Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - Zlot

TCQ - |19 Sie 2004|, 2004 12:00
Temat postu: Zlot
Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy i miłośników Forda Scorpio. Mam pytanko, kiedy będzie jakiś zlot w okolicach do 150-200km od Koszalina? Z chęcią bym się wybrał, a może są jakieś małe regionalne grillowania?
cozy - |19 Sie 2004|, 2004 12:23

200 km to akurat do mnie - Krzyż Wlkp.
wiec tez jestem za jakism tu blisko zlocikiem, jets w Bydgoszczy ale akurat jetem na wyjezdzie

Szuler - |19 Sie 2004|, 2004 12:44
Temat postu: Re: Zlot
Zlocik jakiś z przyjemnością by się odwiedziło.. A tak najlepiej to jak najbliżej Poznania :P . Miejsce się na pewno znajdzie tylko czy są chętni...?

Pozdrawiam
Szuler

cozy - |19 Sie 2004|, 2004 14:00

Do Poznania mam 100 km - moze byc - zeby nie za daleko - jest juz nas TRZECH - wiec jakis regionalny zlocik mozemy wymyslec, tylko zeby jeszcze z 10 osob sie znalazlo i mozna grillowac i pic "ORANŻADĘ" !!!
BaStI - |19 Sie 2004|, 2004 15:01

Musze ojcu powiedzieć bedzie napewno chętny. Może wegus tez :?:
TCQ - |19 Sie 2004|, 2004 15:14
Temat postu: Zlocik
To może zrobimy zlot? Tylko kiedy i gdzie? Najlepiej jakieś miłe miejsce w regionie np jeziorko? Co wy na to? Może być koło Poznania. Kto zna miłe miejsce gdzie wejdzie dużo krążowników?
wegus - |19 Sie 2004|, 2004 15:41

BaStI napisał/a:
Musze ojcu powiedzieć bedzie napewno chętny. Może wegus tez :?:


ja zawsze chce byc, potem to różnie bywa .....:-)

Szuler - |19 Sie 2004|, 2004 19:49

No widzę, że coraz więcej ludzi chętnych na zlocik w okolicach Poznania :D . Nie powiem, żeby mi to nie pasowało :) . Nad miejscem pomyślimy - jeszcze nie mam pomysłu, może ktoś z okolic Poznania coś fajnego rzuci? Otwartym zostaje też termin i czy w ogóle ktoś jeszcze będzie chętny? Jak dla mnie to może być choć jeszcze jedna skorupa - to i tak będzie mój pierwszy zlot więc będę się cieszył jak głupi jeśli choć jedna osoba się zjawi oprócz mnie :) . A pogoda sprzyja na wyjazdy...

Pozdrawiam
Szuler

Aneta - |19 Sie 2004|, 2004 22:40

Ja również chętnie się zjawię na zlocie jeśli tylko termin będzie mi odpowiadał :)
plastic - |20 Sie 2004|, 2004 02:29

A czy Citroen Xm jest wystarczająco "Scorpiowy", żebym się pojawił na zlocie :wink:
Najwyżej wpakuje się komuś do Scorupy i ............niech spróbuje mnie wykopać :D
Jeżeli chodzi o miejsce podsuwam pod rozwagę Puszczę notecką - okolice Międzychodu.
Cozy powinien być zadowolony :wink:
Cozy w momencie pisania tego postu jestem oddalony od Ciebie (Krzyża) ok. 15 km w linii prostej - pracuje tu w okolicy :D

cozy - |20 Sie 2004|, 2004 07:28

he plastik9 - to wpadnij kiedys do mnie - zrobimy mini zlocik z moja skrupa i Twoja Cytrynką. No są tu naprawde piękne miejsca w Puszczy i dookola, jeziorka, rzeki jak Noteć i górska rwąca Drawa. Jak chcecie zaklepie jakieś ładne miejsce zeby wlazlo z 15-20 bolidów firmy Scrupa i bedzie QL.

Od poznania 100-120 zależy kto gdzie mieszka w Poznania, ale jeśli ktoś ma już jakaś propozycję to jetsem już za :lol:

Więc czekamy na popozycje

KOREK - |20 Sie 2004|, 2004 08:49

Witam

W zależności od terminu też bym sie pisał na spotkanie.
Może powielimy sprawdzone i znane miejsce - Boszkowo nad j.dominickim (k. Leszna)?
Podejmijcie dyskusję.
Okolice Międzyrzecza i Międzychodu też znam i są fajne.
No i może na temat terminu porozmawiamy :)
Ostatnia niedziela sierpnia czy pierwsza niedziela września? Godziny zjazdu raczej dopołudniwe 11 - 12. Co wy na to?

