Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

śląskie - RENFOR-Bielsko-Biała,Jaworze

Kris - |9 Mar 2009|, 2009 00:05
Temat postu: RENFOR-Bielsko-Biała,Jaworze
Absolutnie nie polecam zaglądać do tego warsztatu

http://www.renfor-serwis....w&id=2&Itemid=7

Kasuja jak za zboze do tego partacza robote !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A i jeszcze mozna zyciem ryzykować po ich naprawach.

grand funk - |9 Mar 2009|, 2009 02:24

znam od podszewki. na mk3 nie znają się absolutnie. swoje braki ilości klientów nadrabiają ceną. proste wymiany owszem - zrobią od ręki - ale i tu trzeba zapłacić. sam zrobiłem tam remont DOHC - generalnie ok, ale doszukałbym się pewnie kilku spraw... :027: też odradzam. szkoda kasy generalnie...
thermalfake - |30 Mar 2009|, 2009 19:02

Witam,

Właśnie przez przypadek szukając opini innych na temat zakładu Renfor w Jaworzu natknąłem się na to forum. Mój fordzik też wymaga kilku grubszych napraw, ale po przeczytaniu dochodzę do wniosku, że dalej tam auta nie zostawię. Mam do wymiany rozrząd (komplet) i trzeba targać skrzynię, żeby założyć nowe sprzęgło i koło dwumasowe. Coś mi też postukuje z lewej strony przód przy cofaniu. Jeden plus, że mają tam fordowskiego wds'a. Ale to wszystko bo mechanik jest jeden, drugi dochodzący na telefon. Raz tam podjechałem na komputer plus przeprogramować wtryskiwacz. Wsio ok i cena znośna (120zł). No ale to praca z lapkiem a nie z kluczem w ręku. Nie chcę ryzykować spartolonej roboty.

grand funk - |31 Mar 2009|, 2009 10:17

thermalfake,

jeśli chodzi o bielsko i jeśli chcesz tanio i dobrze topolecam 2 zakłady.

1. Jacek Mikołajczyk na jeżynowej
2.Leśniak Zygmunt/Aleksandra na jaworzańskiej koło lewiatana. w tym przypadku będzie chyba taniej, a nie gorzej 8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group