Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Techniczne - Utajnianie wpisów 2

ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 09:36
Temat postu: Utajnianie wpisów 2
Ponieważ poprzedni temat został zakneblowany ponownie zadaję pytanie
DLACZEGO WPISY SĄ UTAJNIANE ?
Speedo obiecał to sprawdzić jakieś siedem tygodni temu
Nic się nie poprawiło i nie ma żadnej konkretnej informacji na ten temat :)

Vikinger - |12 Paź 2012|, 2012 09:59

Dwa słowa mi się cisną na usta. Układ i prowokacja :)
ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 10:06

Bez przesady :)
ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 10:12

Speedo napisał/a:
sprawdzilem, ale wydaje mi sie, ze Adam_2000 odpisal wyczerpujaco wtedy wiec? jakby niewyczerpujaco to pytania prosze kierowac do kolegi Waskiego bo ja tylko na dizló sie znam a forum chodzi w alpadze

Adam odpisał w stylu - spadać na drzewo i zamknął temat , co sam zauważyłeś swoim wpisem :)
Napisanie , że problem nie istnieje nie likwiduje go :roll:
Jeżeli nie dajecie sobie rady ze stroną techniczną forum może czas zatrudnić fachowca ?

Speedo napisał/a:
jakby niewyczerpujaco to pytania prosze kierowac do kolegi Waskiego

Ta :)
Pisz pan na Berdyczów :):

ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 10:21

Speedo napisał/a:
ford2fast napisał/a:
Jeżeli nie dajecie sobie rady ze stroną techniczną forum


to na szczescie Twoja i tylko Twoja opinia wiec wydaje sie byc pomijalna, wg mnie forum dziala szybko i sprawnie

I nie istnieje żaden problem oprócz powyższego ? :)
Jest od zawsze problem z datami , "wczoraj" , "dzisiaj "
Są problemy ze zliczaniem pomuków i wiele innych
Tylko , że prościej jest zakrzyczeć i udawać , że nic się nie dzieje :):
A forum za wyjątkiem tego , że ostatnio bardzo rzadko się wiesza , sypie się na potęgę :)

WieSiu - |12 Paź 2012|, 2012 10:27

ford2fast, ja mysle ze to natura tego skryptu i bez mega zmian w kodzie skryptu raczej sie nic nie zrobi.
ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 10:29

Speedo napisał/a:
zaloz swoje ze sprawnymi pomukami, bo ja tylko wiem gdzie sie je wylacza, wlasnie, sam mi podsuwasz dobre pomysly usprawniajace ;)

Tu nie chodzi o same pomuki tylko o całokształt funkcjonowania forum :)
A zrzucanie niewygodnych spraw na Wąskiego jest trochę mało eleganckie w obecnej sytuacji :roll:

ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 11:00

Zamiast unikania odpowiedzi i udawania , że taki problem nie istnieje może lepiej byłoby napisać prawdę ? :)
Przecież istnieją tylko dwie możliwości :
1.PROBLEM Z CZYTANIEM ARCHIWALNYCH WPISÓW NIEKTÓRYCH OSÓB i NIE JESTEŚMY W STANIE TEGO NAPRAWIĆ
2.NIEKTÓRZY UŻYTKOWNICY FORUM TAK BARDZO SIĘ WSTYDZĄ TEGO CO NAPISALI W PRZESZŁOŚCI , ŻE POSTANOWILI TO UTAJNIĆ
I nie mam na myśli wpisów w dziale Power User , który jest otwarty tylko dla wybranych
To , że bez uprawnień nie można czytać tych wpisów bez uprawnień jest w pełni zrozumiałe i tak powinno pozostać :)

ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 11:12

Speedo napisał/a:
http://demotywatory.pl/3764295

Chyba pomyliłeś tematy :)
To pewnie miało być do działu Humor a tym temacie piszemy o osobach utajniających swoje wpisy wstydząc się ich zawartości :)

pablo19 - |12 Paź 2012|, 2012 11:59

ford2fast napisał/a:
... temacie piszemy o osobach utajniających swoje wpisy wstydząc się ich zawartości :)
To jest pewne i potwierdzone?
ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 11:59

pablo19 napisał/a:
ford2fast napisał/a:
... temacie piszemy o osobach utajniających swoje wpisy wstydząc się ich zawartości :)
To jest pewne i potwierdzone?

Skoro nie jest to żadna usterka forum ...................... :)

Struna - |12 Paź 2012|, 2012 12:11

pablo19 napisał/a:
To jest pewne i potwierdzone?
tak samo pewne jak wywody autora tematu :) wnioski wyciągnij sam :)
ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 12:16

Struna napisał/a:
pablo19 napisał/a:
To jest pewne i potwierdzone?
tak samo pewne jak wywody autora tematu :) wnioski wyciągnij sam :)

Z tego , że jesteś jednym z tych którzy wstydzą się tego co napisali na forum w przeszłości ? :)

Struna - |12 Paź 2012|, 2012 12:27

sorry ale w związku z moją rezygnacją z funkcji moda nie mam ani dostępu do działów ukrytych ani też możliwości moderowania postami, więc jakiekolwiek insynuacje w tej materii to jedynie Twoje kolejne urojenia i próba prowokacji oraz siania fermwntu na forum.