Szuler - |20 Sie 2004|, 2004 09:31

Miejsce mi jak najbardziej odpowiada. A co do terminu to preferuje pierwszą niedziele września z uwagi, iż jest to PO wypłacie... :)

Pozdrawiam
Szuler

Aneta - |20 Sie 2004|, 2004 13:26

Plastic miałam nadzieję, że się przyłączysz :) Zaczynasz agitację? ;) :mrgreen:
Sław - |21 Sie 2004|, 2004 00:17

Nie wiecie nawet jaki to pieprzo...... pech mieszkać w Szczecinie.Wszędzie jest daleko:( Jedyne wieksze miasto koło Szczecina to Berlin:)Niefart, nie??:) A zlocik też bym chętnie odwiedził-chociaż jeszcze jestem tu nowy.Ale tak sobię myślę że chyba będę mógł przyjechać?? Pierwsza niedziela września też mi odpowiada, Miedzyrzecze też:)
plastic - |21 Sie 2004|, 2004 01:22

Aneta napisał/a:
Plastic miałam nadzieję, że się przyłączysz :) Zaczynasz agitację? ;) :mrgreen:

No cóż zacznę agitować na zlot, a później na zmianę Scorupy na XM-a :wink:
Ale serio - zadomowiłem się na tym forum i postanowiłem tutaj zostać.
Pewnie Wy też kiedyś zamienicie Scorupki na... coś tam, ale głupio będzie (tak jak mi) przenieść się na inne Forum (forum cytrynki też istnieje)- skoro póki co to forum żyje i ma się dobrze, a ludziska................tylko bez wazeliny :D
Agitacja od jutra :D

plastic - |21 Sie 2004|, 2004 01:23

Ale Chętni, wpisywać się! :D
Szuler - |21 Sie 2004|, 2004 15:19

plastic9 napisał/a:
Ale Chętni, wpisywać się! :D


Pierwszy chętny :) . Jaka jest minimalna liczba osób chętnych by coś się wydarzyło?
Termin obojętny. Miejsce prawie obojętne (tzn. nie za daleko od Poznania :) )

Pozdrawiam
Szuler

Aneta - |21 Sie 2004|, 2004 21:54

Druga chętna :) Ostatnia sobota/niedziela sierpnia odpowiadałaby mi najbardziej. Miejsce również prawie obojętne. ;)
wegus - |21 Sie 2004|, 2004 21:55

Potwierdzam I niedzielę września, mi pasuje ten termin, a na razie żegnam bo własnie wyjezdzam do Chorwacji, bede 1.09.04 i zobacze co ruszycie w tym temacie.
plastic - |22 Sie 2004|, 2004 00:03

TCQ zadałeś temat i zniknąłeś, jeśli możesz to odezwij się!
Czuje się troszkę gościnnie :?
Tak sobie myślę, że będzie to zlot miłośników, a nie posiadaczy Fordów Scorpio :D
Tak, że mam nadzieję, że nie będzie miał nikt nic przeciwko temu, że ktoś pojawi się np. nawet! Citroenem XM-emem :wink:
Wpisujcie się w grę wchodzi termin: ostatni weekend Sierpnia lub pierwszy Września.
Miejsce zostaje sprawą na razie otwartą, a później już tylko dyktatura!!!!!
Tak, że propozycje mile widziane :D

irek - |22 Sie 2004|, 2004 09:13

WItam

Piszę się na zlot nie pasuje mi tylko 11 wrzesień. Wprawdzie z Głubczyc do Centrum poznania mam 311 km ale przyjadę. Tylko dajcie znać gdzie dokładnie to będzie abym sobie mapę wydrukował :)

