Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

LPG - GAZ - JTG ICOM - V Generacja - wtryski jakie ?

Maross - |24 Mar 2012|, 2012 16:15
Temat postu: JTG ICOM - V Generacja - wtryski jakie ?
Volvo mego ojca ma takie cudo jak powyżej na pokładzie - czyli ciekły wtrysk gazu JTG ICOM - niestety zesrała się listwa wtryskowa , wtryski leją jak głupie , zalewa silnik i nie jedzie . Ojciec u gaziarzy dostał propozycję na podmianę sterownika na STAG 300 ISA 2 do 5 cylindrowca za 2800 , orientuje się ktoś jakie wtryski występowały w tej instalacji ICOM JTG bądż jakie można najlepiej w niej zastosować , ile mniej więcej może kosztować listwa wtryskowa do tego . Na razie jeździ z odpiętym gazem bo to ona powodowała jego nierzadkie postoje... Za wszelkie info w temacie będę wdzięczny :)
http://allegro.pl/wtryski...2204037417.html
200/szt to dobra cena ?

VIK - |24 Mar 2012|, 2012 19:45

http://www.autogazholandia.pl/
zadzwoń, zapytaj.

Maross - |24 Mar 2012|, 2012 21:27

Holandia? to jest włoska instalka i są dwa punkty w PL zajmujące się jej serwisem . Ważna informacja: wtryski , które są na aucie są zielone (Tyco?) a w aukcji są innego koloru , ma to jakieś znaczenie
VIK - |24 Mar 2012|, 2012 21:58

Na pewno ma, tak samo jak w przyp. vialle fioletowych i brązowych. Zapytaj pod w/w, 5tą generację mają obtrzaskaną, o to mi chodzi.
Maross - |24 Mar 2012|, 2012 22:13

ok , dzięki VIKu , w każdym bądź razie ten kawał wrednego auta wcale tak dużo nie pali tej wachy , średnio 2 litry mniej od 2.9 , ojciec powiada że idzie przeżyć i coś zarobić nawet
Okazuje się że instalka była od początku źródłem wszelkiego nieszczęścia z pracą silnika w tym samochodzie , teraz mota na koła wstęgę szos , zobaczymy na jak długo . W alternatywie mam jeszcze te serwisy (jeden w Siedlcach ) , drugi gdzieś tu bliżej

gufer-posepny - |25 Mar 2012|, 2012 15:58

ciało obce - wyciąć ... i będzie dobrze .
ford2fast - |25 Mar 2012|, 2012 21:23

gufer-posepny napisał/a:
ciało obce - wyciąć ... i będzie dobrze .

Rozsądniej jest doprowadzić ją do porządku :)

Maross - |25 Mar 2012|, 2012 21:28

gufer-posepny napisał/a:
ciało obce - wyciąć ... i będzie dobrze .

były już takie pomysły ale :
ford2fast napisał/a:
Rozsądniej jest doprowadzić ją do porządku :)

:)
Gufer Jak napisałeś mi o tym pierwszym razem , nie uwierzyłem że to cholerstwo w takim stopniu wpłynie na auto - teraz wierzę :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group