Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

dolnośląskie - Blacharz - lakiernik we Wrocławiu

aviator - |9 Maj 2011|, 2011 09:01
Temat postu: Blacharz - lakiernik we Wrocławiu
Nabyłem droga kupna reperaturki tylnych błotników i teraz rozglądam się pomału za jakimś dobrym fachowcem we Wrocławiu lub okolicach. Zależy mi mi na trwałości i estetyce a nie zrobieniu "na handel".
Rudą mam niewielką tuż przy samym zderzaku i potrzebuje kogoś kto się zna, doradzi i wytnie tyle ile będzie musiał a nie od razu pół błotnika.
Za porady i sprawdzone adresy będę wdzięczny.

Cygan - |9 Maj 2011|, 2011 09:20

Stabłowice ulica Główna nazywają się chyba Piąteczka czy jakoś tak,na przeciw ul.Wełnianej.Robiłem u nich nadkola w poprzednim Scorpiaku w 2001 roku i niedawno widziałem ten samochód, nie widać do tej pory jakichkolwiek śladów korozji itp.Na miejscu możesz też pomalować.
aviator - |9 Maj 2011|, 2011 09:37

ok dzięki za adres i "potwierdzenie" trwałości ich prac.
krokodyl - |10 Maj 2011|, 2011 17:03

dzisiaj blacharza i lakiernika w jednym znaleźć takiego któremu się chce, za małe pieniądze te nasze "graty" robić to ze swieczką szukaj...., wiekszosc to albo na odwal sie zrobi, albo zrobi dobrze i zedrze, poszukaj poza wrocławiem tak z 30 km od miasta, ceny dziwnym trafem czasami nawet 100% róznicy
aviator - |10 Maj 2011|, 2011 19:47

fakt, mam takiego jednego na oku pod Jaworem. Podobno "drogi" ale ma komorę a na co dzień robi oldtimery w Rzeszy.... także pewnie sie zna.
Akurat cena czy/i odległość nie jest dla mnie głównym wyznacznikiem. Chętnie zapłacę za dobrze wykonaną pracę.
Dostałem też namiary na gościa w Opolu ale tego akurat obsmarowali na forach i jakoś mi tam już się nie spieszy.

sierars1 - |10 Maj 2011|, 2011 20:16

Dobry lakiernik jest też w Radwanicach jadąc od strony Wrocławia po lewej stronie widać duża reklamę ich i robią porządnie bo swego czasu robiłem u nich sierrę bo miała lakier mieszany z wielu zlewek i dobrali kolor że nawet nie było różnicy jak i skorka tylni zderzak to samo pod kolor nadwozia
krokodyl - |10 Maj 2011|, 2011 20:16

chcesz drogo i dobrze?? polecam Zapek lub mikeb4... namiary znajdziesz na capri.pl to tylko w katowicach:D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group