Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

mazowieckie - ASB pod warszawą

jendrek - |20 Sie 2008|, 2008 21:14
Temat postu: ASB pod warszawą
Wymieniłem tam skrzynie biegów, jak się okazało, podczas demontażu uszkodziłem gniazdo krzyżaka w "dupce skrzyni biegów" i samą gładż tegoż krzyżaka :583: tak że oprócz samej wymiany doszło rozmontowanie starej "dupki" i zamontowanie jej w 'nowej' skrzyni
+ wymiana simeringów + nowy olej dexron III+ nowy filtr +w moim przypadku ponowne zaspawanie tłumików bo nie dało sie ich odkręcić oczywiscie wszystko to bez jakiejkolwiek gwarncji ,kwota na jaką mnie zamordowano to 1100 pln :533: .Skrzynia pracuje ok.Nie regenerowałem konwertera, Oni tego nie wykonują natomiast stanowczo odradzają "samko" zlecają to komuś i wtedy kosztuje to u nich 1000pln.Mają sprzęt do diagnostyki skrzyni badanie tym cudem kosztuje 200 pln. Kierownik warsztatu bardzo w porzadku dzwoni jak mówi że zadzwoni
www.autoprecyzja.pl
Kierownik warsztatu oddział bieliny 0510977590
Acha dojazd tam bez auta jest tragiczny mówię o oddziale w Bielinach

Rafał A.(antek) - |20 Sie 2008|, 2008 21:48

tłumiki odkreca sie od kolektorów i wyciaga cały wydech :) albo rozpina na łaczniku elastycznym.
Suma 1100 z olejem nie taka zabijajaca.

jendrek - |20 Sie 2008|, 2008 22:20

Rafał A.(antek) napisał/a:
tłumiki odkreca sie od kolektorów i wyciaga cały wydech

całkowicie zaspawane były
Rafał A.(antek) napisał/a:
albo rozpina na łaczniku elastycznym

tak zrobiliśmy przy demontażu starej ale ja wtedy tę skrzynię za pomocą tępej słowiańskiej siły wyrwałem prawie gw21 silnik demolujac :-d

pablo19 - |21 Sie 2008|, 2008 08:25

jendrek napisał/a:
...
całkowicie zaspawane były
...

U Kevina są tylko 3 el. : dwa kolektory wylotowe i reszta i ta reszta wychodzi w całości :)

jendrek - |21 Sie 2008|, 2008 19:41

na łączeniu z kolektorami zaspawane były :shock:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group