Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

opolskie - Elektronik Mechanik

irek - |6 Gru 2004|, 2004 09:15
Temat postu: Elektronik Mechanik
Witam
Super Elektronik i mechanik sprawdzony i pewny. Samochód zostawia się u n iego bez obaw, że się już nie odjedzie nim. Poprostu gość super robi wszystko od elektroniki po klimatyzację blacharkę i mechanikę wszystko, bardzo duży warsztat nawet sam wygląd mówi, że nie jest to byle co.

Namiary: Za opolem w kierunku na Wrocław w Bierkowichach przy salonie Volvo. tel: (077) 474-79-71.
W razie jeśli nawet ktoś chce się zapytać o pewne rzeczy dotyczące elektroniki itp to prosić Pana Czarka

Pozdrawiam

Gość - |7 Gru 2004|, 2004 13:10

Hej Ceny różnie zależy co generalnie za godzinę 40 zł

Ale ja np. robiłem diagnostykę całego silnika + elektroniki i regulację wszystkiego co jest możliwe, wymiana uszczelki pod kolektroem wylotowym (3 szpilki urwane wogóle) wymiana osłony gumowej na półośce i za to wszystko zapłaciłem 150 zł
Więc chyba tanio gdyż z urwanymi szpilkami był taki problem gdyż trzeba było nawiercić i włozyć nowe a to jest V-ka i jest problem z dojściem bo pod kątem - także tej roboty to im nie zasdrościłem. Wszytko zostało idealnie zrobione elegancko i czysto. Więc z tymi godzinami to też nie tak do kmońca bo wtedy mój samochód stał dwie doby przez te durne szpilki :) a zapłaciłem tylko 150

Naprawdę polecam a byłem tam już w sumie 4 razy dwa razy moim scorpio i dwa razy sierrą bo takową też posiadam

Pozdrawiam

Gość - |8 Gru 2004|, 2004 10:01

Hej

Oj od strony Wrocka to nie zabardzo się orientuję ale gdybyś wskoczył na A4 i dojedziesz do Opola to kierujesz się na centrum, trafisz na takie duże skrzyżowanie ze śwaitłami i przed Tobą będzie buynek ZUS widać go jak na dłoni to wtedy na tym skrzyżowaniu trzeba jechać w lewo ale nie pojedziesz bo jest zakaz więc musisz pojechać 200 metrów dalej prosto i pod mostem na rondzie obrócić się i z powrotem na to samo skrzyżowanie i wtedy pojedziesz w prawo i już cały czas prosto, po prawej stronie będzie Muzeum Wsi Opolskiej łatwo topoznać i zaraz za nim jest kawałek pola i wjazd na takie osiedle domków i to juz tam.
Ale najpierw to trzeba się umówić z gościem na dany dzień


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group