Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - POZNAŃ _ mini --zlot

mizaj - |6 Paź 2006|, 2006 23:46
Temat postu: POZNAŃ _ mini --zlot
WItajcie
Po ostatnim spotkaniu z WALDIm stwierdziliśmy że czas najwyższy by zmontować jakieś spotkanie w Poznaniu i zwołać wszystkie wilkopolskie skorupki.
Wszystkich zainteresowanych proszę o informację, dopasujemy date i miejsce by wszystkim pasowało.


POZDRAWIAM


Mizaj

Aneta - |6 Paź 2006|, 2006 23:54

Jestem za. Już od dawna o tym myślę, ale ciągle nie ma czasu :roll: Rzućcie jakąś datę, to postaram się dopasować :)
Waldi_L_N - |7 Paź 2006|, 2006 07:30

Jezuu. A ja taki nieuczesany... A na skorupce wyprawki i dopiero wyklepany błotnik.
No, dobra, stanę gdzieś z boku.
Termin - dostosuję się najlepiej sobota. I tak jestem udupiony (Ukochana Łajf w położniczym i jak dobrze pójdzie to jeszcze 2 miechy, a jak gorzej to krócej...).
Gdyby niezbyt późne popołudnie to zapakuję potomstwo i mogę się pojawić. I tak jak widzi na forum (3lata) miniaturkę z oczatym to mówi "siary" a jak krokodylka "niesiary". Siary to kolor naszej skorupki w odróżnieniu od 'białego"... No to niech się zaszczepia, bo jeszcze nie daj Boże dorośnie i kupi sobie Opla albo VW. No, zgodzę się na Puchatka 115 8) i nawet sam wyremontuję.

[ Dodano: 2006-10-07, 16:55 ]
No, Pyrlandia, co jest???

mizaj - |7 Paź 2006|, 2006 20:38

SŁUCHAJCIE PROPONUJEMY 21.10.2006 popołudnie MALTA. Koleżanko Anetko mamy prośbe o pomoc bo starsi użytkownicy skorupek chyba nie chcą spotkać się z nami



pozdrawiam


mizaj

Szuler - |7 Paź 2006|, 2006 21:16

Ja się pisze na spotkanko, to przecież wstyd - w Poznaniu tyle skorupiaków (na ulicach, a nie na forum:) )a spotkań żadnych... Można by walnąć PW do Cygaro i do innych co są z Poznania, a forum odwiedzają rzadko..

Pozdrawiam
Szuler

Aneta - |7 Paź 2006|, 2006 22:12

21.10 dla mnie może być, ale wczesne popołudnie, bo na 99,99 % mam tego dnia imprezę rodzinną i o jakiejś przyzwoitej porze do familii muszę dotrzeć.

Zaraz wyślę PW do innych Poznaniaków i zobaczymy czy nam się grono chętnych powiększy :)

Waldi_L_N - |7 Paź 2006|, 2006 23:04

Szuler, co za magiczna ilość postów :twisted:

[ Dodano: 2006-10-07, 23:06 ]
Te 666 zaraz się pewnie skończy :one:

Paweł - |7 Paź 2006|, 2006 23:57

Cześć Pyrusy.
Jestem "za". Wprawdzie nie miałem okazji jeszcze uczestniczyć w żadnym spotkaniu (mimo, że jeżdżę już trzecim Scorpiakiem) ale bardzo chętnie się z Wami spotkam. Jak dla mnie termin jest ok.

Aneta - |8 Paź 2006|, 2006 00:06

Paweł napisał/a:
Wprawdzie nie miałem okazji jeszcze uczestniczyć w żadnym spotkaniu
No to czas najwyższy :-D Zaczynasz delikatnie od małego lokalnego zlotu, a potem heja na ogólnopolski :one:
Mattai - |8 Paź 2006|, 2006 10:44

No ja tez co prawda jestem w trakcie blacharskich przygotowan.... ale chetnie sie pisze.
Cosma - |8 Paź 2006|, 2006 11:59

Poznaniaków troche na forum macie to wypadało byście sie od czasu do czasu spotkali i przy swych furakach postali, pogadali, potem na kawkę się wspólnie wybrali :-d bo wstyd normalnie :P

mizaj napisał/a:
MALTA.

a dokładniej gdzie? bo z darmowych parkingów koło malty został ten przy maltance ale niekiedy jest całkowicie zapchany, są jeszcze te koło nowego zoo - dużo wolnego miejsca tylko aby trafić i ustalić konkretne miejsce troche gorzej może być :)


Waldi_L_N napisał/a:
bo jeszcze nie daj Boże dorośnie i kupi sobie Opla

a ja czytam i natuję co trzeba 8) ;)

Waldi_L_N - |8 Paź 2006|, 2006 12:08

Parę dni temu robiliśmy kumplowi Vectrę 98 2.5 V6. :659: Zrozum...

