$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Jakie amorki??
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie amorki??
Autor Wiadomość
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |24 Lis 2004|, 2004 15:17   

jaka cena za szt ? nówki czu uzywki ?
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |24 Lis 2004|, 2004 15:19   

sprawdzone przed chwila w katalogu, odpowiedz - nie sa takie same ....
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
Piof
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lis 2004|, 2004 15:22   

XXXXXXX podaje różne numery do przejściówek i do wielorybów tak więc raczej z założenia nie jest to to samo ale kto wie - pasować może będą - na rysunku wygląda toto dokładnie tak samo.
 
 
edeks
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lis 2004|, 2004 15:24   

po 150 zł używane. wiem że w katalogu nie są takie same. ale czy pasują??? jedne z magików wciska mi że mocowania i wymiary są identyko.
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |25 Lis 2004|, 2004 02:02   

Numery w katalogu sinne a amarki takie same ostatnio kolega kupił odemnie nivomaty od wielorybka i pasowały do 94' jak ulał

Pozdrawiam
Jacek M.
SIERARS1 2.9 24V COSWORTH
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |25 Lis 2004|, 2004 02:04   

I ma racje bo to jest to samo pasują bankowo od wieloryba.

Pozdrawiam
Jacek M.
SIERARS1 2.9 24V COSWORTH
 
 
igloo
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lis 2004|, 2004 17:30   

Według informacji z www.automotosklep.home.pl do kombi są nivomaty za 1500pln z groszami a czy te gazowe sachsy i gazowe monroe za 200pln z groszami przy których jest opis wszystkie modele też pasują do kombi bo 1500 za amorek to gruba przesada a ja z checią zrezygnuję z tej bądź co bądź fajnej funkcji poziomowania się fury która to nota bene juz dawno u mnie nie działa i z radością założę gazowe za siedem razy niższą cenę !
Pozdrawiam IGLOO 2.0 dohc 92r combi.
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 04:12   

Sądze że nie będą pasować bo mocowanie jest inne i co to za amorki takie tanie bo do swego na przód zamienniki monroe dawałem ponad 400zł.
A tak wogóle to już nic nie rozumiem co wy chcecie zrobić z tych samochodów bynajmniej niektórzy w katalogu pisze wyraznie jakie mają być, a nie kombinujecie co by wsadzić żeby wyszło taniej aż się w bebehach przewraca od takich tematów :evil: .
A póżniej siędziwić że tyle wypadków na drogach.
Przepraszam ża swoje zachowanie ale takie coś mine poprostu w....wia i wcale sięnie żdziwię jeśli ktoś mnie opsmaruje.
Jeśli mnie nie będzie stać na utrzymanie swego wielorybka to poprostu go sprzedam a nie będe kombinował.

Pozdrawiam
Jacek M.
SIERARS1 2.9 24V COSWORTH
 
 
MarcinK
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 12:07   

Zasadniczo kolega ma racje. Jednak jezeli ktos ma kombi przejsciowke z 92 roku o cenie rynkowej ok 9-10 tys, i ma wymienic amortyzatory za 3-3.2 tys plus usluga to jezeli nie wozi swoim samochodem ciezkich rzeczy, rozsadny jest zakup amortyzatorow bez samopoziomowania. Przeciez wiekszosc kombiakow ma wlasnie takie. Temat byl juz poruszany i o ile dobrze pamietam pasuja amortyzatory od Sierry, tylko trzeba to porownac w sklepie organoleptycznie. Ale zeby nie bylo na mnie nagonki. Zgadzam sie, ze kiedy tylko mozna nalezy stosowac czesci przeznaczone do danego typu samochodu, szczegolnie te od ktorych zalezy bezpieczenstwo. A ze nie zawsze nas stac na nowe... W takim to juz dziwnym kraju zyjemy. A gdybysmy zyli w innym pewnie by nie bylo tego forum i tylu porad "co i jak samemu mozna naprawic".
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 16:06   

Sądze że mocowanie dolne może nie pasować ale mogęsię mylić a tak ogólnikowo to warto zobaczyć na Ebaya tam można trafić manele za 1\3 wartości co u nas oczywiście nówki

Pozdrawiam
Jacek M.
SIERARS1 2.9 24V COSWORTH
 
 
igloo
[Usunięty]

Wysłany: |29 Lis 2004|, 2004 13:52   

Drogi Jacku !
Oczywiście że masz rację, że należy wymieniać na orginały ale nie za tyle kasy!!!!!
to przecież przeszło 1/3 obecnej wartości rynkowej mojego krokodyla !!!!
Nie dziw się więc ludziskom którzy szukają tańszych rozwiązań (sam bym chętnie założył takie nówki z nivomatem ! ) A co do tych od sierry to to sprawdzona sprawa ? Czy może ktoś z forum już to sprawdzał ? Nie wieżę że wszyscy z pokorą kupują orginalne za minimum 1200pln !
Pozdrawiam IGLOO 2.0 dohc combi 92r.
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |29 Lis 2004|, 2004 15:13   

Witam
Przepraszam że tak ostro wyskoczyłem z tymi amorkami ale czasami nie wytrzymuję i muszę pare słowek strzelić, a tak wogóle czy kolega szukał używek bo naprzykład swoje sprzedałem za 400zł i gość był z nich bardzo zadowolony.

Pozdrawiam
Jacek M.
SIERARS1 2.9 24V COSWORTH
 
 
igloo
[Usunięty]

Wysłany: |30 Lis 2004|, 2004 06:55   

Witam!
Jasne że szukałem ale albo ludzie chcieli niewiele mniej niż nówki albo były w gorszym stanie niż te które mam obecnie !
a propos jeśli ktoś ma namiar na dobre w przyzwoitej cenie to proszę o kontakt !
grisley@poczta.onet.pl tel +48606319208 odpowiadam na sms-y
Pozdrawiam IGLOO 2.0 dohc combi 92r.
 
 
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: |3 Gru 2004|, 2004 23:55   

Witam,
do kombi na pewno nie pasują amorki od innych wersji, bo są zupełnie inaczej mocowane :( , wiem to na pewno bo mam kombi. W katalogach do wieloryba są inne niż do przejściówki, ale wyglądają tak samo. Mogą różnić się wysokością poziomowania i siłą tłumienia. Jak do firmy przyjedzie jakiś wieloryb to sprawdzę :D
Pzdr
Mariusz
 
 
Emoo
[Usunięty]

Wysłany: |1 Lut 2005|, 2005 20:17   Jakie amorki??

Planuje wymienic amorki w mojej skorupce. Macie jakies sugestie co do marki, jakie polecacie? Opłaca sie przepłacać za markowe?
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group