Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

mazowieckie - Części do scorpio - Grodzisk Mazowiecki - namiar

Tymon - |8 Wrz 2008|, 2008 16:50
Temat postu: Części do scorpio - Grodzisk Mazowiecki - namiar
Witam klubowiczów,

W niedzielę odwiedziłem pewnego pana z Grodziska Mazowieckiego w sprawie pilota którego wystawił na allegro. Posiada on również inne części do wieloryba gdyż jak twierdzi od 3 lat sprowadza autka do rozbiórki z niemcowni.

1. nick na allegro: Gorjan-BIS
2. tel: 602 630 462

nie powiem czy wszystkie części są super ale facet raczej zna sie na rzeczy. Pilot który kupiłem jest w super stanie (oryginał) i w związku z tym że kupiłem go poza allegro zszedł z ceny 150 na 120. jak dla mnie super tym bardziej że na miejscu bez problemu mój wieloryb go zaakceptował:)

Jeśli powielam tą informację to przepraszam ale jestem nowy i chciałem sie podzielić swoim zadowoleniem.

pozdrawiam

Struna - |8 Wrz 2008|, 2008 16:57

Tymon napisał/a:
Gorjan-BIS
znamy, również niektóre ciekawostki odnośnie części też znamy :) niektórzy nawet bardzo je znają i ubolewają :)
Tymon - |8 Wrz 2008|, 2008 17:00

No cóż, chyba już czasami tak jest... różnie z używkami bywa.
Ja generalnie kupiłem pilota i złego słowa nie powiem, ale tu ukłon do kolegow z doświadczeniem:)

Struna - |8 Wrz 2008|, 2008 17:08

ja znam przypadek silnika w "super" stanie, który okazał się kompletna padliną, niemniej sprzedający ( tu plus dla niego ) zobowiązał się do jego naprawy na swój koszt co też uczynił i silnik pracuje, choć do stanu "super" mu daleko
Tymon - |8 Wrz 2008|, 2008 17:16

czyli jednak nie jest taki zły :) chyba nie wiele osób sprzedajacych części na wiadomość że jednak nie jest takie super jak byc miało, sami wyrażaja chęć naprawy, nawet jeśli w dalszym ciągu brakuje do super stanu...
Struna - |8 Wrz 2008|, 2008 17:22

no to mówię ze to na plus.
Jankes - |8 Wrz 2008|, 2008 17:32

Tymon, nie słuchaj ich, Gorjan jest spoko, jak tam nie narzekam na części od niego, większość zakupów u niego robię i jestem bardzo zadowolony, a ze przypadek z silnikiem, no cuz...ale chłopak naprawił na swój koszt.

A ceny, też super, szczególnie przy odbiorze osobistym. Polecam

Tymon - |8 Wrz 2008|, 2008 17:36

Podrzuciłem namiar, bo interesowało mnie wasze zdanie na jego temat. Myślałem coby u niego parę rzeczy za jakis czas jeszcze kupić. no chyba że czasami lepiej dołożyć i kupić nówke sztuke nieśmiganą :P
Jankes - |8 Wrz 2008|, 2008 17:41

Ja złego słowa na niego nie powiem, zawsze można zadzwonić pogadać, obejrzeć cześć, podmienić, naprawdę idzie się z chłopakiem dogadać i duży plus ze mam do niego 15km :)
Struna - |8 Wrz 2008|, 2008 17:56

Jankes napisał/a:
przypadek z silnikiem
rozróżnijmy przypadek od innych terminów :)

jak można sprzedać silnik bez komprechy na trzech garach jako dobry :)

Tymon - |8 Wrz 2008|, 2008 18:03

to gdzi emogłem kupić tanie pilot do wieloryba w niedzielę w mazowieckim na już taniej? napewno nie w serwisie a te złomy na allegro po 84 za dwa plus jakis moduł to średni pomysł :/

Może zamiast smiać sie w zielonej górze kolega da namiar na taniego zaufanego człowieka w Stolicy?

P.S. Trochę kiepski komentarz jak na admina, to moje osobiste zdanie, ale przeciez jestm nowy i sie nie znam.

Kevin Xy - |8 Wrz 2008|, 2008 18:42

Tymon napisał/a:
Może zamiast smiać sie w zielonej górze kolega da namiar na taniego zaufanego człowieka w Stolicy?

Julek !!!

Goofer - |8 Wrz 2008|, 2008 20:08

Kevin Xy napisał/a:
Tymon napisał/a:
Może zamiast smiać sie w zielonej górze kolega da namiar na taniego zaufanego człowieka w Stolicy?

Julek !!!


Albo Goofer :P Obecnie kroi mk3 w sedanie :D

Pamiętaj, jak chcesz coś kupić to kolejność

forum => allegro

Nigdy w drugą stronę ;)

Jankes - |8 Wrz 2008|, 2008 21:07

Speedo napisał/a:
Jankes napisał/a:
naprawił


:): :695: :lol: jakby mi ktos tak naprawil to by zostal wykastrowany


Inny by Was olał i tyle, a chłopak wysłał po auto lawetę, zabrał i zrobił więc chyba to się liczy, przez ta jedną wpadkę z silnikiem będziecie się na nim mścili, możne sam nie wiedzial, ja znam historie tego z dwóch stron i ułożyłem sobie w spójną całość. Równie dobrze takie historie można powiedzieć o kolegach znanych z forum i to nawet bardzo znanych :)

Wszystko pięknie cacy, ale zrobił się trochę bajzel w temacie.

Jankes - |8 Wrz 2008|, 2008 21:42

Speedo napisał/a:
Jankes napisał/a:
Inny by Was olał i tyle


chyba nie wiesz o czym piszesz :twisted:


Speedo, za bardzo cie lubię, więc nie będę się z tobą kłócił :P

Tymon - |8 Wrz 2008|, 2008 23:54

a mnie tylko o chodziło żeby pochwalić że mi podejście i obsługa w tym wypadku się podobała :) eh
Jankes - |9 Wrz 2008|, 2008 06:42

Tymon napisał/a:
a mnie tylko o chodziło żeby pochwalić że mi podejście i obsługa w tym wypadku się podobała :) eh


I to jest najważniejsze-zadowolenie klienta :)

pepi - |11 Wrz 2008|, 2008 08:19

Tymon napisał/a:
1. nick na allegro: Gorjan-BIS
2. tel: 602 630 462
-znam niestety tego pana :/ pare razy kupiłem i było ok a fotele co kupiłem od niego były w pełnej elektryce i miały posiadać komplet do auta wraz z wiązkami dopytywałem się czy to jest komplet i pan powiedział że tak nadodatek jeden fotel komuś spadł i był uszkodzony -dostałem niedziałający fotel z popekanym boczkiem i z wygiętą prowadnicą nadodatek tylko z jedną wiązką i przyciskiem do memory i parapetem czyli według tego pana tyle wystarczy do podłączenia pamieci :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group