Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

zachodniopomorskie - Zdecydowanie niepolecam lakiernika Auto Efekt na Niklowej 12

pandy - |10 Sie 2010|, 2010 23:21
Temat postu: Zdecydowanie niepolecam lakiernika Auto Efekt na Niklowej 12
Coz - po prostu partacze - zle dobrany kolor - roznica 2 albo 3 tonow, mniej perly dane, kiepska robota, samochod zle poskladany po lakierowaniu - zle poskladane plastiki, luzne drzwi - panowie byli umowienie wczesniej, mieli jasny termin, zadeklarowali sie ze bedzie ok i zmarnowali ponad 1 dzien - ten dzien ktorego im pozniej zabraklo.
Niepowazne traktowanie klienta i tyle. Wiec zdecydowanie niepolecam - chyba ze ktos ma za duzo kasy i jest bardzo cierpliwy...

Wydawalo mi sie to oczywiste ale na uwage Vaux dodam opis w tekscie ze chodzi o: SZCZECIN

jakkolwiek jest w podtytule ;)

PS

Powszechnie uwaza sie ten zaklad za dobra firme ale w moim wypadku zawiedli na calej linii - a jezdzic i poprawiac w kolko partactwo i olewactwo nie mam czasu - jesli ktos nie szanuje wlasnej pracy i wlasnego czasu oraz czasu i pieniedzy klienta to nie jest wart polecenia.

Vaux - |10 Sie 2010|, 2010 23:38

Napisz jeszcze w jakim mieście ;)

[ Dodano: |11 Sie 2010|, o 20:00 ]
pandy napisał/a:
jakkolwiek jest w podtytule


Nie zwróciłem uwagi otwierając posty z wyszukiwarki a w otwartym poście nie widać już podtyłu :oops:

pablo19 - |25 Sie 2010|, 2010 08:49

Vaux napisał/a:
...
[ Dodano: |11 Sie 2010|, o 20:00 ]
pandy napisał/a:
jakkolwiek jest w podtytule


Nie zwróciłem uwagi otwierając posty z wyszukiwarki a w otwartym poście nie widać już podtyłu :oops:
Coś obiecywali, że go wyłączą.
pandy - |25 Sie 2010|, 2010 09:44

pablo19 napisał/a:
Vaux napisał/a:
...
[ Dodano: |11 Sie 2010|, o 20:00 ]
pandy napisał/a:
jakkolwiek jest w podtytule


Nie zwróciłem uwagi otwierając posty z wyszukiwarki a w otwartym poście nie widać już podtyłu :oops:
Coś obiecywali, że go wyłączą.


dalej jest w podfolderze Zachodniopomorskie - tak czy siak auto d-efektu w Szczecinie nie polecam bo to partacze i oszusci.

janusz61 - |26 Sie 2010|, 2010 14:07

Pandy fajnie ze napisales o tych pseudo lakiernikach.Jestem blisko bo ze Stargardu Szczecinskiego i kto wie czy nie moglbym skorzystac z ich oferty.Niech wszyscy pisza o kazdych takich niespodziankach!Pomoze ustrzec nas od takich fachowcow!
pandy - |27 Sie 2010|, 2010 00:10

@janusz61

opisalem to co mi sie przytrafilo - moze Ty mialbys wiecej szczescia a moze trzeba nad nimi stac i patrzec na rece, brac urlop, stoleczek, kanapki, kawe w termos, kamere video,statyw, aparat, rejestrowac, nagrywac tylko... w tym momencie popadamy w absurd.

Auto efekt jest czesto polecanym zakladem... ja go wyraznie odradzam i jestem w stanie udwodnic to bez problemu - jesli prowadzacy warsztat czuja sie urazeni to chetnie spotkam sie nawet w sadzie jesli zajdzie taka potrzeba.

Z mojego prywatnego punktu widzenia ten warsztat to porazka i tyle - niestety tez potwierdza sie regula ze czesto nie ma zadnej roznicy miedzy dobrym a zlym lakiernikiem - stawki na rynku sa te same wiec cena przestala juz dawno byc wyznacznikiem jakosci...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group