Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

LPG - GAZ - Temat jak rzeka, ale czas mi ucieka

Pawkob - |19 Sie 2005|, 2005 21:20
Temat postu: Temat jak rzeka, ale czas mi ucieka
Sorki za trochę żenujące podejście, ale codziennie z czasem stoję, że sniadanie zjadam na kolację, jak czas znajdę wszystko doczytam, a czas nagli, na przyszły tydzień oddaję skorupę do zagazowania 2.0 16v dohc, 95, 190 000 nowa lambda. Włoska tradycja elektroniki 1800, zaś polska sekwencja 3400 /zakład sprawdzony, bo ze 3 autka w nim zrobiłem/. Nie krzyczcie, że wszystko znajdę na forum, bo jak obiecałem będę się wgłębiał, ale chodzi o czas, jak ktoś miły bardzo będzie to proszę o info która drogę obrać i na co zwrócić uwagę szczególną, pozdrawiam wszystkich serdecznie. /acha i prosze o przybliżone spalanie z doświadczenia/. Cześć chłopaki i nie tylko...
Rafał A.(antek) - |19 Sie 2005|, 2005 21:47

o ile sie nie myle 16V ma kolektor metalowy, jak tak to spokojnie gaz 2 generacji tylko z dobra - znaczy szybką elektronika, np BINGO i bedzie smigac, spalanie ok 12 - 14 maisto
10 - 13 trasa

no alebo jak cie stac :) na gest to sekwencja

szczególna uwage zwrocic by nic nie popsuli, zastosowali emulator wtryskow a nie przekaznik i dobrze sie podpieli z elektryka, szczególnie bod regulator wolnych obrotów, a nie np wiercili dziure w przepustnicy.

Pawkob - |20 Sie 2005|, 2005 17:09

Dziękuję i jesteście super chłopaki, no takie naprawdę super debeściaki!!!!! Całuski.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group