[ Dodano: 2006-10-08, 12:19 ]
Poza tym to zestawienie kolorów : butelkowa zieleń, skóra w kolorze biegunki, czarna tapicerka! Może założę czarny gajer, brązową koszulę i zielony krawat :590: ? Hmm, kiedy wogóle ostatnio ostatni mialem na sobie garnitur? :599:

Niki - |9 Paź 2006|, 2006 19:40

No fakt ja sie tez dopisuje data moze byc godzina sam nie mam propozycji wiec sie dostosuje bo nie wiem i tak co bede robil tego dnia...Takze pisze sie jak najbardziej Tak nawiasem ciesze sie ze cos w Poznaniu sie ruszy bo taka cisza ostatnio byla.....Pozdrawiam :one:
ogrodnik - |11 Paź 2006|, 2006 18:02

Bardzo chętnie ale nie dam rady wyleczyć mojej skorupy do tego czasu po bliskich spotkaniach z jakism oplem :(
Waldi_L_N - |12 Paź 2006|, 2006 07:18

To umów się z kimś, daj namiar skąd Ciebie zabrać i może będzie ktoś w okolicy.
Drmax - |17 Paź 2006|, 2006 16:35

No, nie wiem czy powinienem się pojawić na tym zlocie pomimo zaproszenia Anety na PW. Scorpio to jak dotychczas miłe wspomnienie (no może nie ostatni model :evil: ). A żeby było śmieszniej to bujam się obecnie Vectrą, czyli Oplem - który tyle razy się w tym temacie przewijał. Jak na razie nie narzekam, chociaż często robi mi się gorąco na myśl o awarii pompy wtryskowej. Fakt - faktem, że gabaryty nie te co poprzednio, no i komfort nie ten... :?
Szuler - |17 Paź 2006|, 2006 22:25

Jestesmy klubem zrzeszającym miłośników scorpio a nie koniecznie właścicieli :) . Więc się niczym nie przejmuj i przybywaj. Tylko jeszcze nie wiadomo dokładnie gdzie :D . Ale myślę, że to się w ciągu tygodnia wyjaśni.

PS. Aneta - masz przypadkiem coś dla mnie od fiebika? Jeśli tak to weź to proszę na to nasze spotkanie :)

Pozdrawiam
Szuler

Waldi_L_N - |18 Paź 2006|, 2006 19:39

Witam.
Ludziska słuchajta Szulera! Te drobne przekomarzania to tak dla sportu. Co za różnica jeździsz krokodylem, wielorybem, oplem, dżapanidzem, koereańcem jak chcesz się z nami spotkać to przyjeżdżaj.
Tylko ustalmy wreszcie konkretne miejsce i czas. Ja mieszkam tu zbyt krótko, żeby się wymądrzać. Niech ktoś w końcy rzuci: taki parking, taka godzina. Ponawiam tylko prośbę Anety, bo z pewnych względów mi też tak pasuje: Bardzo wczesne popołudnie.
Ewentualnie jeżeli nie ma tam żadnej imprezy i lepszych pomysłów to stadion Lecha w samo południe?

Aneta - |18 Paź 2006|, 2006 21:54

Stadion Lecha 13.00, pasuje wszystkim?

Szuler napisał/a:
Aneta - masz przypadkiem coś dla mnie od fiebika?
Mam w aucie więc na pewno nie zapomnę ;)
Waldi_L_N - |19 Paź 2006|, 2006 07:35

Dobra, jestem o 13.00
Szuler - |19 Paź 2006|, 2006 11:31

Dobra, mi też pasuje, będę o 13-stej. Proponuję spotkać się na parkingu bliżej narożnika gdzie kiedyś był salon Forda, teraz chyba Merdedesa... (tam gdzie stoją kasy, NIE tam gdzie jest CPN - stojąc przed stadionem Lecha jest to wjazd od prawej strony)

Pozdrawiam
Szuler

Waski - |21 Paź 2006|, 2006 16:25

i co spotkali sie zescie tam ? :D :D ?
Szuler - |21 Paź 2006|, 2006 20:42

Byliśmy, byliśmy... Jak zawsze były dzikie tłumy z Poznania czyli 3 samochody :D . Postaliśmy trochę na Lechu, następnie udaliśmy się na kawkę i deser. Nawet zrobiłem kilka zdjęć, oto one:








Pozdrawiam
Szuler

blasta - |21 Paź 2006|, 2006 20:47

fajnie fajnie.. mi sie wydaje czy ten wieloryb po prawej na trzeciej focie jest jakby czarniejszy od tego drugiego? i moze jakies rozszyfrowanie czyje jest czyje :)
Waldi_L_N - |21 Paź 2006|, 2006 21:03

