Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Techniczne - Problemy z PW

bednarowski - |23 Lip 2017|, 2017 09:25
Temat postu: Problemy z PW
Coś się dzieje z wiadomościami PW, nie mogę odczytać nowych wiadomości a potem same się usuwają. Błąd: http://i.imgur.com/YqRvqpN.png
Jankes - |23 Lip 2017|, 2017 09:35

U mnie Marku dziala.
Kamil_Scorpio_ - |23 Lip 2017|, 2017 09:37

u mnie też.
kat - |23 Lip 2017|, 2017 09:44

jest jakis błąd,mnie dubluje wiadomosci i nie moge ich potem usunąc
bednarowski - |23 Lip 2017|, 2017 09:50

Nie jest to za każdym razem i na przykład wiadomość którą odczytywałem bez problemu w piątek dzisiaj wyświetlała się jako nieprzeczytana i nie mogłem otworzyć jej i po jakimś czasie zniknęła ze skrzynki
DANEK1403 - |23 Lip 2017|, 2017 11:57

Inwigilacja przez s b
Jankes - |23 Lip 2017|, 2017 11:59

Zeby tylko...
kat - |31 Lip 2017|, 2017 17:19

nadal występuja problemy z pw
jednym znikaja wiadomsci,inni nie moga ich otworzyc lub usunąc

Jankes - |5 Kwi 2018|, 2018 09:48

Odkopie Temat zeby nie zakładac kolejnego.

Serio nie da sie nic zrobić z tymi PW, bo czytanie tego samego po kilka razy jest bez sensu...

Struna - |5 Kwi 2018|, 2018 13:26

Ale co nie tak z tymi PW ?
Problem jest taki sam jak z postowaniem, sypie błąd dotyczący konfiguracji konta mailowego, ale się wysyła.
Oczywiście powiadomień mailowych nie ma, ale generalnie PW się wysyłają i odczytują - ale fakt, że taka pierdoła a nie ma się komu tym zająć...

Jankes - |5 Kwi 2018|, 2018 13:46

to ja wiem ze one działają, z tym ze jak taki kowalski klika wyslij i dostaje komunikat którego nie rozumie to wysyła kolejna wiadomość i tak w kółko do 11razy :P
Struna - |5 Kwi 2018|, 2018 14:16

no tak :) jak się nie wie, to się klika do bólu :)
pablo19 - |5 Kwi 2018|, 2018 15:02

Struna napisał/a:
...ale fakt, że taka pierdoła a nie ma się komu tym zająć...
...

Może Speedo, wyłącz powiadamianie mailowe wszystkim, jeśli się da.

WieSiu - |6 Kwi 2018|, 2018 09:00

administrator moze wyłączyć wszelkie powiadomienia e-mail i po sprawie skoro nikt nie chce poprawnie skonfigurować wysyłania maili.

Jestem pewien, że jest kilka osob na tym forum co by potrafilo naprawić ten błąd. Szkoda tylko,że jest totalna olewka na sprawy techniczne :( z takim podejsciem to forum umrze śmiercia naturalna zwłaszcza z pomoca cudownego, jedynego słusznego, najlepszego FB :(

Struna - |6 Kwi 2018|, 2018 10:00

eee, bez przesady Wiesiu, jednak jest sporo betonów co mają wy...chuchane na FB :)
WieSiu - |6 Kwi 2018|, 2018 10:12

Wiem że są, oni zostaną na forum. Tylko dlaczego na tak popsutym forum mamy być?

Emaile można wyłączyć w kilka minut i już będzie forum normalnie działać. Ale to doraźne rozwiązanie, bo powiadomienia wypadałoby naprawić.

Administrację tego typu forum i też miałem z tym emailem problem nie raz,, naprawa dużo czasu mi zajęła, a docelowo i tak zmieniłem skrypt na nowoczesny i bezproblemowy. Zmiana zajęła mi bardzo wiele godzin ale zrobiłem i działa bez problemów. Mi się chciało. Tak powinien działać administrator, a jak admin nie ma ochoty pracować to powinien zrezygnować z tej funkcji dając uprawnienia osobie której się chce i która to potrafi.

Struna - |6 Kwi 2018|, 2018 10:20

Zmiana silnika forum to masakra - zresztą przechodziłeś przez to, to wiesz :)
Ten engine w sumie nie jest jakiś kulawy, zrobić te powiadomienia i spokój będzie.
A póki co faktycznie najlepiej by było wyłączyć do czasu naprawy.

Jankes - |6 Kwi 2018|, 2018 10:32

Taa jak zwykle przed zlotem wyłączyć :P

To jak taki genialny pomysł przyjdzie to wstawcie na stronie głownej kontak do mnie w razie co.

WieSiu - |6 Kwi 2018|, 2018 10:42

Jankes, nie rozumiesz o co chodzi. Wyłączyć powiadomienia email i nic ponad to. I tak one nie działaja. Wtedy nie będzie wyskakiwać błąd ale cała reszta będzie dalej działać.

Struna, da się to ogarnąć, problemem jest pewnie praca charytatywna, jakby miała być płatna to by wypadało z 1000zł policzyc ;) A jak widać tu nie ma osoby z wiedzą chętnej aby ogarnąć konwersję za darmo.

A kolejnym problem ale juz po konwersji jest szok użytkowników, że wielu ciekawych funkcji nie ma i albo trzeba te funkcje doinstalować (jeśli są dostępne), albo z nich zrezygnować i zapomnieć, że istniały. Nie mniej przeszliśmy to na innym forum bez większych problemów i ma się wszystko dobrze. A przy okazji baza danych została od nowa stworzona i zostało z niej usunięte sporo śmieci.

Jankes - |6 Kwi 2018|, 2018 11:53

a spoko, jakoś zrozumiałem zeby włączyć forum :P

Choć to też jest myśl, bedzie mniej gównoburzy :P

Struna - |6 Kwi 2018|, 2018 13:25

WieSiu napisał/a:
A jak widać tu nie ma osoby z wiedzą chętnej aby ogarnąć konwersję za darmo.
może i jest, ale akurat jeśli chodzi o konwersję, to wydaje mi się, że to najmniej istotna kwestia.
WieSiu - |6 Kwi 2018|, 2018 13:35

Jak nie ma chętniej do naprawy poczty to do konwersji tymbardziej :)
pablo19 - |6 Kwi 2018|, 2018 23:44

WieSiu masz źle zdefiniowany problem ;)
Waski - |10 Kwi 2018|, 2018 20:31

Zmiana silnika na forum to nie masakra - masakra to zachowanie wszystkich informacji, które są teraz w bazie i dopracowanie skryptu phpBB3 czy ile tam do poziomu przema
Kiedyś próbnie uruchomiłem forum mondeo z kilkoma modyfikacjami - nawet chyba WieSiowi to forum pokazywałem jak się przesiadał na nie.
Poświęciłem dobre ze dwa tygodnie na siedzenie nad modami w czasach gdy jeszcze mało było na forach o tym ale teraz po prostu nie mam czasu

swego czasu naprawiłem powiadomienia, że chodziły - teraz znów coś jest nie tak
Nie mam czasu najnormalniej na świecie na naprawianie tego
Jeśli jest jakiś chętny, któremu ja zaufam to chętnie udostępnię do naprawy ale od razu mówię, że jak nie znam to nie zaufam bo nie po to przez lata setki ludzi to tworzyli, żeby ktoś wywalił wszystko w kosmos.

Wąski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group