Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

pomorskie - Sklepy, Hurtownie, Szroty...

Marcin - |18 Maj 2007|, 2007 07:04
Temat postu: Sklepy, Hurtownie, Szroty...
Sklepy, Hurtownie, Szroty... Polecane

1.

do cent - |16 Wrz 2007|, 2007 13:31

auto -max na ulicy przemyslowej przy torach kolejowych (w sumie nie wiadomo po co one sa bo nic od 20 lat tam nie jezdzilo) najlepszy sklep w slupsku znajda wszystko i nie doradzaja szlifowania klockow -poleeeeecam
inter cars-przemyslowa troche dalej od maxa-maja wszystko i wiedza ze maja a jaknie maja to beda miec rano nastepnego dnia-polecam

[ Dodano: 2007-09-16, 13:32 ]
szrotow jest kilka ale najlepsze wymienie(czyt te ktore cos maja na skladzie)-tanix(tak to jest ta sama firma ale jakze inna od sklepu z nowymi czesciami poszukaja pogrzebia i znajda za niezla kase), i szczypior tez ma ale juz wiecej wola za czesci, reszta chce za uzywki drozej niz za nowe ze sklepu
ok to wszystko narazie jak sobie przypomne cos to dopisze
_________________

KorczAndSehr - |11 Lut 2008|, 2008 12:41

Polecam
1. Rozruszniki i alternatory na hutniczej w Gdyni, dobra obsluga, informowanie na biezaco o wszelkich zmiana, solidnie i szybko. Zadnych problemow ani stresow.
2. Stacje obslugi Shell'a na Morskiej ( kolo akademii morskiej ), mimo kolejek zawsze udawalo mi sie wymienic olej itp tego samego dnia.

łukasz194 - |11 Mar 2008|, 2008 22:37

A ja polecę sklep EPC Ford w Gdańsku Wrzeszczu znają się na rzeczy i co najważniejsze ludzkie ceny i szybki transport zamówionych części :)
artur.k - |12 Lut 2012|, 2012 12:31

Polecam Sklep Forda w Gdyni na ul. Śląskiej oto link (http://www.kkford.brcs.pl/ ) Ci goście mają pojęcie o tym co robią, o częściach, na dodatek właściciel chyba miał swój warsztat, bo jego wiedza techniczna co do fordów jest ogroomna. poza częściami nowymi i używanymi, doradzą, mają niezłe ceny i na miejscu naprawiają takie rzeczy jak zamki stacyjki przełączniki itp. kupuje od nich od lat i polecam :)
kaczmartom - |10 Lip 2013|, 2013 12:20

zrobiłem małe rozeznanko w sklepach we Wrzeszczu..Polecam sklep motoryzacyjny NADOLNY ul Partyzantów Gdansk... bardzo pomocny Pan i Pani, bardzo miła obsługa:)zamawiałem tam parę rzeczy miedzy innymi spreżyny przód i dostałem je po 125 za szt KYB :) O połowę taniej niz w innym sklepie:) który wskażę w odpowiedniej rubryce:) :dddddd

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group