Pozdrówka

Lesiu - |22 Sie 2004|, 2004 20:16
Temat postu: Zlot czy zlocik!?
Witam w temacie.
Myślę, że zainteresowanie jest na tyle silne i ta inicjatywa "od środka", a poza tym kończy się lato i trzeba jakoś je podsumować. Spotkajmy się choćby w Berlinie lub okolicach :lol: . Termin należy ustalić w bieżącym tygodniu. Może być pierwszy weekend września (ukłon do szulera) i gdzieś w okolicach Międzyrzecza (blisko Berlina). Wąski chyba też zna te okolice i dołączy do imprezki. Liczę na Anetę w roli pilota. Początek proponowałbym w sobotę po południu i zakończenie następnego dnia. Czas między początkiem a zakończeniem proponuję wypełnić grilowaniem i śpiewami wspólnemi (repertuar biesiadny). Oczekuję teraz, że głos zabierze ktoś, kto może wskazać nieco dokładniej lokalizację z możliwością noclegu na swieżym powietrzu tak, by śpiewanie bądź chrapanie nikomu postronnemu nie przeszkadzało.

plastic - |23 Sie 2004|, 2004 00:10

Cieszę się, że i Ty Lesiu się przyłączyłeś :D
Wszystko wskazuje na to, że lepszym terminem będzie pierwszy weekend września.
Aneta może coś wykombinujesz :)
Ja najprawdopodobniej w okolicach Międzychodu i Międzyrzecza będę w tygodniu poprzedzającym zlot i konkretnie się rozejrzę, pod ręką będę miał cozjego :D

cozy - |23 Sie 2004|, 2004 08:09

Więc może SIERAKÓW, bardzo malowniczo położonae miasteczko nad jeziorami, duzo imprez itp. Proszę o inne propozyje, Sieraków jest prawie że w Puszczy Noteckiej w okolicach Miedzychodu i Miedzyrzecza. Jeśli chodzi o teramin będe się musiał do Was dostosowć i 04.09.2004 czyli 1 weekend września pasuje !!!

Pisać gdzie i kiedy jest Zlocik a napewno damy radę


mapa patrz tu


P.S.

Plastik jak cos to mozemy jechac na dwie fury Scrupa + Cytryna, myślę że nikt nie bedzie miał nic przeciwko że się pojawisz innym BOLIDEM niż najlepsze auto na świecie jakim jest SCORPIO !!! :lol:

stuff - |23 Sie 2004|, 2004 09:08

WItam,
Międzychód i Międzyrzecz idealnie pasuje, mam bliziutko ale wole 1 niedzielę września... zjawię się napewno.... :)

Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

plastic - |23 Sie 2004|, 2004 22:50

Wszystko się pomału klaruje :D
Ale może być nas więcej!!!
Proszę zmobilizujcie się chociaż ten jeden raz!!!
Z Poznania i okolic jest nas znacznie więcej!!!
Speedo, a Ty gdzie będziesz się nudził, skoro nie przyjedziesz na zlot? :wink:

COSSY - |23 Sie 2004|, 2004 22:59

Zorganizujcie może zlot w centrum Polski? Niech każdy ma równe szanse.
Jason - |23 Sie 2004|, 2004 23:06

Tak jest popieram Cossy`ego :lol: :D
Juz kiedys to proponowalem ale jakos nie bylo odzewu
Mowilem wtedy o Borkach kolo Tomaszowa
Pozdrawiam

COSSY - |23 Sie 2004|, 2004 23:14

Byłem tam miesiąc temu na żaglach, piękna okolica
Jason - |23 Sie 2004|, 2004 23:19

Wiem ze piekna okolica i dlatego proponowalem to miejsce :lol:
plastic - |24 Sie 2004|, 2004 00:00

Nie mogę wypowiadać się za innych, ale ja potraktowałem ten zlot raczej jako regionalny.
Dlatego nie agitowałem południa - chociaż oczywiście są mile widziani :D
Zresztą to my jesteśmy winni im wypad na zlot w ok. Krakowa.
Bo część Małopolski zmobilizowała się i przyjechała do Boszkowa!
Zlot ogólnopolski można zrealizować w innym terminie, gdy te regionalne grupki skrzykną się i zrobią nalot na Piątek (czy Sobotę - nie pamiętam :D ) geograficzny środek Polski :lol:
http://www.citrina.lt/mee...00106/index.htm
Spójrzcie na ten zlot Citroena - jedzą cytryny, a nadejdzie dzień, że zjemy Pershingowego skorpiona :D

Pershing - |24 Sie 2004|, 2004 00:44

Ja wam dam... klubowa maskotke pozerac :lol:
plastic - |24 Sie 2004|, 2004 00:46

Zostawimy Ci ogonek :D mniam mniam :lol:
klinu - |24 Sie 2004|, 2004 00:50

Po drugiej stronie zalewu jest Karolinów, tylko pole kempingowe, ale o wiele tańsze od Borek, poza tym piekna mala plaza, las, ogólnie ładna okolica
PS Przymierzam sie do scorpio jak kupie na czas na pewno będe :)

cozy - |24 Sie 2004|, 2004 07:32

Wiec co okolice Poznania juz nieaktualne ??? No to juz nie mam pomyslu, a mialo byc tak pieknie okolice Koszlina, Poznania, Piły, Gorzowa - a tu nici :cry:

