$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Na Lechu w Poznaniu 28.11.2004
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Na Lechu w Poznaniu 28.11.2004
Autor Wiadomość
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lis 2004|, 2004 08:14   Na Lechu w Poznaniu 28.11.2004

Witam!

Jeśli ktoś z Poznania i okolic chciałby się spotkać mimo panującego zimna, to zapraszam w niedzielę o 15 na parking przed stadionem Lecha na Bułgarskiej. Z innego postu na grupie wynika, że parę osób by się chętnych znalazło. W każdym razie jak się choć zdeklaruje jedna osoba to przyjadę - ale mam nadzieje, że uda się spotkać z większą liczbą osób.. :)
Tak więc ludzie - wpisywać się kto chętny!

Pozdrawiam
Szuler
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |27 Lis 2004|, 2004 02:50   

Do zobaczenia "na Lechu" ;)
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |27 Lis 2004|, 2004 11:11   

Kurcze, mam nadzieje, że nie będzie taka pogoda jak dzisiaj... Bo w Poznaniu pada i ogólnie jest brzydko... :( . Może jak komuś nie pasuje ta godzina to można przesunąć to na wcześniej, powiedzmy na 12.00?

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Damian Woland
[Usunięty]

Wysłany: |27 Lis 2004|, 2004 18:15   

Chętnie, ale nie w tym tygodniu. Mam chorych w domu (ta cholerna pogoda).
 
 
Mc'Aron
[Usunięty]

Wysłany: |27 Lis 2004|, 2004 19:34   

Jeśli nie będzie padać to od rana jestem na giełdzie. Bardzo chętnie zajrzę na stadion (jeśli nie będzie padać). Skonkretyzujcie tylko godzinę.
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |27 Lis 2004|, 2004 20:57   

To pewnie 15 Tobie za pózno... Bo przecież nie będziesz do teg godziny na giełdzie... To może o 13? A jak będzie padało to przecież nikt nie pzyjedzie na giełde, my też :) . Jakby co to mój numer 604609454.
Plastik - to może na 13? Pod warunkiem, że nie będzie padać? Mam nadzieje, że odwiedzisz jescze grupe.. Jak nie to będę o tej 15 jak mówiłem na początku..

Pozdrawiam
Szuler
 
 
PiotrekFC
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 00:40   

Ja mogę tam podejść (mieszkam na Bułgarskiej;)) i o 13.00 i o 15.00, więc dla mnie godzina przeszkody nie stanowi.
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 11:02   

Cholera, strasznie namieszałem z tymi godzinami :) . A dzisiaj sie okazało, że nie mogę o 15, tylko na 13. Tylko, że plastik nie odwiedził forum od czasu gdy ostatnio pisał. Wie ktoś jak się można z nim skontaktować??
Czyli reasumując kto może i chce to o 13 będę na Lechu - mam nadzieje, że choć jedna osoba przybędzie :) .

Pozdrawiam
Szuler
 
 
PiotrekFC
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 13:44   

O 13 włączyłem kompa i zobaczyłem że na 13 ma byś spotkanie ;) niestety spóźnienie 25 min okazało się zbyt duże :( ale mam nadzieję że następnym razem dotrę.
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 13:49   

Spoko, o 13 nikogo nie było :) . . Pisałem że o 15 nie mogę ale coś wymyślę i wpadne na parę minut - więc jak jeszcze chcesz to masz szanse być o 15 :) . Plastic9 nie był na forum i pewnie przyjedzie o tej 15, więc nie zrobie świństwa że nie przyjade :) . To będę o 15 na parkingu bliżej strony salonu Forda. Ale długo nie będę..

Pozdrawiam
Szuler
 
 
PiotrekFC
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 15:33   

Kurde :D Dlaczego dopiero teraz to przeczytełem... no nic, jak już mówiłem, następnym razem ;)
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 15:57   

He :) . No masz pecha :) . Tłumów nie było - ja i Plastic9 :D . Oprócz tego jeszcze kilkanaście innych samochodów ale żadne z nich to nie było Scorpio ani Citroen :)
Następnym razem będzie wcześniejsza godzina, o wiele wcześniej zapowiedziane i jakoś lepiej zorganizowane - chyba Poznań też potrafi się zorganizować, co? :)

Pozdrawiam
Szuler
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2004|, 2004 18:27   

Okazuje się, że po dużych perypetiach odbył się.....mały spocik 8)
Ale się odbył!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group