowie ledwo przyjechaliśmy w piątek to leżeli pod wielorybami, nad i ... we welorybach (nie wnikam ;) )
Dziękujemy za ugoszczenie nas i oprowadzenie po atrakcjach turystycznych okolicznych!
Szkoda tylko że nagrzewnica odmówiła posłuszeństwa, więc drogę powrotną zapamiętamy na długo, lepsze jednek siedzenie opatulonym w zimnie niż wdychanie płynu z chłodnicy i siedzenie w jeziorze ;) :690:
_________________
EX:Renia5'79/Viki1.4'91,2.0'95/Partner2.0HDI'06,1.6HDI'08/Fabia1.4TDI'07/C3 1.4HDI'08/Berlingo1.6HDI'08/626 2.0'91/Swift1.2'14/C3 1.1'15
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 08:39   

Jejku, jejku - jaki ładny temat :) . Ze zdjęciami dorzucę się potem, bo teraz z pracy piszę i nie mam jak wgrać zdjęć :) . Ja również gorąco dziękuję za zaproszenie, za ugoszczenie, za miło spędzony czas, za oprowadzanie po okolicznych atrakcjach, za pomoc w wykopaniu wieloryba ze śniegu, za rurkę do układu chłodzenia potrzebną do odcięcia nagrzewnicy, za wodę do układu chłodzenia ;) , za pyszne obiady, śniadania i kolacje, za piwa, wódki i inne mocniejsze napoje alkoholowe, za załatwienie nagrzewnicy i jej wysłanie do mnie, za śliczną pogodę jaką mieliśmy w sobotę i niedzielę i na koniec za to o czym zapomniałem :D

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 10:08   

foto 1 - kurna jak ja uwielbiam ta pozycję :D :D nieźle mnie potem kręgosłup nawala :) foto 2 - szuler chyba nieco już zmęczony był przy tej skrzynce ( whisky )
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 10:20   

O pozycji nic nie mów, jeszcze dwa dni miałem obolała łopatkę.. :) . Ten kto wymyślił takie dojście do skrzynki biezpieczników powinien spłonąć na stosie :) .
Co do drugiego zdjęcia, to wtedy byłem prosto po pracy i trasie więc tak jakoś wyglądałem :) . Wypiłem dwa piwa, położyłem się do wieloryba pod skrzynkę bezpieczników i po 15 minutach jak wstałem czułem się jakbym wypił 10 piw... :)

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 10:22   

Szuler napisał/a:
czułem się jakbym wypił 10 piw... :)
no właśnie widać :D
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 10:22   

Struna napisał/a:
foto 1 - kurna jak ja uwielbiam ta pozycję :D :D nieźle mnie potem kręgosłup nawala :) foto 2 - szuler chyba nieco już zmęczony był przy tej skrzynce ( whisky )


Nie nie - do skrzynki była skrzynka (browarka oczywiście ;) )

A co do pozycji na fotce 1 to u mnie kręgosłup OK, ale za to prawa łopatka napierdziela !
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 10:27   

Struna napisał/a:
Szuler napisał/a:
czułem się jakbym wypił 10 piw... :)
no właśnie widać :D

Spadaj :P ;)

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 10:31   

A ja właśnie odę ostatnią nakrętkę przykręcić :/
 
 
Cosma 
VU



Auto: Kawa GPZ500s(serceER-5)/406 2.0HDI/Fabia 1.2
Wiek: 40
Dołączyła: 16 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 10:46   

ja Wam coś powiem krótko i zwięźle - Ford :lol: :lol:

;)

aby żarówkę wymienić to wścieklizny można dostać ale dojście do skrzynki b. to jest mistrzosto świata :one:
_________________
EX:Renia5'79/Viki1.4'91,2.0'95/Partner2.0HDI'06,1.6HDI'08/Fabia1.4TDI'07/C3 1.4HDI'08/Berlingo1.6HDI'08/626 2.0'91/Swift1.2'14/C3 1.1'15
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 10:58   

Cosma napisał/a:
ja Wam coś powiem krótko i zwięźle - Ford :lol: :lol:
ale chyba co wygodniejsze niż Vectra :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Cosma 
VU



Auto: Kawa GPZ500s(serceER-5)/406 2.0HDI/Fabia 1.2
Wiek: 40
Dołączyła: 16 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 13:05   

Struna napisał/a:
Cosma napisał/a:
ja Wam coś powiem krótko i zwięźle - Ford :lol: :lol:
ale chyba co wygodniejsze niż Vectra :)

czy na pedałach jest wygodniejsza? :690: ;) nie wiem nie miałam okazji leżeć na pedałach ani vectry ani scorpio ;)
a tak na serio to jak będą biegi normalnie się wkleszczały to pewnie Wielorybem będzie się wygodnie jeździło. No i na plus zawieszenie jest w nim - dosyć twarde - odpowiednio jak dla mnie, nie przesadzone.
_________________
EX:Renia5'79/Viki1.4'91,2.0'95/Partner2.0HDI'06,1.6HDI'08/Fabia1.4TDI'07/C3 1.4HDI'08/Berlingo1.6HDI'08/626 2.0'91/Swift1.2'14/C3 1.1'15
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |21 Lut 2007|, 2007 13:09   

Cosma napisał/a:
nie miałam okazji leżeć na pedałach ani vectry ani scorpio ;)
łeee no to trzeba przetestować pedalstwo :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group