No ale mowcie gdzie bo to za dwa tygodnie, a ja jeszcze auta nie przerejestrowalem (są kolejki w UK :shock: ) hehe - chyba zdaże

Szuler - |24 Sie 2004|, 2004 08:31

cozy napisał/a:
Wiec co okolice Poznania juz nieaktualne ??? No to juz nie mam pomyslu, a mialo byc tak pieknie okolice Koszlina, Poznania, Piły, Gorzowa - a tu nici :cry:


No nie... Miało być w szeroko rozumianych okolicach Poznania, a teraz wymyślacie gdzieś nie wiadomo gdzie :) . Międzychód czy Międzyrzecze, czy gdzie tam jeszcze proponowano (chyba Sieraków) było ok ale do Piotrkowa to chyba mam jednak kawałek... :( . Może zbierzmy możliwe miejsca i zróbmy głosowanie i będzie po sprawie. Druga możliwośc to zjawi się jakiś dyktator z odpowiednim autorytetem i zadysponuje coś :) .

Pozdrawiam
Szuler

cozy - |24 Sie 2004|, 2004 08:51

No ja jestem za Sierakowem, Miedzychodem itp. bliskim miasteczkiem na terenach Puszczy Noteckiej. Pisze ze nici bo tam propozycje z centrum i poludni polski gdzie mamy po 400 km i pol dnia jazdy (z imprą w środku Scrupy :lol: ) .
Ja jestem za Poznaniem i okolicami Puszczy Noteckiej jak pisalem wczesniej, wiec jak bedzie głosowanie to liczcie moj glos, termin pierwszy weekend września, bede mial urodziny wiec postawie jakas krate piwa (najlepszego w Polsce i jedynego NIEPASTERYZOWANEGO - NOTECKIE z Czrankowa) dla tych którzy beda mieli kierowce na powrót (ja wezme żonę :D )

Pozdro

irek - |24 Sie 2004|, 2004 09:10

Hejka

No ja raczej mieszkam na południu Polski :) bo województwo Opolskie i prawie na samym dole i cholera chcę przyjechać. Jakibyśmy teren nie wybrali to i tak jakaś grupa będzie miała kupę kilometrów ja do Sierakowa mam prawie 400 km i przyjadę no chyba takie auta jak Scorpio to dla nich 400 km to pestka.

Ja się piszę choć nie mój region Polski :)

Pozdrówka

Pershing - |24 Sie 2004|, 2004 09:42

W pierwszy weekend wrzesnia jest zlot amerykancow w Radomiu. Nikt sie nie wybiera ? :D
plastic - |24 Sie 2004|, 2004 11:03

Powstało troszkę zamieszania, ale z racji tej, że się już w ten zlot zaangażowałem muszę to uporządkować!
ZLOT ODBĘDZIE SIE W PIERWSZĄ SOBOTĘ LUB NIEDZIELĘ WRZEŚNIA (proszę chętnych o wybranie dnia, i czy wchodzi w grę nocleg z soboty na niedzielę?)
ODBĘDZIE SIĘ W OKOLICACH POZNANIA W PUSZCZY.
Poprostu jest kilku chętnych i zmiana lokalizacji spowoduje zamęt i rozmydlenie dotychczasowych ustaleń.

PROSZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA MOJE POSTY.

WSPÓLNIE USTALIMY, ALE KTOŚ MUSI TO "ZAPIĄĆ" :wink:
Inicjator tematu zniknął dlatego ja to pociągne, i mam nadzieje,że zbiorę stadko Scorpionów, które wycisną Cytrynę :wink:

Szuler - |24 Sie 2004|, 2004 11:16

I oto ten dyktator o którym mówiłem :) . Zadysponuj jeszcze konkretne miejsce i będzie dobrze :) . Mnie czy sobota czy niedziela obojętnie, pewnie w niedziele będzie mogło więcej ludzi... Nocleg z mojej strony niestety raczej odpada, ze względów pieniężnych i innych... Ale piwko i tak się wypije bo przyjade z kierowcą w postaci mojej dziewczyny :)