Jest jedno trafne określenie na tego typu zachowania i indywidua je czyniące - TROLL

A za tego typu zachowania powinny być w końcu wyciągnięte poważne konsekwencje.

Jak dla mnie to powinieneś dostać bana na jakiś czas - może byś nabrał dystansu i nieco moresu, bo jedyne co ostatnio na forum wnosisz to syf, zamęt, ferment, nic pozytywnego w każdym razie.

Ale ja akurat kładę na to lagę od czasu gdy darowałem sobie moderkę w związku ze zbyt dużą różnicą w postrzeganiu sprawiedliwości poczynań oraz pewnych innych niuansów.


Reasumując - jeśli masz jakiekolwiek dowody to je przedstaw, a jako że takowych nie masz to wsadź dziubek w kubełek i przestań jątrzyć, szukać podwójnego dna, spiskować i siać ferment bo to już ani nie jest zabawne ( choć starasz się to tak kreować ), ani poważne.

Robisz z siebie kolokwialnie mówiąc idiotę. ( nie wstydzę się tego powiedzieć, nawet jeśli GTW posty usunie, co zresztą uczyniła w jednym z tematów i pewnie o to strzelasz z dupy, choć ja akurat nie miałem z tym nic wspólnego, bo nie mam takich możliwości ) to mogę to powtórzyć po tysiąckroć bo to czy ktoś posta usunie czy nie, nie zmienia mojego zapatrywania.

Zajmij się czymś pożytecznym skoro cierpisz na nadmiar wolnego czasu.

ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 12:49

Speedo napisał/a:
Struna napisał/a:
sorry ale w związku z moją rezygnacją z funkcji moda nie mam ani dostępu do działów ukrytych ani też możliwości moderowania postami, więc jakiekolwiek insynuacje w tej materii to jedynie Twoje kolejne urojenia i próba prowokacji oraz siania fermwntu na forum.


jemu chodzi nie o ukryte dzialy tylko o to, ze jak sie znajdziesz w obecnych przez ostatnie 24h na forum, klikniesz "Struna" -> znajdz wszystkie posty uzytkownika i dasz str 2 to zobaczysz "nie znaleziono..." nie mozna se pogrzebac w Twoich i innych osob antycznych postach powyzej 1 strony i stad te juz 2 tematy, prawdziwa tragedia,

Owszem tragedia :)
Tak jak pisałem jeżeli nie jest to celowe działanie to jest to awaria forum i dobrze byłoby coś z tym zrobić zamiast udawać , że problem nie istnieje :)

Struna - |12 Paź 2012|, 2012 13:12

Speedo napisał/a:
znajdz wszystkie posty uzytkownika i dasz str 2 to zobaczysz "nie znaleziono..." nie mozna se pogrzebac w Twoich i innych osob antycznych postach powyzej 1 strony i stad te juz 2 tematy, prawdziwa tragedia, forum sie rozpada i pomuki zle nadaje... chyba bedzie ten koniec swiata w 2012
no ok - szukajka ma jakiśtam problem, może starczy zsynchronizować liczbę postów, jednak to że druga strona nie pokazuje dalszej historii absolutnie nie świadczy o tym, że takowych postów nie ma.

Starczy wleźć do któregokolwiek tematu z pierwszej strony i prześledzić temat wstecz aby się przekonać że wszystko jest na swoim miejscu.

Tym bardziej bezzasadne i jeszcze bardziej kłamliwe jest twierdzenie jakoby posty były utajniane.

ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 13:23

Przekonałeś mnie , nie wiedziałem że nie masz dostępu do plików na serwerze :)
Struna - |12 Paź 2012|, 2012 13:46

Speedo napisał/a:
ja nie mam dostepu do plikow na serwerze
to co napisałeś nie jest związane z plikami na serwerze a z samą bazą danych a dokładniej strukturą kolumn w konkretnych tabelach.
Aby wykonać polecenia jakie pokazałeś trzeba się podpiąć do samej bazy i na niej wykonać owe polecenia.

Po analizie treści kodu wynika, że brakuje "długości" w kolumnach na przechowywanie dużej ilości wpisów ( czyżby forum miało aż tak dużo wpisów ? :) no w sumie może i tak )

Zrobić backup bazy, wyłączyć dostęp do forum i zapuścić powyższe.
Trochę będzie mielić, bo skoro obecnie już brakuje długości pola to danych musi być niemało.
Ale jak przemieli to powinno wszystko śmigać bez problemu.

ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 14:06

Dziękuję bardzo za usunięcie usterki :)
Jestem z Was wszystkich dumny :)

Struna - |12 Paź 2012|, 2012 14:12

Speedo napisał/a:
Pan Sledczy bedzie z Ciebie dumny
tiaaaa... niezmiernie mi na tym zależy... w sumie to chyba bym to nawet w kategorii negatywu rozpatrzył :)
ford2fast - |12 Paź 2012|, 2012 14:19

Normalnie tak mnie duma rozpiera , że chyba pęknę :)
Adam_2000 - |12 Paź 2012|, 2012 15:09

Pękaj - będzie spokój ;P
Struna - |12 Paź 2012|, 2012 15:11

+1 :)
WieSiu - |12 Paź 2012|, 2012 21:54

dzieki za rozwiazanie problemu takze na moim forum :P u mnie tez naprawione ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group