Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Elektro-Gadżet-Lab - Zajedwabiście jest być niepalacym...

Aro - |14 Mar 2015|, 2015 19:40
Temat postu: Zajedwabiście jest być niepalacym...
...bo można sobie zrobić gadającą popielniczkę :P

Jeszcze trochę kosmetyki i jakiś sim i będzie cacy.
Na razie testowałem na wifi z drugiego smarta i działa toto nawet z zamkniętą popiołką. A nie spodziewałem się że się złapie z satelitami, bo nad tym jest blacha od popiołki, radio no i cała reszta.

trzypion - |14 Mar 2015|, 2015 21:39

W sumie całkiem zacny patent. Sam się zastanawiałem gdzie dac gniazdka USB do ładowarek etc :D
NAtomiast czy nawi w tym miejscu ma sens? Trochę niewygodnie tak patrzeć na to, bo wtedy nawet katem oka nie widzisz co na drodze...

konrad85 - |14 Mar 2015|, 2015 22:50

fajny patent,ja w aucie palę ale popielniczki nie używam,popiół i pety lecą od razu za okno :P
no dobra,w pepiowym nie palę wcale,przeca to nie mój

Aro - |15 Mar 2015|, 2015 01:08

konrad85 napisał/a:
ja w aucie palę ale popielniczki nie używam
jak będę u ciocióff w LU to Cię znajdę i wszystko wrzucę do środka...
...żarcik, bo wiem że tak nie robisz :D

qhen - |15 Mar 2015|, 2015 02:39

konrad85 napisał/a:
ajny patent,ja w aucie palę ale popielniczki nie używam,popiół i pety lecą od razu za okno :P


a śmieci segregujesz na te do kosza i na te do lasu ? ;)

Aro - |15 Mar 2015|, 2015 11:59

Konrad sobie jaja robi to i my żartujemy :D Żeby nie było Konradzie :)
Dla mnie w tym rozwiązaniu jest najważniejsze to, że nie muszę tego podłączać, włączać, wychodząc z auta zdejmować (bo szyby, itd...). Ustrojstwo jest cały czas włączone a jak trzeba po prostu zamykam popiołkę i sobie idę :) .
Wsiadam i już mnie ostrzega przed różnościami. Nawigację włączam w razie potrzeby.

Mowad - |17 Kwi 2015|, 2015 12:11

Jako "antyradar" to spoko, ale zeby tam zerkac to juz malo wygodnie i malo bezpiecznie.
Aro - |6 Paź 2015|, 2015 22:45

Na razie zarobiło na siebie z pincet razy :D
"Kieszeniowego" smarta na pewno bym nie włączał na janosika za każdym wejściem do auta a toto jest cały czas włączone. Nawet na mieście wiele, wiele razy mnie przestrzegło przed hulajnogami i innymi passatami i gdyby nie to kilka razy bym zapłacił za pasy i komórkę :) Najgorsze są hulajnogi, bo podjeżdża ci skubaniec pod okno i gapi co tam u ciebie :P
Tak że polecam.

[ Dodano: |6 Paź 2015|, 2015 22:46 ]
Nooo... i mobilne 6GB do wybrania hehe :)

Kamil_Scorpio_ - |7 Paź 2015|, 2015 02:48

Aro napisał/a:
Na razie zarobiło na siebie z pincet razy :D
"Kieszeniowego" smarta na pewno bym nie włączał na janosika za każdym wejściem do auta a toto jest cały czas włączone. Nawet na mieście wiele, wiele razy mnie przestrzegło przed hulajnogami i innymi passatami i gdyby nie to kilka razy bym zapłacił za pasy i komórkę :) Najgorsze są hulajnogi, bo podjeżdża ci skubaniec pod okno i gapi co tam u ciebie :P
Tak że polecam.

[ Dodano: |6 Paź 2015|, 2015 22:46 ]
Nooo... i mobilne 6GB do wybrania hehe :)


Też korzystam z Yanosika i też nie raz uratował mi prawko bo jak już jadę to mało kiedy wolno jeśli trasa na to pozwala, 6gb masz transferu miesięcznie? czy kupiłes po prostu karte na allegro z 6gb transferem na rok? :P Wpadnij do mnie, podziałamy i u mnie z takim czymś, ja też nie pale :) przedtem używałem cb, ale sie leniłem ściągać anteny, w dąbrowie wszyscy wiedzą że to moje auto więc mogłem sobie stawiać nawet w najciemniejszych zakamarkach, ale jak auto zacząłem parkować w białym pod blokiem no to jakiś fiut mi obciął przewód przy samym bagaju i antena z magnesem se poszła na handel pewnie. Po tym stwierdziłem że wale te CB bo w białym i tak się nie dogadasz bo wiecznie ktoś albo się wyzywa albo muzykę puszcza, na CB + yanosiku jeżdżę tylko DAF'em i to w większe trasy.

Aro - |7 Paź 2015|, 2015 07:17

Kamil_Scorpio_ napisał/a:
6gb masz transferu miesięcznie?
tak, w T-Mobile za dwie dychy.
Zapomniałem o jeszcze jednej zalecie rozwiązania - dodatkowy telefon. Przydaje się jak zapomnę z chaty "kieszeniowego" a już najbardziej gdy gdzieś "w czarnej dupie" ów kieszeniowy z plusa nie ma zasięgu; alternatywna sieć :)
Kamil_Scorpio_ napisał/a:
w białym i tak się nie dogadasz bo wiecznie ktoś albo się wyzywa albo muzykę puszcza
albo te czuby "cichocichocicho..." :P a już wykorzystywanie CB jako darmowego medium dla reklam to całkiem przeginka. U mnie cały czas w eterze śmiecą z firmy od klimy i co ciekawe z serwisu CB, takiego najstarszego w mieście, co szczególnie powinni znać zasady :evil:
sobolaqe - |7 Paź 2015|, 2015 11:12

Mowad napisał/a:
Jako "antyradar" to spoko, ale zeby tam zerkac to juz malo wygodnie i malo bezpiecznie.


przy janosiku o ile nie korzystasz z nawigacji od biedy mozwsz na niego w ogole nie patrzec.
Wystarcza komunikaty glosowe.

Ale faktycznie patrzenie tam jest mega nie wygodne.
Ja podobnie mialem teraz na wakacje, nie bralem uchwytu a czasami musialem skorzystac z nawigacji i mialem telefon gdzies w okolicach popelniczki(Seat Leon)
Strasznie nie wygodnie sie z tym jechalo.

Aro - |7 Paź 2015|, 2015 15:22

sobolaqe napisał/a:
patrzenie tam jest mega nie wygodne

Przyzwyczaiłem się.
Gdybym to miał na wyeksponowanym miejscu - jak jak to się zwykle mocuje - to pewnie już bym tego nie miał. Którejś szyby pewnie też. Galaxiaki S3LTE jeszcze się sprzedają :)
Dziwne, bo znajduje się i gada toto nawet z zamkniętej popiołki, co przecież góra jest z blachy a nad tym jeszcze kupa rzeczy.

trzypion - |7 Paź 2015|, 2015 15:54

Odbicia wystarczaja ;)
Reader - |8 Paź 2015|, 2015 07:51

Aro napisał/a:
Dziwne, bo znajduje się i gada toto nawet z zamkniętej popiołki, co przecież góra jest z blachy a nad tym jeszcze kupa rzeczy.

I druty w szybie.
Aro, fajny pomysł.
Jedynie abonament dość wysoki, jak się niewiele jeździ. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group