$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - TURBINA KRWAWI OLEJEM
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TURBINA KRWAWI OLEJEM
Autor Wiadomość
norbiwolow
[Usunięty]

  Wysłany: |2 Lis 2004|, 2004 19:46   TURBINA KRWAWI OLEJEM

WITAM
DZIS ZAUWAŻYŁEM ZE TURBINA KRWAWI MI LEJEM TZN NA POŁĄCZENIACH WIDAC OLEJ I JAK ZDJOŁEM Z INTERCOLLERA WĘŻA I DODAŁEM GAZU TO CHLAPIE OLEJEM - CZY TO ZNACZY ZE TURBINĘ SZLAG TRAFIŁ???
PODEJRZEWAM ZE TAK - CIEKAWE WIEC ILE KOSZTUJE NAPRAWA TEGO CACKA I CZY JEST SZANSA NA JAKIES DOMOWE NAPRAWIENIR TEGO CZY JEDYNIE PROFESJONALNY WARSZTAT.
DODAM ZE SZLAG TRAFIŁ MI TEŻ CHYBA NAPEWNO PIERŚCIENIE BO Z ODMY DMUCHAŁO JAK Z WYDECHU W TURBINĘ - CZY TO MOGŁO MIEC NEGATYWNY WPŁYW NA ŻYWOTNOŚĆ TURBINY ????
 
 
norbiwolow
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2004|, 2004 01:16   

GDZIE POPEŁNIŁEM JAKĄŚ GAFĘ INTERNETOWĄ - CZYŻBY TO ZE PISZĘ DUŻYMI LITERAMI ??? NIE WIEM O CO MOŻE CHODZIĆ INNEGO - POWIEDZ EWENTUALNIE PROSTO Z MOSTU !!!!!
CO DO TURBINY TO BEDĘ SZUKAŁ CHYBA JEDNAK UZYWANEJ BO CHYBA REGENERACJA WYJDZIE DROŻEJ .
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |5 Lis 2004|, 2004 09:14   

Co do turbiny to zapytam sie u siebie ile kosztuje regeneracja - zakład ma dużą renome i doświadczeni w tym co robi.
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lis 2004|, 2004 13:52   

Speedo napisał/a:
- Nie używaj WIELKICH LITER - czytający potraktuje Twoją wypowiedź jako KRZYK.


Poza tym nie da się tego czytać. Wygodniej i szybciej się czyta małe litery. A wersaliki stosuje się tylko w tytułach - i to nie tylko w necie...
 
 
lancer
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lis 2004|, 2004 14:08   

norbi ty jesteś uparty ja bym już pożegnał ten motor rodem z francjii. Wiesz francuski to dobry jest xxx :mrgreen: wiecej rzeczy nie znam. Szkoda mi ciebie i twej kasy natomiast podziwiam za wytrwałość
 
 
norbiwolow
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lis 2004|, 2004 16:38   

no dzieki wielkie za te słowa ( komplementy ) ale co mam zrobić jak takiego silnika nie idzie znaleźć a jak juz znajdę to z 3 tys bedą chcieli - za auto tyle dałem - a co do turbiny to spróbuje wymienić na uzywke !!!
 
 
lancer
[Usunięty]

Wysłany: |8 Lis 2004|, 2004 14:24   

a przepraszam ile już kasy wsadziłeś w niego nie jest to cyfra bliska 3 tyś ???. powinieneś na urodziny fundnąć nowy motorek
 
 
norbiwolow
[Usunięty]

Wysłany: |8 Lis 2004|, 2004 15:04   

no dobry jestes - jakoś te 3 tys walnęły ostatnio w tego scorpiaczka i dalej nie widać konca :((
chyba bedę musiał pożegnać się z scorpionem na rzecz czegoś mniejszego np. civic chociażby ze względu na wieksze możliwości tuningu.
ale jak na razie to musze doprowadzić go do stanu nadającego się do sprzedaży :)) ]
a na urodziny to zaraz jade totka wysłac - moze na te ćwierć wieku coś mi wpadnie wkońcu.
pozdrawiam
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |8 Lis 2004|, 2004 18:02   

Kup japońca a dopiero bedziesz przeklinal ;) Ja juz to przeszedlem z Mazda i zadnego japońca nie chce na oczy ogladac
 
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Pomógł: 261 razy
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |9 Lis 2004|, 2004 10:24   

eeee no cos Ty - japońce maja zaje... ste silniczki - ale tak do 10 lat się tym jeździ - potem trzeba się zastanowić nad wymianą :) ale diesle to choodzą i chooodzą do usranej śmierci.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
qantan
[Usunięty]

Wysłany: |9 Lis 2004|, 2004 18:41   

a ja audi tdi przeklołem :evil:
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |10 Lis 2004|, 2004 19:57   

No wlasnie moja Mazdziana powyzej dyszki maiala i do czasu bylo OK. Silniczek oszczedny (2.0 D palil 6 literków na sete), ale jak sie zaczelo sypac to myslalem ze osiwieje. Czesci i serwis zaj...scie drogi.
 
 
 
norbiwolow
[Usunięty]

Wysłany: |12 Lis 2004|, 2004 00:59   

rozkręciłem dziś turbinke ( no nie do końca ) i wiem chociarz na jakiej zasadzie działa to cacko ale co do naprawy to chyba jednak profesjonalistyczny warsztacik musi to zbadać - no chyba ze coś wymyślę aby ta ośka z wiatrakami uszczelnić bo jak dmuchne w odpływ oleju a zatkam dopływ to powietrze wylatuje bokami czyli wiem skąd olej mi leciał :))
wątpię jednak aby mi się udało czegoś dokonać samemu tak wieć chyba jednak używka wchodzi w grę.
jutro rozkręcę resztę tego ustrojstwa bo nie miałem dzisiaj torx'sów do śrub a jurto z rana do warsztatu mechanika po kluczyki skoczę i bedę majstrował.
opiszę czy mi się coś udało w najbliższym czasie !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group