$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - mechannik potrzebny
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mechannik potrzebny
Autor Wiadomość
jurek
[Usunięty]

Wysłany: |17 Maj 2005|, 2005 17:48   mechannik potrzebny

Szukam mechnnika w okolicach W-wy który poświęciłby troche czasu na scorpio z 96r
Może ktoś z kolegów ma do tego chęć, warunki i czas lub moż polecić
Proszę i pozdrawiam
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |17 Maj 2005|, 2005 19:53   

ZABIJE !! Przeczytaj kolego najpierw ten temat: http://www.forum.ford-sco...der=asc&start=0 Zastosuj sie do niego i potem mozemy rozmawiac.
 
 
Art
[Usunięty]

Wysłany: |17 Maj 2005|, 2005 21:39   

Marek Kobiałka
ul. Polska 29 (przy moście Siekierkowskim)
Warszawa

mob. 0.501.164.785

Powołaj się na srebrnego Coswortha kombi lub czarnego Coswortha sedana (Jacek El - pzdr!)

Pzdr,
Art
 
 
MCold
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lip 2006|, 2006 13:50   

Zdecydowanie odradzam oddawanie czegokolwiek do p. Kobiałki z ul. Polskiej 29 w Warszawie. Po miesiącu szarpania się z nim w końcu łaskawie zrobili mi słoneczka przy stabilizatorach (za pierwszym podejściem po prostu skręcili stare na maxa a skasowali jak za nowe z wymianą, dopiero postraszenie ich poskutkowało tekstem o "gwarancji"). Kolejne wizyty to naciągnięcie na "nowy" rozrusznik na który do dziś nie dostałem gwarancji (zawsze gdzieś mu się "zapodziewa") + ostatni numer to zrobienie zwarcia w instalacji elektrycznej. Pracownicy sa niestaranni, a ulubionym narzędziem pracy jest młotek, jak coś nie pasuje, nalezy w to walić do skutku.
Gorszych tandeciarzy nie spotkałem, i naprawdę jest mi strasznie przykro że oddałem temu człowiekowi auto do naprawy, w sumie tylko dlatego, że przeczytałem o nim tu własnie. Mam nadzieję że inni nie popełnia mojego błedu.
 
 
Kevin Xy 
WSK x3



Auto: '90, 2.9 12V, GHIA, ASB, wreszcie SEDAN
Wiek: 47
Dołączył: 17 Sie 2004
Skąd: Piaseczno
Wysłany: |28 Lip 2006|, 2006 20:18   

BC Leszcze tez na pana Marka z polskiej pojechal ostro- tam oddal swoje 24V i jet zazenowany
_________________
Kevin Xy
535 015 788
'88 2.0 OHC GL
'90 2.9 12V GHIA ASB
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'96 2.3 16V GHIA ASB SEDAN
 
 
MCold
[Usunięty]

Wysłany: |3 Sie 2006|, 2006 22:55   

Odebrałem dziś auto (po tygodniu łaskawie zrobili) od p. Kobiałki z ulicy Polskiej. Chyba jakas życzliwa dusza doniosła mu o tych wpisach, bo dziś był wyjątkowo mało uprzejmy, musiałem się zwolnić z pracy żeby o dziwnej porze odebrać samochód bo nagle zaczął pracować do 17 (zwykle do 20). Auto o dziwo jeżdziło. Zapłaciłem kolejne 150 zł (ostatnie już, jak mi Bóg miły) i wyjechałem. Po 2 km zobaczyłem wskazówkę temperatury na czerwonym polu (nigdy wczesniej nie poszła nawet na 2/3). Zjechałem, otworzyłem maskę, pusto w zbiorniku wyrównawczym. Cały płyn poszedł się czesać. Wlałem zwykłą wodę, wycieków niet. Wcześniej czułem podejrzany zapach w kabinie, ale myślałem ze to smród po tych ich mechanikach (juz wcześniej musiałem wietrzyć auto po odbieraniu go od nich). Okazało się że to jednak rozgrzany płyn chłodniczy. Wyciek pojawił się w dziwnym miejscu, w podłodze na wysokości połowy drzwi od kierowcy. Spod silnika nie cieknie. Jutro pojadę do normalnego mechanika, i jeśli to zemsta tych panów, to pogadamy sobie chyba w sądzie, mam dość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group