Pozdrawiam
Szuler

cozy - |24 Sie 2004|, 2004 11:20

No "PLASTYK" zwany dalej platik9 - zrob tu porzadek :twisted:
Mi pasuje chyba sobota i niedziela wiec bede obserwowoal temat na ktora godzine i gdzie.
Jak cos to jestem ZA a nawet i przeciw :lol:

Moze namowie taxowkarza z krzyza - tez ma scrupe - hehe (zartuje)

Jak nocleg ma byc to cza wybrac cos nad jeziorkiem i naprawde w Sierakowie sa tanie noclegi po 15 zl w domku nad jeziorkiem a we wrzesniu moze byc albo malo ludzi albo multum jak beda grzyby i inne ryby braly.

Aneta - |24 Sie 2004|, 2004 11:34

Wielkie brawa dla Sz.P. Dyktatora :mrgreen:
Lesiu - |24 Sie 2004|, 2004 13:43

Szacunek dla Dyktatora.

Będę śledził Twoje posty. Jestem na TAK gdziekolwiek wskażesz.
Może wykombinuję jakiś aparat cyfrowy o dobrej rozdzielczości.

Sław - |24 Sie 2004|, 2004 21:44

czekam na dokładną informację gdzie i kiedy. B o co mam wziąść to wiem :lol:
stuff - |25 Sie 2004|, 2004 09:00

Ja bym tam zanoclegował sobie.... Pierwszy weekend września jest ok. Będą 2 osóbki, ale chyba tylko jedno Scorpio (wiecie jeden jest bez gazu więc w ramach oszczędności przyjedziemy jednym).

Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

irek - |25 Sie 2004|, 2004 10:35

Witam

Pierwszy weekend września - super. Będę śledzić posty jak co i kiedy ??? no i gdzie dokładnie i o której bo kilosów mam że hohooo :)

pozdrówka
Irek

cozy - |25 Sie 2004|, 2004 11:05

kuźdze żebym tylko zdążył zarejestrować do Zlotu, bo nie wiem co zrobie :cry:

jak nie to lasami przyjade :twisted: i już.

TCQ - |25 Sie 2004|, 2004 15:25
Temat postu: Zlot
Przeglšdałem wszystkie posty i zauważyłem że najczęœciej pada data pierwsza sobota lub niedziela wrzeœnia, ktos zaproponował miejsce Sieraków koło poznania, mnie pasuje tam mam 226 km. Czekam na propozycje, a dokładnie konkrety czy może być ten sieraków i data 4-09-2004 ???? Lepiej żeby to była sobota i w następny dzień czyli niedziele każdy będzie mógł sobie odpoczšć. Konkretnie:

Miejscowoœć : Sieraków k. Poznania
Czas : 04-09-2004 ( sobota )


Czy wszyscy sš za?

TCQ - |25 Sie 2004|, 2004 15:31
Temat postu: Zdjecie
Zamieściłem fotke mojego podwórka w dziale ogólne napewno znajdziecie. :) Zapraszam do obejżenia. W podpisie też jest :)
cozy - |25 Sie 2004|, 2004 17:20

czyli TCQ i ja to juz dwie osoby na Sieraków - 04.09.04 (dzien przed moimi urodzinami) ale bedzie IMPRA :P
TCQ - |25 Sie 2004|, 2004 17:52
Temat postu: Zlot
To super ja mam 226 km W koncu konkrety już sš 2 osoby kto jeszcze jest za

Miejscowoœć : Sieraków k. Poznania
Czas : 04-09-2004 ( sobota )

plastic - |26 Sie 2004|, 2004 00:07

cozy napisał/a:
czyli TCQ i ja to juz dwie osoby na Sieraków - 04.09.04 (dzien przed moimi urodzinami) ale bedzie IMPRA :P

Czy Wy napewno czytacie posty? :D
Ja policzyłem ... i może pojawić się nawet 10 Scorupek, a ok 5 napewno!
I oczywiście ktoś przyjedzie XM-emem - wariat :wink:

Struna - |26 Sie 2004|, 2004 01:26

Hmmmm w świetle takich argumentów i deklaracji to może i moje Scorpio zawita :) wraz ze mną oczywiście na pokładzie :D a może i Hryniak i Asia się dadzą namówić... Taki zlocik na więcej autek zawsze mi się marzył a i termin jest OK. Miejscowośc z mojego punktu widzenia to już żadna różnica - i tak mam kawał drogi :D :D
Asia - |26 Sie 2004|, 2004 10:15

