Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Zawieszenie i hamulce - Amortyzatory tylne kombi

kizior - |19 Mar 2005|, 2005 14:10
Temat postu: Amortyzatory tylne kombi
:!: :!: :!: Wiem ze wielu z was ma problemy z amorkami do kombi (tyl).Male info.Wracajac z urlopu w 2004 w drodze powrotnej moja scorupka zaczela "szorowac" lewym tylem po asfalcie,mysle-TRAGEDIA!!!!! Udalo mi sie dojechac do domciu i zaczelo sie goraczkowe szukanie rozwiazania,no i udalo sie!!!! :lol: Po wizycie u mechanika diagnoza brzmiala-PUSCIL LEWY AMOR "NIVO" :cry: ,zadalem pytanie-ILE?a on mi na to 1700-1900szt!!!!!! Lecz po chwili pyta-CHCESZ TANIEJ?ALE BEZ NIVO.A ja na to-JASNE,ILE? :?: :idea: :?: :idea: :?: I wtedy uslyszalem 450-500 za 2szt!!!!!!!Koniec tych bzdur,teraz konkrety.
jest mozliwosc zmiany nivo na zwykle amory,moga byc olejowe i olejowo-gazowe.koszt wymiany+amory olejowe 450-500zl za calosc,z gazowymi nie wiem bo nie pytalem.sa to amory dobrane od innego auta ale za chiny ludowe nie wiem od czego.trzeba tez wymienic sprezyny na dluzsze-ja pojechalem do firmy dorabiajacej na wymiar i udalo je sie rozciagnac-100zl 2szt,jezeli juz sa za bardzo wyrobione to dorobia pod wymiar-200zl 2szt.i jestem bardzo zadowolony,auto nie buja,ladnie tlumi,prowadzi sie normalnie a w kieszeszeni zostalo 3300zl bo zmienilem caly tyl za 600zl a za nivo zaplacil bym 3900zl be montazu!!scorpio przeszlo normalnie przeglad ijest wszystko ok!!!!!jezeli komus beda potrzebne namiary to-Ford Mechanika tel. 061-8-223-379 Poznan (amory) i firma POSPRING tel. 061-8-480-624 Poznan (sprezyny). :shock: :shock: :shock: Facet od amorkow jest fachowcem w naprawie Forda,wie co robi.Polecam.Kizior


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group