Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

zachodniopomorskie - Dobry serwis Scorpio Mk3 - poszukuje

pandy - |7 Sty 2010|, 2010 17:37
Temat postu: Dobry serwis Scorpio Mk3 - poszukuje
jak w temacie

Powiedzmy ze cwiczylem Gryfinska i Sobolewskiego i mam zastrzezenia

PS
Szukam tez dobrego tlumikarza ktory nie potraktuje mnie jak jelenia

Darol - |7 Sty 2010|, 2010 22:20

sobolewski uchodzi za jednego z lepszych w szczecinie, i na tle pozostalych warsztatow prezentuje sie rzeczywiscie niezle. Co nie zmienia faktu ze generalnie slabizna. Samemu trzeba robic niestety.
pandy - |8 Sty 2010|, 2010 10:57

Nie mam narzedzi, garazu - z robota dalbym sobie rade bo moj pierwszy zawod to mechanik a drugi elektronik wiec i elektryka i mechanika (mimo ze nie samochodowa) to dla mnie przyjemnosc.

Ale ograniczenia lokalowe, czasowe i warsztatowe uniemozliwjaja mi zajecie sie samochodem ktorym bardzo chcialbym sie zajac - brakuje mi rzetelnego serwisu ktory potrafi samochod sprawdzic i dopiescic - kurioza jak latajaca maglownica i mechanik ktoremu mowie ze cos jest nie tak i mowiacy mi po jezdzie ze problemu nie ma to dla mnie obciach... a im wiecej przy samochodzie robie tym w gorszym jest stanie - zaczynam pwooli sie zgadzac z kolega - starym wyajdaczem samochodowym ze samochod sie naprawia gdy cos sie zpesuje - jak nei jest zepsute to sie jezdzi az sie zepsuje - tym sposobem jezdzi w zimie na letnich oponach, nie zmienia plynu hamulcowego i wbija - zmienai olej, robi rozrzad, filtry czysci odkurzaczem...
moze to jest metoda?

w takim razie po wyplakaniu sie w rekaw - serwis Forda blisko Szczecina ale w Niemczech - jakis sprawdzony?

hleb23 - |10 Sty 2013|, 2013 09:04

Nie wiem czy byłeś na mierzynie w fordservice u pana Artura. Osobiście polecam choć dopiero wczoraj poznałem
KRYCHUKZR - |14 Sty 2013|, 2013 22:55

W GRYFINIE SA CHLOPACZKI KTORZY ZAJMOJA SIE TYLKO FORDEM POSZUKAM WIZYTOWKI I WYSLE NAMIARY
Adam_2000 - |14 Sty 2013|, 2013 22:59

KRYCHUKZR napisał/a:
W GRYFINIE SA CHLOPACZKI KTORZY ZAJMOJA SIE TYLKO FORDEM POSZUKAM WIZYTOWKI I WYSLE NAMIARY

Regulamin -> sygnalnie 1 pkt. na początek.

pandy - |13 Sie 2013|, 2013 13:46

To Gryfice czy Gryfino? Bo to istotna roznica (choc nie dla np pana w bulu fuzjowego) ;)

Generalnie serwisu juz nie szukam bo takowego w Szczecinie nie ma - robic trzeba albo samemu albo na rece patrzec.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group