$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - biale zegary
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
biale zegary
Autor Wiadomość
DobryZiom
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2004|, 2004 22:11   biale zegary

Mam pytanko czy ktos juz eksperymentowal z zegarami w scorpio naprzyklad wstawial biale zegary inny kolor podswietlania itd... oczywiscie chodzi mi o scorpio z rocznika 92 i nizej. Poniewaz mam zamiar wstawic biale zegtary i niebieskie podswietlanie do tego i jestem ciekaw czy ktos to juz wczesniej robil i jaki jest efekt jak ma ktos zjedcia to bardzo chetnie obejrze prosze slac na maila zgory dzieki pozdrawiam
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2004|, 2004 23:19   

troche roboty cie czeka ale nie uda ci sie wymienic podswietlenia
Ostatnio zmieniony przez Ujek |10 Sty 2005|, 2005 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DobryZiom
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 15:13   

Aha czyli troche pracy z tym jest ale udalo ci sie to zamontowac masz moze jakies fotki jak to wyglada? Jak ktos jeszcze ma cos do powiedzenia w tym temacie to piszcie:D
 
 
TCQ
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 15:32   

Jeśli chodzi o Scorpio to moim zdaniem nie jest to auto do którego wkłada się białe zegary lub sportową kierownicę tym bardziej że zegary sią kwadratowe, ale to rzecz gustu oczywiście, chyba że do 5d to jeszcze może być.
 
 
DobryZiom
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 16:09   

No moze ta biale zegarki to faktycznie nie beda za dobrze wygladaly w scorupce ale mysle ze miana podswietlenia na niebieski chyba go nie ospeci tymbardziej jak mam radio z niebieskim wyswietlaczem. Czy ktos wie czy wystrczy zmienic ta folie ktora jest orginalnie zielona na niebieska i bedzie good czy trzeba wymienic narzyklad zarowczki na np. philipsy blue vision dla wzmocnienia efektu
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 18:26   

Witam
No ja moze tak srednio na temat ale moze ktos zna przyczyne nierownego swiecenia zegarow czyli mam miesjca lepiej i gorzej oswietlone a zarowki wszedzie takie same:((( no i tak sredniawo to wyglada da sie cos z tym zrobić??
Pozdrawiam
 
 
Arvin
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 20:18   

Ja mam u siebie białe zegary i powiem szczerze, że wolałbym mieć czarne, bo białe nie bardzo pasują do scorpiaka... Jedyna rzecz, która skłoniła mnie do eksperymentu z zegarami to niebieskie podświetlanie (jest SUPER). Teraz będę kombinował żeby spowrotem założyć czarne tarcze i jednocześnie mieć niebieskie podświetlanie.
U siebie mam te zegary co na allegro sprzedają (swojego czasu Jasam załatwiał takie ale troszke taniej niz z allegro).
Jeżeli chodzi o przekładkę tych tarcz to nie jest taki skomplikowany zabieg. A nawet wręcz przeciwnie (przynajmniej mi poszło gładko).
Kombinowania z niebieskimi żarówkami lub diodami nie radzę... Bawiłem się troszkę przy tym i... strasznie nerwowe zajęcie. A osiagnięcie wymarzonego efektu graniczy z cudem...
Pozdrawiam!!!
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 21:09   

Matth napisał/a:
nierownego swiecenia zegarow czyli mam miesjca lepiej i gorzej oswietlone a zarowki wszedzie takie same:((( no i tak sredniawo to wyglada da sie cos z tym zrobić??
Pozdrawiam

ten typ tak ma. masz pewnie slabo podswietlony glowny przebieg i od 120 do 160 czy cos w tych granicach?
pozdrawiam
maciek
p.s a biale zegary nie nie nie to dobre do tfu....golfa albo innego vw :mrgreen:
 
 
jasam
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2004|, 2004 10:57   

Nie zgadzam sie jakoby takie zegary nie pasowały do scorpiaczka. Mam takie założone do siebie (podświetlenie blue) i jestem bardzo zadowolony a przy okazji wielu ludziom też sie podoba. NIestety nie mam możliwości zrobienia zdjęć :(
Kombinacja z żarówkami niebieskimi to daremna robota bo orginalne tarcze przefiltrują niebieski przez zielona folię i nie wiadomo co wyjdzie, poza tym jak pisze Arvin to masa roboty.
Wymiana tarcz niesie ze soba ryzyko uszkodzenia wskazówek, lub ich niedokładnego ustawienia na miejsce. I jeszcze jedno. Trzeba być zdecydowanym bo przeważnie tarcze orginalne nie nadaja sie do ponownego założenia.
 
 
qantan
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2004|, 2004 18:25   

a tak się zapytam.czy tą zieloną folię da się zastąpić o innym kolorku (czerwonym :twisted: ).nie chcę wymieniać tarcz na białe tylko zmienić kolor podświetlenia.
 
 
jasam
[Usunięty]

Wysłany: |17 Gru 2004|, 2004 09:04   

o ile sie orientuje to nie ma takiej możliwości bo to bardzo spójna struktura, chyba że dodasz filtr który da składową czerwoną (czy taki jest??)
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |17 Gru 2004|, 2004 21:12   

kupowal ktos te tarze z allegro bo ja kupowalem gdzie indziej.i mam pytanie co do tych z allegro bo tam na tych fotkach pokazuja ta na obrotomierz i ona jest taka ze wskazowka znajduje sie w prawym dolnym rogu z obrotomierza a ja mam na samym srodku czy tesz takie majom ??
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |18 Gru 2004|, 2004 17:05   

Ta z dziurą na wskazówkę w rogu jest do starszych modeli.
Z tego co pisał na forum kolega, który to sprzedaje, ma wszystkie wersje.
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |10 Sty 2005|, 2005 08:12   

hmm to ma ktos takie tarcze zalatwic nowe do przejsciowki 94r .??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group