Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

LPG - GAZ - Kompedium wiedzy na temat instalacji gazowych w

pshe-mec - |6 Wrz 2005|, 2005 23:46
Temat postu: Kompedium wiedzy na temat instalacji gazowych w
J/w temacie --- i tak mialem zamiar wczesniej czy pozniej zalozyc gaz..jednak na zdecydowana podwyzke benzusi mushe i chce szybciej ( po prostu az zal sciska mi portfel jak mam wylozyc powyzej 100 zeta na kilka kropel wachy )
Po dokladnym przejrzeniu forum naszego mam jaka taka wiedze na temat instalacji gazowych.
Jest to jednakze wiedza strasznie pobiezna, i niepelna , a sadze ze wielu obecnych na forum chcialo by miec cala wiedze zebrana najlepiej w jednym poscie.
Przyda sie to wielu osobom zeby uniknac wydawania pieniedzy "w bloto" tracic czas, nerwy i kase na zle instaacje.
W zwiazku z powyzszym mam goraca prosbe do bardziej bieglych w tym temacie, co by sprobowali zebrac calosc " do kupy" zeby powstalo KOMPEDIUM WIEDZY o GAZIE ( prosze bez roznych skojarzen )
Przede wszystkim zeby wiedziec o co pytac potencjalnych "zalozycieli" instalacji, czego sie strzec. ( na forum troche bylo podsumowan typu "kicha", "tragedia" ..."daj pan spokoj .." )

Rafał A.(antek) - |7 Wrz 2005|, 2005 00:51

ale 1 to syzyfowa praca, 2 to z tego co jest trzeba by wybrac to co jest nt gazu. jak ktos to wybierze, pokopiuje w 1 temat to moge przejzec pod katem merytorycznym. Ale ja sie z braku czasu nie podejmuje wykopania tego, ani tymbardziej pisania od nowa. JAk ktorys z modow czuje sie na siłach, albo z uzytkownikow, zapraszam bardzo chetnie.

PS Speedo maz sie za to nie brać, chyba ze juz bedziesz zdychał z nudów.

pshe-mec - |7 Wrz 2005|, 2005 09:06

okiej ...w takim razie podejme sie tego.
pozdruffka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group