Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Elektro-Gadżet-Lab - Mała centrala telefoniczna

pablo19 - |9 Cze 2014|, 2014 10:14
Temat postu: Mała centrala telefoniczna
Hejo, czy ktoś miał do czynienia z centralkami firm Platan lub Slican?
Musze postawić takie urządzonko w jednym miejscu i widzę, że koszt dokupienia pewnej karty do starego Panasonica to koszt nowej centralki ww. producentów.
Wolę nowe, bo mają więcej funkcji, tylko kwestia tego czy którąś z tych firm omijać?

Chłodny Ar - |9 Cze 2014|, 2014 10:21

Platan zdecydowanie mogę polecić. Firma z Sopotu (wcześniej DIGITEX) od wielu lat producent central telefonicznych.
pablo19 - |9 Cze 2014|, 2014 10:33

Używałeś? Właśnie zastanawiam się nad wersją Prima Nano z nagrywaniem rozmów. Sprzęt wydaje się sensowny.
Reader - |9 Cze 2014|, 2014 10:37

Nie wiem jaki koszt wchodzi w grę, ale ja mam styczność z wyrobami warszawskiego Elektronixa
http://www.elektronix.pl/centrale.html

Najmniejsza jest zdaje się 2/10.

Bezproblemowe w zasadzie tak od burzy do burzy.

sobolaqe - |9 Cze 2014|, 2014 11:39

Chłodny Ar napisał/a:
Platan zdecydowanie mogę polecić.


Ja tez moge polecic.
Co prawda od paru lat sie juz tym nie zajmowalem, ale te co skonfigurowalem pare lat temu dzialaja do dzisiaj :)
O ile pamietam to cenowo wychodzilo calkiem fajnie.

Nie mialem doswiadczenia z nagrywaniem rozmow wiec tutaj nie pomoge.
Jedyne nagrywanie to bylo na DISA :)

pablo19 - |30 Kwi 2016|, 2016 15:37

Dzięki chłopaki za odpowiedzi.

Reader, dzięki za info, nie wiedziałem o tej firmie. Ceny mają porównywalne do Platana.

Ta centrala: http://slican.pl/produkt.php?id=1378884086 wygląda bardzo ciekawie w relacji cena-wyposażenie. Póki co widzę, że bije konkurencję względem ceny. Jak ktoś ma jeszcze jakieś przemyślenia to proszę pisać :)

Jednak się pośpieszyłem z osądem. W tej konfiguracji co mnie interesuje to cena nie jest taka zadowalająca.

Dodane:
W końcu zakupiłem Platana, od zainstalowania działa wciąż (prawie dwa lata), praktycznie bez najmniejszych problemów, także póki co, mogę polecić.

gufer-posepny - |1 Maj 2016|, 2016 19:05

platan fajny jest .
pablo19 - |1 Sie 2017|, 2017 22:52

Na stół trafiła kolejna centrala. Tym razem ELNIX. Na pierwszy rzut oka wygląda dobrze, dosyć łatwa konfiguracja i tańsza od konkurencji jeśli chcemy nagrywać rozmowy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group