Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Elektryka - oświetlenie wewnętrzne bagażnika

kry - |27 Paź 2004|, 2004 15:48
Temat postu: oświetlenie wewnętrzne bagażnika
Może ktoś z włascicieli SCORPIO może udzielić mi wskazówki co jest odpowiedzialne za załacznie oświetlenia w kufrze. Zeby nie było zacząłem od sprawdzenia żarówki :D , następnie miernikiem stwierdziłem brak napięcia na oprawce (tzn. + jest brak masy) i tu mam podejrzenie, że "coś" przerywa obwód masy tylko co? W zamku klapy jest jakby mikroprzełącznik (taka niebieska kostka widać ją po ściągnięciu tapicerki) ale zupełnie nic nie zmienia jego przełączenie.
P.S. Auto, jak je kupiłem, było bite lekko w klapę i świeci mi się na desce rozdzielczej "niedomknięcie klapy" mimo, że już jest blacharka OK. Jak sobie z tym problemem poradzić. PROSZĘ POMÓŻCIE!! :!:

Struna - |27 Paź 2004|, 2004 15:52

Czujniki są w zamkach - zarówno drzwi jak i klapa. To co widzisz, to mikrostyk do uruchamiania siłownika otwarcia klapy.
Rafał A.(antek) - |27 Paź 2004|, 2004 23:20

dokładniejak struna napisał,. oba wyłaczniki sa w samym azmku, a konkretniej na takim plastiku podczepionym doniego. Włacznik oświetlenia lubi sie wytrzec, od alarmu mogl sie uszkodzic - wycoiagnac calosc zamka i wymienic - naprawic, mze tylko przewody sie urwały.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group