Trzeba było być, to byś wiedział ;)
blasta - |21 Paź 2006|, 2006 21:09

w sumie racja :P ale nie bylo mnie caly dzien w pozku :( wrocilem poznym popoludniem
Waldi_L_N - |21 Paź 2006|, 2006 21:10

No cóż, podejrzewamy, że wielkopolska oszczędność znowu górą. Ale przecież parking był za darmo :lol:
fiebik - |21 Paź 2006|, 2006 21:11

szkoda, że nie miałem szans przylecieć do was :(
Waldi_L_N - |21 Paź 2006|, 2006 22:53

Cześć.
Po wielu bojach :503: udało się.
http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_waldiln

AgataB - |22 Paź 2006|, 2006 00:16

Mi tez sie podobalo ;) . Szkoda ze tylko tyle nas sie zjechalo, ale i tak bylo milo i pycha deserek byl :-d , mniam
Kevin Xy - |22 Paź 2006|, 2006 00:54

wy w tym poznaniu nie macie normalnych samochodow ?? :p
Waldi_L_N - |22 Paź 2006|, 2006 07:09

Widocznie skoro nie dojechały, to te "normalne" nie są już w stanie jeździć :690:
Szuler - |22 Paź 2006|, 2006 09:58

blasta napisał/a:
fajnie fajnie.. mi sie wydaje czy ten wieloryb po prawej na trzeciej focie jest jakby czarniejszy od tego drugiego? i moze jakies rozszyfrowanie czyje jest czyje :)

Ten z prawej jest Anety i niewątpliwie jest ciemniejszy od tego po środku czyli od mojego - a to dlatego, że mój jest teoretycznie fioletowy :) . Tak w każdym razie ma w dowodzie, ale ten fiolet widać tylko w pełnym świetle, jak jest cień to się robi ciemny - taka magia :) .
Kombica po lewej to wieloryb Waldiego.

PS. Wstępnie ustaliliśmy, że niedługo znów się spotkamy i mamy nadzieję, że tym razem dojedzie więcej skorup...

Pozdrawiam
Szuler

Niki - |16 Lis 2006|, 2006 02:22

Szuler napisał/a:
PS. Wstępnie ustaliliśmy, że niedługo znów się spotkamy i mamy nadzieję, że tym razem dojedzie więcej skorup...

No własnie i ja jak zwykle zapomnialem o zlocie.....a w miedzyczasie lekko stluczke mialem :027: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo przynajmniej caly nowy oryginalny komplet RS-a bede mial....Pozdrawiam wszystkich i nie moge sie doczekac kiedy bedzie spocik nastepny w Poznaniu z checia wpadne. PS Szuler pozdrowienia szczegolne dla Ciebie nie wiem jak to jest ale ja ciagle gdzies tam wpadam na Ciebie ale jakos nie ma okazji sobie pokiwac :690: hehehehe

Cosma - |16 Lis 2006|, 2006 08:59

Niki napisał/a:
PS Szuler pozdrowienia szczegolne dla Ciebie nie wiem jak to jest ale ja ciagle gdzies tam wpadam na Ciebie ale jakos nie ma okazji sobie pokiwac :690: hehehehe

to trzeba trąbić do skutku, wstrzymać ruch w razie konieczności ;) i okazja sie znajdzie :-d

Szuler - |16 Lis 2006|, 2006 12:02

Niki - to następnym razem zajedź mi drogę, rzuć się pod koła itp ;) . A tak serio to jak będziesz mnie widział, a ja Ciebie nie to możesz np. zadzwonić do mnie - 604609454, jak będe mógł to się zatrzymam, pogadamy chwilę i na pewno będzie miło :) . A co do kolejnego minizlotu to chyba już powoli czas myśleć nad kolejnym... Co na to koleżanki i koledzy z Poznania?

Pozdrawiam
Szuler

Aneta - |16 Lis 2006|, 2006 13:22

Nie 02.12 pozostałe terminy luzik na razie.
Szuler - |16 Lis 2006|, 2006 18:04

No faktycznie, 2.12 może nie bo to moje urodziny i czasu mogę nie miec :)
Zobaczymy jak reszcie będzie pasowało, ja jestem otwarty tak jak Ty na każdy inny termin.

