Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

dolnośląskie - Poszukuję elektryka, który ogarnie mkII...

KubusWariat - |29 Gru 2010|, 2010 18:38
Temat postu: Poszukuję elektryka, który ogarnie mkII...
Możecie polecić Kogoś z Wrocławia???
Struna - |29 Gru 2010|, 2010 21:42

neon może
KubusWariat - |2 Sty 2011|, 2010 14:49

znacie Kogoś biegłego w tym temacie??? Jurek, nie znalazłem użytkownika 'neon' :(
VValdek - |2 Sty 2011|, 2010 22:20

KubusWariat napisał/a:
nie znalazłem użytkownika 'neon' :(

Nic nie straciłeś. Odpuść sobie ten kierunek poszukiwań, bo to tylko strata czasu.
Po trzech miesiącach poszukiwania usterki w moim oczatym "Neo" poddał się i przyznał, że nie wie co mu dolega :-?

Struna - |3 Sty 2011|, 2011 01:59

to chyba nie jest źle jak ktoś się przyznaje, gorzej jak brnie w zaparte.
VValdek - |3 Sty 2011|, 2011 08:13

Struna, oczywiście, że lepiej mieć odwagę i się przyznać do braku wiedzy, ale nie zmienia to faktu, że auto po trzech miesiącach stania na warsztacie nadal było w stanie nie do jazdy.
Więc jeśli ktoś szuka dobrego elektryka - nie polecam, jeśli ktoś szuka mechanika z odwagą cywilną - polecam ;-)

Struna - |3 Sty 2011|, 2011 09:35

VValdek napisał/a:
po trzech miesiącach stania na warsztacie nadal było w stanie nie do jazdy.
to faktycznie dupa, bo za tyle czasu to można wyleczyć elektrycznie całe stado wielorybów ( w sensie wiązki od A do Z zrobić, co uleczy większość wielorybów )
Rafał A.(antek) - |3 Sty 2011|, 2011 14:11

pod warunkiem ze wie sie co sie robi. bo jak nie, to pozniej trzeba kolejnych 3 miesiecy zeby dojsc co jest nie tak i co pomieszane ze soba.
Struna - |3 Sty 2011|, 2011 14:58

no to chyba oczywista oczywistość, że żeby zrobić to trzeba wiedzieć co się robi :)
KubusWariat - |15 Sty 2011|, 2011 01:07

w dalszym ciągu nie działają: centralny i radio, oświetlenie wnętrza, buczy wariat od włączonych świateł i otwartych drzwiach (nawet gdy te są zamknięte)...
bingo - |15 Sty 2011|, 2011 10:38

KubusWariat napisał/a:
oświetlenie wnętrza, buczy wariat od włączonych świateł i otwartych drzwiach
- zacznij od brzęczyka, krańcówki w dzrwiach ierowcy oraz przekaźnika oswietlenia
KubusWariat napisał/a:
centralny i radio
- bezpieczniki? na radiu zerknij na zasilanie - powiunny być dwa plusy i masa (po odpaleniu auta).
przy centralnym zerknij na centralke, kiedyś opisywałem jakie kable, chyba, że masz coś dołożonego, to wtedy zacznij od prucia i łoczenia według oryginału.

KubusWariat - |15 Sty 2011|, 2011 15:17

właśnie problem w tym, że przed demontażem skrzynek wszystko było jak talala, ale przy ich montażu (na dużej skrzynce) zielone kostki wpiąłem w miejsce czarnych i odwrotnie. Po tym manewrze zaczęły się sceny... a buczek daje czadu nawet po wymianie go na drugi :(
bingo - |15 Sty 2011|, 2011 16:03

KubusWariat napisał/a:
zielone kostki wpiąłem w miejsce czarnych i odwrotnie
- przedewszystkim wrócić do stanu prawidłowego, no i pytanie, co przy okazji zjarałeś.
buczek będdzie buczał jak dostanie masę z drzwi kierowcy albo gdy jest trzaśnięty i dostanie mase skąś tam ... chyba, że wtyczka od buczka jest coś nie tego ....

KubusWariat - |15 Sty 2011|, 2011 16:32

nie nie, no jasne że obecnie wszystkie kostki są już we właściwych gniazdkach skrzynek...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group