Hryniak i Asia już sa namówieni :wink:
Struna - |26 Sie 2004|, 2004 10:36

Hmmm.... no popatrz - wczoraj u niego byłem to jeszcze jakoś nie do końca był namówiony :) namówiłaś go ??
Asia - |26 Sie 2004|, 2004 10:47

Na zlot nikogo nie trzeba namawiać :wink:
TCQ - |26 Sie 2004|, 2004 13:31
Temat postu: Zlot
plastic9 napisał/a:
cozy napisał/a:
czyli TCQ i ja to juz dwie osoby na Sieraków - 04.09.04 (dzien przed moimi urodzinami) ale bedzie IMPRA :P

Czy Wy napewno czytacie posty? :D
Ja policzyłem ... i może pojawić się nawet 10 Scorupek, a ok 5 napewno!
I oczywiście ktoś przyjedzie XM-emem - wariat :wink:


tak ale wszyscy pisali że mogli by tu i tam ale konkretnie nic więc poczytałem posty i tak jak mowisz musi być Sieraków k. Poznania czas 4-09-2004 :D

Dam posta i każdy sie zgłosi kto będzie.

Asia - |26 Sie 2004|, 2004 13:37

taaa
masz rację
ja jadę napewno


1. Asia
2. .... kto jeszcze? :D

Szuler - |26 Sie 2004|, 2004 13:49

2. Szuler (ale najprawdopodobniej niestety bez kierowcy powrotnego)

Pozdrawiam
Szuler

Struna - |26 Sie 2004|, 2004 14:22

A w tym Sierakowie to ktoś był już i jakieś konkretne miejsce czy co ??
TCQ - |26 Sie 2004|, 2004 14:30
Temat postu: Miejsce
Ja nie byłem, ktoœ powiedział że jest ciekawie, dużo głosów było za więc chyba jest fajnie, tylko czy ktoœ zna to miejsce by mógł powiedzieć gdzie mamy się wszyscy spotkać. Jak mieszkańcy zobaczš tyle Scorpionów to oszalejš ;)
TCQ - |26 Sie 2004|, 2004 14:32
Temat postu: Zlot
3. TCQ - Kamil bede na pewno.
Asia - |26 Sie 2004|, 2004 14:39

A kto tam był? Kto polecił to miejsce?
TCQ - |26 Sie 2004|, 2004 14:46
Temat postu: Zlot
cozy napisał/a:
Więc może SIERAKÓW, bardzo malowniczo położonae miasteczko nad jeziorami, duzo imprez itp. Proszę o inne propozyje, Sieraków jest prawie że w Puszczy Noteckiej w okolicach Miedzychodu i Miedzyrzecza. Jeśli chodzi o teramin będe się musiał do Was dostosowć i 04.09.2004 czyli 1 weekend września pasuje !!!

Pisać gdzie i kiedy jest Zlocik a napewno damy radę


mapa patrz tu


P.S.

Plastik jak cos to mozemy jechac na dwie fury Scrupa + Cytryna, myślę że nikt nie bedzie miał nic przeciwko że się pojawisz innym BOLIDEM niż najlepsze auto na świecie jakim jest SCORPIO !!! :lol:





cozy.

TCQ - |26 Sie 2004|, 2004 14:47
Temat postu: Zlot
cozy napisał/a:
Więc może SIERAKÓW, bardzo malowniczo położonae miasteczko nad jeziorami, duzo imprez itp. Proszę o inne propozyje, Sieraków jest prawie że w Puszczy Noteckiej w okolicach Miedzychodu i Miedzyrzecza. Jeśli chodzi o teramin będe się musiał do Was dostosowć i 04.09.2004 czyli 1 weekend września pasuje !!!

Pisać gdzie i kiedy jest Zlocik a napewno damy radę


mapa patrz tu


P.S.

Plastik jak cos to mozemy jechac na dwie fury Scrupa + Cytryna, myślę że nikt nie bedzie miał nic przeciwko że się pojawisz innym BOLIDEM niż najlepsze auto na świecie jakim jest SCORPIO !!! :lol:





cozy.

