$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Wyjasnienie.
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjasnienie.
Autor Wiadomość
Stefan
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lip 2006|, 2006 15:34   Wyjasnienie.

Witam! Ponownie prosze o wyjasnienie z jakiej przyczyny zostalo mi udzielone ostrzezenie"to się kolega doczekał - od dawna obserwuję radosną twórczość i w końcu się przylepiło - za puste i nic nie wnoszące nabijanie postów !!!" Ja wiem ze nie wszystkie moje posty sa dla wszystkich zrozumiale.Proponuje wiec dwa razy przeczytac i ewentualnie po wyjasnienie zwrocic sie meilem.Przeczytalem ponownie wszystko i odnosnie "nabijania postow" moge przedstawic statystyke dotyczaca innych kolegow.Zabieram glos w sprawach technicznych o ktorych mam dobre pojecie i z reguly nie zajmuje sie pierdolami.Prosze wiec o konkretne wskazanie moich"nic nie wnoszacych" postow.Ponadto prosze o wyjasnienie dlaczego moje posty (tematy) sa "zdejmowane" bez powiadamiania mnie o uzasadnieniu nie mowiac.Pozdrawiam.Stefan.
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |23 Lip 2006|, 2006 13:29   

Stefan, taka już jest rola moderatora/admina, że oprócz przenoszenia/usuwania/edycji itp., itd... musi od czasu do czasu komuś przywalić łorminga :)
Akurat teraz padło na Ciebie :706:
Ale nie przejmuj się - to nie jest dożywotnie wyróżnienie :) ... wystarczy że wyjaśnisz systuację pisząc na PW do moda, który Ci to podczepił, obiecujesz poprawę, a ten wyśle do admina wniosek o anulowanie :)
A co do Twoich postów, to pamiętaj, że nie wszyscy pracują na tej samej częstotliwości co Ty i z czasem większość juzerów nie będzie potrzebowała Enigmy :706:

No i wiesz... nie każdemu Staropolanka zamienia sie w Tyskie ;)
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
Ostatnio zmieniony przez Adam_2000 |23 Lip 2006|, 2006 13:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Stefan
[Usunięty]

Wysłany: |23 Lip 2006|, 2006 18:10   

Witam! Adas! A ile razy tak bylo ze lodowke otwieram a tam pies albo kot. czasem nawet kobieta moja siedzi?! I co? Ja nerw nie trace.Glowa rodziny jestem i nie wypada! Przedstawiam sie grzecznie, pytam o co sie rozchodzi(a moze maja racje?) i sprowadzam ze zlej drogi! W koncu czlowiek sam taki swiety nie jest i glupio by bylo tak od razu publicznie.I wszystko zostaje w rodzinie- po co sasiedzi maja sie od razu cieszyc? Pozdrawiam.Stefan.
 
 
Boni 



Auto: Lexus SC430 '03
Wiek: 52
Dołączył: 21 Maj 2005
Skąd: Dublin
Wysłany: |24 Lip 2006|, 2006 09:24   Re: Wyjasnienie.

Stefan napisał/a:
Zabieram glos w sprawach technicznych o ktorych mam dobre pojecie i z reguly nie zajmuje sie pierdolami.


Jasne. Np. w topicu o wracającym płynie hamulcowym, gdzie rzucasz "zawór zwrotny", potem się dopytujesz czy jest zawór zwrotny, a potem okazuje się, że jednak jest zawór zwrotny.

A z tego że jesteś wzorcową głową rodziny i wyjątkowo delikatnym sprowadzaczem ze złej drogi, nie znaczy że ktokolwiek będzie cię naśladował, świętych mało jest na Ziemi.
_________________
http://bs-blog.clouds-forge.eu
 
 
Stefan
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lip 2006|, 2006 10:45   

Witam!
Boni napisał/a:
gdzie rzucasz "zawór zwrotny", potem się dopytujesz czy jest zawór zwrotny,
-Staralem sie w delikatny sposob zwrocic uwage koledze.To forma taka i nie kazdy sie rozpozna.Pozdrawiam.Stefan.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |24 Lip 2006|, 2006 11:30   

http://ford-scorpio.pl/fo...ghlight=#133883

http://ford-scorpio.pl/fo...ghlight=#133383

http://ford-scorpio.pl/fo...ghlight=#131874
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Stefan
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lip 2006|, 2006 11:34   

Witam! Czy to juz wszystko? Czy to nie wynika z bledow skryptu? Pozdrawiam.Stefan.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |24 Lip 2006|, 2006 11:36   

nie - nie wszystko ale nie mam czasu szukać - wiesz, ludzie pracują itd. JEżeli masz problem z moją decyzją to jak już Ci napisałem na PW - zgłoś się do któregoś z administratorów w tej sprawie czyli: Wąski, Rafał (Antek) lub Speedo - ewentualnie Adam2000.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
Ostatnio zmieniony przez Struna |24 Lip 2006|, 2006 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Stefan
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lip 2006|, 2006 11:50   

Witam! Kolego ja mam czas i moge kolegi posty policzyc. Pozdrawiam.Stefan.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |24 Lip 2006|, 2006 11:56   

Stefan, wiesz co - napisałem Ci już kilkukrotnie, że jeśli masz problem to zwróć się do adminów a nie rób wendetty na forum, jeśli nie dociera to mogę bez problemu postawić Ci za ten typ zachowania kolejne ostrzeżenie. Więc może dostosuj się do zasad panujących i jeśli nadal masz problem to postąp zgodnie ze wskazówkami a nie wszczynaj niepotrzebnych dyskusji.

End of Topic
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
Ostatnio zmieniony przez Struna |24 Lip 2006|, 2006 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group