Pozdrawiam
Szuler

Niki - |17 Lis 2006|, 2006 20:53

No dzieki koledze Szulerowi napewno jakos sie odezwe hihihi najgorsze to ze raz widzialem Ciebie kolo dworca PKS ale Ty jechales w strone targow a ja w dol pozniej znowu gdzies na miescie ale niedawno widzialem Ciebie tzn Twoj samochod moge sie mylic ale na Grunwaldzkiej 55 na terenie barakow AWF-u czesto tam do kolegi podjezdzam co ma tez warsztat.Takze okazji wiele ale jakos "w biegu"Chyba nawet kolezanke Cosme kiedys widzialem tzn mijalem podobna Vectre na ul Krolowej Jadwigi w strone ronda Rataje,wiec domniemam ze to Ona a ze jezdze dosc szybko wiec nie dokonalem rozpoznania hehehe....Jednak spocik konieczny znowu jakis ale nie w listopadzie bo lekko uszkodzilem autko i jest u lakiernika.........Pozdrawiam wszystkich!! :one:
Szuler - |18 Lis 2006|, 2006 18:12

Niki napisał/a:
...niedawno widzialem Ciebie tzn Twoj samochod moge sie mylic ale na Grunwaldzkiej 55 na terenie barakow AWF-u czesto tam do kolegi podjezdzam co ma tez warsztat...

To musiałem być ja, na tym terenie byłem służbowo ale kontrola zakończona więc już raczej mnie tam nie zobaczysz.. Ale ja mieszkam niedaleko tego miejsca bo koło parku Wilsona - więc wypatruj mnie uważnie :)
Co do Cosmy to trasa Królowej Jadwigi jak najbardziej realna gdyż Cosma mieszka na Starym Żegrzu..
Spot musi być! Myślę, że termin grudniowy powinien pasować wszystkim...

Pozdrawiam
Szuler

Niki - |18 Lis 2006|, 2006 21:18

Ja tez tak uwazam ze spot musi byc.... :690: Ok ja Grunwaldzka czesto jezdze bo na Junikowie mam firme a mieszkam kolo dworca PKS takze ta trasa jest czesto i gesto przemierzana :695: Wiec pozdrawiam Ciebie i Cosme i do zobaczyska...hehe :690:
Cosma - |20 Lis 2006|, 2006 09:12

dzięki za pozdrowienia,
Niki napisał/a:
Chyba nawet kolezanke Cosme kiedys widzialem tzn mijalem podobna Vectre na ul Krolowej Jadwigi w strone ronda Rataje,wiec domniemam ze to Ona a ze jezdze dosc szybko wiec nie dokonalem rozpoznania hehehe....


w okolicach ronda rataje i na jadwigi często się kręce ale wieczorami i w weekendy bo do pracy tramwajem niestety :( napewno ja to byłam bo nikt inny moim autem nie jeździ :-d
będę wypatrywać skorupy:)

a spocik mile widziany

Niki - |21 Lis 2006|, 2006 01:17

Cosma napisał/a:
będę wypatrywać skorupy:)

oki a ja zwróce bardziej uwage na Vectry przede mna i za mna :one: Czyli to napewno mijałem Ciebie ,poniewaz to byla wlasnie niedziela wieczor pamietam dzien bo sie strasznie spieszylem i lecialem na zlamanie karku..... :695: Pozdrawiam.

Cosma - |21 Lis 2006|, 2006 11:35

a może pasuje komuś z poznaniaków termin teraz w niedzielę na Lechu (bułgarska) - vectry robią spota 14:30 ew. 15 i może jak kiedyś pare skorupek przyjedzie i będzie kolejny łączony spot :-d
ja z Szulerem będziemy w razie czego, zapraszam :)

Szuler - |23 Lis 2006|, 2006 13:32

Potwierdzam! :)
W tą niedzielę jak ktoś chętny to zapraszam na Lecha na 14.30. Będę skorupą, będą też znajomi z VU i pewnie masa innych ludzi, jak to na Lechu...
Jakby co to do mnie telefon: 604609454, kto mam chęć i czas niech przybywa :) .

Pozdrawiam
Szuler

Niki - |27 Lis 2006|, 2006 23:17

Szkoda ze mam auto u lakiernika... (niestety mala stluczka)ale mam nadzieje ze na poczatku grudnia bedzie jakis spocik co bym mogl przyjechac moja skorupka :695: Pozdrawiam.
Szuler - |28 Lis 2006|, 2006 13:45

Ehm... Możesz przyjechać ewenutalnie autem żony... Z tego co widzę w opisie to hmm... ciekawe auto ;) . Ale tak serio jak będzie gotowa skorupa to dawaj znać i będziemy coś na początku grudnia organizować!

Pozdrawiam
Szuler

Niki - |28 Lis 2006|, 2006 23:49

Szuler napisał/a:
Ale tak serio jak będzie gotowa skorupa to dawaj znać i będziemy coś na początku grudnia organizować!

Jasne ze dam znac :690: obowiazkowo jak lakiernik tylko zakonczy dzialania to sie melduje mam nadzieje ze w koncu sie spotkamy bo jak na razie sie mijamy hehe.....Milo mi ze Ci sie autko zony podoba ale..wiesz..zona odkad go dostala ode mnie to jest zakochana w swoim autku i woli 430 koni niz mnie hihihi i by mi plakala ze jej go biore......a tak nawiasem zlot forda to forda a nie jakiegos tam merca :one: Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group