$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Zlot Sułów - sprawy bieżące
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot Sułów - sprawy bieżące
Autor Wiadomość
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lip 2006|, 2006 00:13   

irek napisał/a:
Hejka
Jadąc na zlota normlanie musze chyba się przerypać przez Wrocław :( ponoc mocno rozkopany - jak faktycznie jest. W e wrocałwiu będę w godzinach rannych.

Chyba, że jest możliwośc sprytnego ominięcia Wrocławia ??

Pozdrawiam
Irek


Moim zdaniem lepsza trasa dla ciebie to będzie przez Krapkowice-Namysłów-Bierutów-Oleśnica-Twardogóra-Sułów-186km.
Bo co prawda przez Wrocław to jest raptem o 3km dalej ale dłużej będziesz jechał bo jest strasznie rozkopany na tej trasie do Trzebnicy i sam przejazd to około 30min jak nie dłużej.
 
 
swirek24
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lip 2006|, 2006 08:59   

tak
 
 
swirek24
[Usunięty]

Wysłany: |2 Sie 2006|, 2006 21:24   

siema scorpio maniacy autko mam na warsztacie, jakieś dziwne wycieki płynu z układu chłoniczego. Rozebrali i może zrobiom do zlotu.
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |2 Sie 2006|, 2006 23:12   

Speedo napisał/a:
Monter, to czasem nie Ty pomykasz w środy rano, tak gdzieś 6-7 godzina trasą Świebodzin-Cigacice-Zielona Góra srebrną thalią DLU costamcostam ?

Na codzien mam wlasnie srebrna Thalie - z zoltymi paskami na drzwiach i cala oklejona ale rejestracje mam DLE 19EW (salon jest w Rzeszotarach kolo Legnicy a w Lubinie konkurencja). Mozliwe ze ja gdzies widzisz bo jest wypozyczona klientowi wlasnie (cholera wie gdzie ich nosi) a ja teraz jezdze Modusem.


swirek24 napisał/a:
siema scorpio maniacy autko mam na warsztacie, jakieś dziwne wycieki płynu z układu chłoniczego. Rozebrali i może zrobiom do zlotu.

No to sie staraj - masz jeszcze 1,5 tygodnia.

P.S.
Speedo napisał/a:
sorry za OT juz sie samokamienuje

Bez przesady - to jest moim zdaniem akurat totalnie kretynska zasada ktorej byc nie powinno. Wiadomo wszystko z umiarem ale jesli z kazdym pytaniem (np z takim jakie mi zadales) zaczniemy zakladac za kazdym razem nowy temat to dopiero bedzie jazda.

[ Dodano: 2006-08-04, 18:29 ]
*** DOMKI *** OPIS DOJAZDU ***

Zobaczcie gdzie macie domek - wystarczy kliknac na link:
http://web.pertus.com.pl/~hubczak/foto/domki.jpg
Jak komus cos nie odpowiada lub chce cos zmienic/zamienic to prosze wypowiedziec sie na forum lub na PW. Jak gdzies jest blad to prosze na PW naniose poprawki (w sensie jak pomylilem dni od kiedy do kiedy). Prosze tez o podanie ilosci osob towarzyszacych.

A tak sie dojezdza na zlot:
Do Sułowa dojechac mozna z 3 kierunkow Swiata: od Wrocławia (S), od Milicza (E), od Żmigrodu (W)..

1) Od Wrocka jest najlatwiej. Wpadamy do Sulowa - mijamy pierwszy mostek i jedziemy po glownej. Skrecamy na pierwszym SKRZYZOWANIU w prawo. SKRZYZOWANIE jest centralnie przed drugim mostkiem.

2) Od Milicza. Wjezdzamy do Sulowa i jedziemy caly czas prosto az miniemy rynek. Zaraz jak rynek sie skonczy skrecamy w lewo na Trzebnice. Dalej jakies 500m prosto i na SKRZYZOWANIU w lewo. SKRZYZOWANIE bedzie od razu zaraz za mostkiem.

