$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - otwiera mi się sam bagarznik
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
otwiera mi się sam bagarznik
Autor Wiadomość
inmar
[Usunięty]

Wysłany: |12 Gru 2004|, 2004 23:17   otwiera mi się sam bagarznik

Jak kupiłem auto to dopiero koledzy z tąd uświadomili mnie że bagażnik jest też zamykany z centralnego.Po rozebraniu okazało się że jest rozłączona kostka więc ją złączyłem.Niestety okazało się że podczas jazdy sam się otwiera na myjni automatycznej też zrobiłem se z bagażnika oczko wodne :D .Został siłownik sprawdzony przez dwuch elektryków i jest OK ale jeden mówi że może być gdzieś jakieś zwarcie na kablach i znalezienie może trochę kosztować.Czy ktoś może w tej sprawie coś doradzić ?
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |13 Gru 2004|, 2004 04:37   

mysle ze moge. U mnie najpierw było ok, pozniej sam sie otwierał, a poźniej przestał wogole sie otwierać. I tak bylo dluugo ( przypiekla sie ecwka i po nacisnieciu przycisku wogole nie reagowała. W miedzyczasie wyjołem cały zamek, wyczyściłem całosć, wyczyściłem wyłaczniki i zmontowałem. Później kupiłem nowy siłownik. Wszytko bylo ok, ale po jakis 3 miesiącach zaczoł znów świrować. Tj otwierał sie sam, w momencie zapalania silnika. Dostawał impuls. Jak wsiadłem , zapaliłem, otworzył sie, wysiadłem, zamknołem to juz było ok. Dalej nie walczyłem , bo sprzedałem samochód.

Moim zdanim albo przycina sie przycisk. zacina wyłacznik, albo cos grubrszego z elektyka (waroiuje modół centralnego, i alarmu, albo skrzynka bezpieczników)

Zoczoł ym od wymontowania zamka, wyczyszczenia i posprawdzania. Jak nie to modół alarmu, jak nie to ... moze jakis elektryk :)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
TCQ
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 10:02   

Ja miałem ten sam problem, odłączyłem centralny i otwieram kluczykiem, za dużo roboty z naprawą, a miałem dość wybiegania na skrzyżowaniu i zamykania go :wink:
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Pomógł: 261 razy
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |21 Gru 2004|, 2004 00:39   

To ja mam jeszcze taką ciekawostkę - nie wem czy każde stare scorpio tak ma ale mój ma. Jak mi się blokował ten rygielek zamykający w zamku i tak niby zamykał ale tak ledwo ledwo i na nierównościach potrafiłsię otworzyć to wtedy gasło mi też auto, jak odpaliłem na otwartym bagażniku to ok - już spoko mogłem jechać ale jak zamknąłem klapę odpaliłęm i jadąc znowu się otwarło - samochód momentalnie gasł - alarm jakiś czy cooo :) ale przesmarowałem zamek i po kłopocie.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |21 Gru 2004|, 2004 07:45   

Doradzam Ci : odepnij to w diabły, a kufer otwieraj z kluczyka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group