$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Dobry blacharz lakiernik!!!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry blacharz lakiernik!!!
Autor Wiadomość
m_luty
[Usunięty]

  Wysłany: |29 Cze 2006|, 2006 18:08   Dobry blacharz lakiernik!!!

Dobry blacharz
Witam mam swój samochodzik po małych stłuczkach, to znaczy w sumie jak się temu przyjrzeć to mam do pomalowania cały samochód z wstawkami blacharskimi.
Lewy błotnik do klepania, progi (poszła dziurka po szwie), tylnie nadkola z obu stron do wymiany, małe wgniecenie pod tylnią klapą, przedni zderzak do wymiany, i tylnie lewe drzwi do wymiany.
Kto może mi polecić taniego dobrego blacharza jednocześnie i lakiernika najlepiej w okolicach w Warszawy no do 150km od. :DDDD D :DDDDDD
 
 
Czaro
[Usunięty]

Wysłany: |29 Cze 2006|, 2006 21:22   

witam ja na wiosnę malowałem u siebie trzy błotniki drzwi próg zderzaki lusterka i listwę pod tylną lampą szukałem w okolicach wawy to ceny mnie zszokowały aż ktoś mi polecił jednego gościa ale az za sochaczewem ze 20 moze 30 km. tylko gosciu pracuje normalnie w warsztacie a po godzinach robi u siebie i naprawdę jestem zadowolony jego robotą i ceną tez tylko to wszystko troche dłuzej trwało ze dwa tygodnie z tą przerwą świąteczną, za robotę wziął 750 zł +450 dałem za lakier ,tylne reperaturki i inne rzeczy jak ci nie zależy na czasie to polecam solidny i tani no tylko parę kilometrów do niego
pozdrawiam czaro, mozemy się kiedyś styknąć to sobie obejrzysz moje autko jak wygląda
 
 
m_luty
[Usunięty]

Wysłany: |30 Cze 2006|, 2006 12:50   

jak najbardzdziej jestem zainteresowny podaj mi tylko adres ewentualnie jakis namiar tel.

Ja to samo bylem u kilku lakiernikow i blacharzy ale ceny mieli zajebiste. I staly tekst sprzdaj pan to i kup nowego :705:

Co do odleglosci nie ma problem bylem
 
 
Czaro
[Usunięty]

Wysłany: |30 Cze 2006|, 2006 20:48   

mogę ci podac tel. na pw, adresu to nie wiem ale jak coś to daj znac to ci jakoś wytłumaczę ewent. mogę jechac z tobą . najlepiej by tak było ,to by sobie obejrzał powiedział ci co za ile i wogóle bo wiesz jak to przez tel. tylko pogadac sobie można
jak coś to daj znac albo zadzwoń mój numer prześle ci na pw
pozdro
Ostatnio zmieniony przez Czaro |30 Cze 2006|, 2006 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: |30 Cze 2006|, 2006 23:49   

Mogę Ci z czystym sumieniem polecić blacharza i lakiernika w Tomaszowie.Malował mi cobrę.Spędziłem u niego wiele godzin.Facet ma warunki,sprzęt,materiały i umiejętności.A wszystko to na raz naprawdę ciężko spotkać.
 
 
m_luty
[Usunięty]

Wysłany: |1 Lip 2006|, 2006 11:31   

chyba pan mieczysław sie zwinol bo nie ma takiego numeru :712: :712: :712: :712: :712:

[ Dodano: 2006-07-01, 11:33 ]
czaro zadzwonie do ciebie jakos w poniedziałek to moze mi wytlumaczysz jak tam dojechac

[ Dodano: 2006-07-01, 11:37 ]
grzegorz napisał/a:
Mogę Ci z czystym sumieniem polecić blacharza i lakiernika w Tomaszowie.Malował mi cobrę.Spędziłem u niego wiele godzin.Facet ma warunki,sprzęt,materiały i umiejętności.A wszystko to na raz naprawdę ciężko spotkać.


Powiedz mi a czy bardzo drogi jest duzo zaplaciles jak u niego z cenami,
ja znam tez fajnego lakiernika pod pulawami robi samochody zabytkowe ale ceny ma warszawkie na jego podworku wyglada jak w muzeum.
Ma teraz zajebistego junaka z koszem zrobinego na tip top na 4000 zl.
 
 
Czaro
[Usunięty]

Wysłany: |1 Lip 2006|, 2006 13:04   

napewno sie nie zwinął bo kumpel ma u niego samochód spróbój jeszcze raz wysyłam ci numer ja sie dodzwoniłem tylko jest troche zawalony robotą i 17 idzie na urlop na dwa tygodnie więc chyba lipiec odpada ale zadzwoń pogadaj jeszcze z nim
pozdro
Ostatnio zmieniony przez Czaro |1 Lip 2006|, 2006 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |1 Lip 2006|, 2006 14:30   

a ceny grzesiu?
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: |1 Lip 2006|, 2006 22:21   

Mnie za przygotowanie końcowe nadwozia i lakier skasował 3500.Ale to laminat.Trochę inna technologia niż na blachę.Szpachlówkę nakładał miesiąc czasu.Ale dzięki temu nic nie siadło i nie ma tzw. mapy. Gość ma 2 komory.Jedną do podkładu a drugą do lakieru oraz własną mieszalnię PPG.Generalnie ma sporo roboty ale można się z nim dogadać.ceny taniej niż w Łodzi
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |2 Lip 2006|, 2006 12:25   

ale sama blacharke tez robi, wspawki itp?
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lip 2006|, 2006 22:49   

blacharkę robi.Ma bardzo dobrego blacharza.Starszy facet ale naprawdę fachowiec.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |6 Lip 2006|, 2006 03:13   

pojade z nadkolem, daj namiary
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: |6 Lip 2006|, 2006 23:25   

Widzę że gdzieś mi wcięło wizytówkę.Będę u niego za jakiś tydzień to wezmę telefon i dokładny adres(nie znam numeru domu).Chyba że potrzebujesz wcześniej to zadzownie do kolegi który mieszka niedaleko i podejdzie po telefon.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group