$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - lamki sufitowe a otwarte drzwi
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
lamki sufitowe a otwarte drzwi
Autor Wiadomość
lancer
[Usunięty]

Wysłany: |16 Sty 2005|, 2005 11:52   lamki sufitowe a otwarte drzwi

Witam kupiłem od Spedo lampki do drzwi (fajne w dobrym stanie) i tak sobie je mam zamiar zamontować. Ale kiedyś popsułem sobie lampki podsufitowe ale tak sobie myśle że te lampy w drzwiach są podpięte na tym samym obwodzie co te pod sufitem więc proszę powiedzieć jak je naprawić bo lampa sufitow przedni i tylna kiedyś zapalała się jak otwierałm drzwi i gasła po jakiś 10 sek od zamknięcia drzwi teraz świeci tylko po ręcznym jej włączeniu gdzie szukać przyczyny
 
 
Księgowy
[Usunięty]

Wysłany: |16 Sty 2005|, 2005 13:05   

Przekaźnik bodaj r5 (książkę mam w aucie a nie chce mi się iść). Sprawdź go czy działa, czy jest na swoim miejscu (możesz w to miejsce celem sprawdzenia przełożyć r3? od wcieraczek (są takie same).
 
 
lancer
[Usunięty]

Wysłany: |16 Sty 2005|, 2005 14:12   

nie ważne jak się go sprawdza nie sprawdze go bo go nie posiadam w miejscu R5 jest tylko kawałek blaszki zrobiłem fotke ale niestety nie mam możliwości wklejenia jej (dziękuje serdecznie adminom za ułatwienie życia) zauwazyłem również przekaźnik w miejscu R7 które jest opisane jako Układ świateł mijania - ściemniacz (Wielka Brytania) a moje autko nie jest wersją angielską jak ktoś mógły porównać to moge zaraz podesłać fotkę mojej skrzyneczki. Mam nieodparte wrażenie że jest tam troche namieszane a ja tak jeżdze sobie ze świadomośćią że jest ok
 
 
Księgowy
[Usunięty]

Wysłany: |16 Sty 2005|, 2005 23:06   

Ale wszystkie czterwy wylączniki by na raz siadły.

Ja miałem taką sytuację w swoim. Ręcznie działało, Po otwarciu drzwi nie, Sprawdziłem żarówki, połączenia między włącznikami, zabrałem się za bezpieczniki i okazalo sie że nie ma przekaźnika (znaczy byl ale w inym miejscu).

Podesłałem Lancerowi listę przekaźników ale mówi że dalej nie działa, więc może coś innego a może skrzynka, a może bezpiecznik (Lancer chyba sprawdziłeś??)
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |17 Sty 2005|, 2005 07:30   

Witam
Na moj gust to wszystko idzie przez skrzyneczke.
I mozesz miec tak jak ja w tym temacie rozkaszaniona skrzyneczke.
Ja tez nie mam oswietlenia wnetrza.
Kiedys nie mialem czasowki
Pozniej nie mialem swiatla przy otwarciu drzwi a teraz nie mam wogole.

Wszystko sie moze zdarzyc ......

Pozdrawiam
Wąski
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
lancer
[Usunięty]

Wysłany: |17 Sty 2005|, 2005 10:20   

wszystkie bezpieczniki są ok przekaźniki powstawiałem jak napisałeś pasują . Manewr ten nie wpłynoł negatywnie na pracę innych urządzeń i funkcji pojazdu. natomiast oświetlenie wnętrza wysiadło mi wtedy gdy próbowałem naprawić wycieraczki sekwencyjne. wtedy siadła tylna szyba zapalniczka radio i coś jeszcze. wszystko za wyjątkiem szyby tylnej i zapalniczek i oświetlenia działa. Z racji tego że ni pale zapalniczka nie jest mi potrzebna lampa sufitowa odpala ręcznie a tylna szyba mało korzystam z niej zazwyczaj patrze do przodu. Nie wiem czy te lampki działają pod ten wyłącznik nie sprawdzałem tego może i spedo ma racje że tylko pod wyłącznikiem w drzwiach ale naszło mnie żeby i tą sufitową sprawdzić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group