3) Od Zmigrodu. Jedziemy caly czas po glownej az skonczy sie asfalt i zacznie bruk. Skrecamy od razu w prawo na skrzyzowaniu - kierunek na Trzebnice. Dalej jakies 500m prosto i na SKRZYZOWANIU w lewo. SKRZYZOWANIE bedzie od razu zaraz za mostkiem.

SKRZYZOWANIE - jest jak widac strategicznym punktem dojazdu do osrodka. Obserwujcie uwaznie bo na nim znajduje sie znak-slupek na ktorym jest kilka pojedynczych mini-drogowskazow z nazwami osrodkow wypoczynkowych.

!!! UWAGA !!! dla jadacych od Wroclawia. Po drodze macie miasto Trzebnica. Tam kierujecie sie na Milicz wiec skrecicie na duzym skrzyzowaniu (po lewej bedzie PKS) w prawo. I tutaj jest maly myk o ktorym trzeba pamietac (bo Sierrars i Keller przegapili). Jakie okolo 2 km po wyzej wymienionym skreceniu jest skret w lewo na wiochy (nie pamietam nazwy na drogowskazie). TAM TRZEBA SKRECIC !!! Jesli sie zagapicie/zapomnicie/przeoczycie to tez nie ma stresu bo dojedziecie do Milicza i przechodzicie do punktu numer 2) z opisu powyzej.

Skrecilismy juz na slawetnym SKRZYZOWANIU. Jedziemy prosto i kawalek dalej zaczyna sie droga przedzielona pasem drzew. Kiedy droga z tym przedzieleniem sie skonczy jedziemy dalej na wprost az do momentu skonczenia sie asfaltu. Kiedy zaczna sie "kocie łby" (bardzo wolono bo to jest hardcore) przed soba bedziecie mieli mozliwosc jazdy w lewo lub w prawo. Skrecacie w PRAWO. 100m dalej po lewej stronie jest nasz osrodek z charakterystycznymi trojkatnymi drewnianymi domkami.


Starlem sie aby opis byl w miare czytelny. Mam nadzieje ze efekt zostal mniej lub bardziej osiagniety. Jakby ktos mial problem z dojazdem to prosze do mnie dzwonic 601-888-101

Do zobaczenia !!!
Ostatnio zmieniony przez monter |2 Sie 2006|, 2006 23:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tomek Z 



Auto: Toyota Avensis 1600 VVTI 110 KM
Wiek: 54
Dołączył: 29 Maj 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: |5 Sie 2006|, 2006 19:54   

Podaję skład mojej drużyny: Tomek, Daria, Emilka. Rezerwowych brak. A to scorupka która mam nadzieje nas dowiezie

Pozdro :DDDD D
_________________
~~ Lubiłem swoją scorupkę ~~
była scorupka 12V6 fajna!
była cytrynka ZX
była scorupka '93 2,5 TD VM
był poldek z gazem
i 125 p, pomarańczowy!!
 
 
 
swirek24
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2006|, 2006 20:38   

Siema autko sprawne poszła uszczelka pod głowicą, a tak pozatym to gdzie mój domek?
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2006|, 2006 21:18   

swirek24 napisał/a:
a tak pozatym to gdzie mój domek?


Drobne przeoczenie przy tworzeniu obrazka :)
No ale poprawilem coby pozniej znowu nie bylo ze na zlocie nie ma gdzie spac :) Choc nie ukrywam ze robawil mnie ten tekst do lez :)

Wlasnie wrocilem z Sulowa. Za domki zaplacone. Kto bedzie od piatku a jeszcze nie ma tego na obrazku prosze o info - za piatkowy noclego doplacamy osobiscie na miejscu (chyba ze ktos juz to wczesniej zrobil jak np Adimo).

Zajrzyjcie na obrazek - jest zaktualizowany i dodalem numery i nazwy domkow tak ze kazdy juz wie jaki ma :)
Ostatnio zmieniony przez monter |6 Sie 2006|, 2006 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group