$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Komputer POKLADOWY PILNIE I TO BARDZO :D
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komputer POKLADOWY PILNIE I TO BARDZO :D
Autor Wiadomość
Ujek
[Usunięty]

  Wysłany: |1 Mar 2005|, 2005 20:01   Komputer POKLADOWY PILNIE I TO BARDZO :D

witam kupilem sobie komputer pokladowy do mojeje scorupy i mam problem jak podlaczyc ten komputerek bo slyszalem ze tam ino wtyczka z zegarka przychodzi do niego albo mzoe wiecej kto pomoze ?? :idea: KIEDYS WIDZIALEM TU NA FORUM ZE KTOS ROBIL COS TAKIEGO WIEC NAPEWNO KTOS MUSI I POMOC A SZUKALEM I NIE ZNALAZLEM TEGO :(
Ostatnio zmieniony przez Ujek |1 Mar 2005|, 2005 20:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |1 Mar 2005|, 2005 20:37   

ok pomylilo mi sie myslalem ze dalem na FAQ :P
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |1 Mar 2005|, 2005 22:57   

OK OK OK thx za wyrozumialosc nie wiedzialem ze mam od razu do problemu dawac ale thx na przyszlosc MUA
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |2 Mar 2005|, 2005 08:27   

Speedo jak widac powaznie traktuje swoja role :) i to sie chwali.

Jesli chodzi o komputer pokladowy, to napisz czy to oryginal i ile za niego dales.
Nie podlaczalem nigdy oryginalu, wiec dokladnie Ci nie pomoge ale poszukaj na forum - podobny temat byl walkowany. Ogolnie rzecz biorac przy podlaczaniu swojego uniwersalnego komputera musialem podlaczyc kabelek pod jeden z wtryskow, doprowadzic +, -, + po stacyjce i sygnal od predkosciomierza - podpialem sie do nicznika.
Bycmoze oryginalnie jest gdzies wiazka przewodow przygotowana do podlaczenia tego urzadzenia ale u siebie nie znalazlem.

Powodzenia i pochwal sie jak juz podlaczysz.
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |2 Mar 2005|, 2005 13:11   

hmmm no wlasnie mi chodzi o oryginalny ale jak nie znajde na forum tego alb oktos mi nie powie to raczej to opie**** i kupie sobie taki uniwersalny :arrow:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group