$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - POZNAŃ _ mini --zlot
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
POZNAŃ _ mini --zlot
Autor Wiadomość
Niki
[Usunięty]

Wysłany: |27 Lis 2006|, 2006 23:17   

Szkoda ze mam auto u lakiernika... (niestety mala stluczka)ale mam nadzieje ze na poczatku grudnia bedzie jakis spocik co bym mogl przyjechac moja skorupka :695: Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Niki |27 Lis 2006|, 2006 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2006|, 2006 13:45   

Ehm... Możesz przyjechać ewenutalnie autem żony... Z tego co widzę w opisie to hmm... ciekawe auto ;) . Ale tak serio jak będzie gotowa skorupa to dawaj znać i będziemy coś na początku grudnia organizować!

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Niki
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2006|, 2006 23:49   

Szuler napisał/a:
Ale tak serio jak będzie gotowa skorupa to dawaj znać i będziemy coś na początku grudnia organizować!

Jasne ze dam znac :690: obowiazkowo jak lakiernik tylko zakonczy dzialania to sie melduje mam nadzieje ze w koncu sie spotkamy bo jak na razie sie mijamy hehe.....Milo mi ze Ci sie autko zony podoba ale..wiesz..zona odkad go dostala ode mnie to jest zakochana w swoim autku i woli 430 koni niz mnie hihihi i by mi plakala ze jej go biore......a tak nawiasem zlot forda to forda a nie jakiegos tam merca :one: Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Niki |29 Lis 2006|, 2006 00:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group