Struna - |26 Sie 2004|, 2004 14:50

Jak już pisałem - mnie w zasadzie miejsce ani grzeje ani ziębi i tak mam koło 500km do zrobienia więc 30 w ta czy w tą to już betka - ale jak już ustalone to jeszcze jakiś konkretny punkt spotkania też trzeba wyznaczyć no i jakąś orientacyjną godzinkę. Już ze trzy zloty w Kraku współorganizowałem to wiem, że wszystko trzeba ładnie dograc i ustalić :D
TCQ - |26 Sie 2004|, 2004 14:53
Temat postu: Miejsce
Nie mąćmy już miejsce i data ustalona, tylko jaka godzina i jak się spotkamy? Masz większe doświadczenie zaproponuj coś. Może kilka osób przyjechało by wcześniej na rozeznanie?
TCQ - |26 Sie 2004|, 2004 14:54
Temat postu: WW
Wczeœniej tzn w ten sam dzień ale o wczeœniejszej godzinie.
TCQ - |26 Sie 2004|, 2004 15:03
Temat postu: Wiek
Qrde tak sobie przeglšdam dane posiadaczy scorpiaczków zwłaszcza tych chetnych na zlot i wychodzi że jestem grubo najmłodszy :(
Asia - |26 Sie 2004|, 2004 15:08

No nie powiem
zdjęcia z okolić Sierakowa sa piekne
http://www.sierakow.pl/index.php?wi=GALERIA

Mc'Aron - |26 Sie 2004|, 2004 21:03

Pięć dni temu kupiłem skorupkę. Dzisiaj odebrałem ją z Wrocławia po naprawie automatycznej skrzyni biegów. Jutro montuję gaz.
Przeczytałem o zlocie w Sierakowie i mam zamiar tam się zjawić. Chętnie poznam miłośników tego auta.
Pozdrawiam ze Śmigla. :wink:

plastic - |26 Sie 2004|, 2004 23:24

Jutro jadę do pracy w tamte okolice, będę szukał godnego miejsca i noclegowni dla ewentualnych chętnych. Nie będzie z tym problemów bo okolica piękna i turystycznie zagospodarowana.
Termin już jest ustalony czyli sobota 04.09.04, a miejsce podam.
Może cozy pojedziemy razem szukać?

KOREK - |27 Sie 2004|, 2004 00:17

Termin zoltu jest juz ustalony:
SOBOTA 4 września 2004 - Sieraków
godziny poranno- dopołudniowe - start chyba ok 10-11

Proszę pomyślcie jeszcze nad listą atrakcji ;)

Poza paradą Scorpionów, namiętnym oglądanie i porównywaniu, konsumpcją
można by coś kształcącego wymyslić.
Nasuwa nie się wspomnienie:
Byłem kiedyś na zlocie leciwych mesiów W114 i W115 oraz W123 gdzie m in. odbywały się pokazowe prelekcje i naprawy ;)
Był w klubie koleś, który na każym spotkaniu wystawiał skrzynke z narzedziami, zakładał kitel i naprawiał. Czasem rzeczywiscie miał coś popsute i akurat na zlocie "właził pod auto". Czasem rozbierał coś sprawnego i pokazywał jak to rozmontować i jak naprawić potencjalną usterkę. Fajna sprawa i czasem kupa śmiechu przy tym była tym bardziej że koleś miał gadane i rozbrajał tekstami. Hiciorem byl wykład jak z silnika 5 cylindrowego 3000D cmm zrobić czterocylindrowy 2400D - pokaz użycia topora itp.

Pisze to aby pomyśleć nad róznymi wariantami i agendą zlotu uwazględniając warianty pogodowe

cozy - |27 Sie 2004|, 2004 08:20

No jestem, ale sie narobilo !!! :lol: extra :D

Podjade tam po niedzieli albo w niedziele, porobie pare fotek okolicy, popytam o ceny i napisze tu !!!

Widze ze to moja wina ze Sierakow no ale coz - przyjelo sie !!!
Auto zarejestrowane (wreście), bede na 10000% z come backiem - czyli kierowca, to wezme skrzynke najlepszego piwa (NOTECKIE) dla piwoszy z Polski poludniowej i wschodniej ktorzy nie mieli okazji go sprobowac, czyli sobota godz. 10.00 !!!

Fajnie 8)

stuff - |27 Sie 2004|, 2004 10:14

Ja się też piszę ze swoją połową !!
Na 2 dni !

Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

_Mu. - |27 Sie 2004|, 2004 13:22

Hmmm, niczego nie mogę jeszcze zdeklarować, ale może uda mi się wyremontować wózek na tyle, żeby niem przyjechac... (:
cozy - |27 Sie 2004|, 2004 13:53

o _MU - myslalem ze tylko ja jestem w DIZLU, extra jest nas DWÓCH !!! bo tu wszystcy na beznzynce+GAS pociskaja
Pershing - |27 Sie 2004|, 2004 15:38

Chyba jeszcze KOREK ma w Dieslu :wink:
_Mu. - |27 Sie 2004|, 2004 21:49

Ha! Cozy - widocznie obaj cenimy kulturę pracy silnika... (:
Swoją drogą, ciekaw jestem jego osiągów... Odwaga testowanie opuściła mnie przy 140 km/h na dźwięk odgłosów wydawanych przez prawe przednie zawieszenie - musze to wyremontować... Swoją drogą zwróciły moją uwage dosyć krótkie biegi... Musiałem ruszyć dosyć dwałtownie i umieścić się w sznurze pędzących aut... Jakież było moje zdziwienie, gdzy wóz przestał przyspieszac na czwórce około setki. dopiero wrzucenie piątki poprawiło sytuację...

KOREK - |27 Sie 2004|, 2004 23:31

Potwierdzam ze pociskam dieslem :D
cozy - |28 Sie 2004|, 2004 07:10

_Mu - sluchaj jezdze pierwszy raz dieslem i musialem sie nauczyc, ale jak ty mi mowisz ze Twoj Turbo Diesel na 4 nie przyspiesze po 100 km/h to ja chce miec zwyklego diesla ktorego tu mam w Scrupce. Przed regeneracja glowicy, ktora wcisnal mi poprzedni wlasciciel Z Elblaga Robert p. :cry: z ubytkami w glowicy jechalem 170 km/h bez wiekszego problemu (tylko musialem sie rozpedzic) a ne jak w benzynie ze chwila mi masz 170. Jestem bardzo zadowolony z tego silinika teraz po remoncie glowicy (robiona w firmie HUZAR-Wrocław - POLECAM ta firme) extra sie jezdzi i narazie rozpedzilem sie do 160 km/h, wiec stwierdzilem ze starczy mi ta predkosc bo nie ma tu gdzie poszalec na wielkopolskich dróżkach :cry:


Wiec jest nas Trzech wspaniałych Dieslów w FST !!! Tak trzymać

KOREK - |28 Sie 2004|, 2004 08:56

Jest jeszcze Adaś z Trójmiasta ale ostatnio się nie odzywa na forum :(
Może to jeszcze wakacje.... ??

TCQ - |28 Sie 2004|, 2004 10:35
Temat postu: Zlot
Zlot zapowiada się ciekawie :mrgreen: jeśli chodzi o diesle to jeździłem fordem expresem 1.6D, ścigałem się z maluchami :) Przy 130 silnik się gotował :) ale kolega mnie przewiózł Scorpio 2,5D to już lepiej sie jechało.
cozy - |28 Sie 2004|, 2004 11:39

TCQ - bedziesz na zlocie to Cie przewioze moim nie do konca zrobionym autkiem (blacha) i wtedy sie wypowiesz dokladnie !!! :lol: :twisted:
TCQ - |28 Sie 2004|, 2004 11:52
Temat postu: Zlot
Skorzystam z propozycji, zawsze lubiłem diesle, może nie mają tych osiągnięć co benzyna, ale mają dużo zalet, przedewszystkim nie mają takich skoków w spalaniu i są bardziej nie zawodne, do jazdy praktycznie potrzeba im jedynie paliwa :)
Szuler - |28 Sie 2004|, 2004 18:45

_Mu. napisał/a:
Jakież było moje zdziwienie, gdzy wóz przestał przyspieszac na czwórce około setki. dopiero wrzucenie piątki poprawiło sytuację...


Serio disle mają takie krótkie przełożenia czy to tylko Twoj egzemplarz tak ma? Ja koło setki to szukam trójki.. ;) .

PS. Wie ktoś ile 2.9 dochodzi do setki? Tak orientacyjnie..
PS. A żeby nie było, że w poście o zlocie nic o nim nie pisze - to chciałem powiedzieć, że moim zdaniem godzina 10 to troszeczkę wcześnie... Może coś bliżej 12? Ale to tylko propozycja! :)

Pozdrawiam
Szuler

Asia - |28 Sie 2004|, 2004 18:50

dokładnie :D
też jestem za 12:00

_Mu. - |28 Sie 2004|, 2004 21:09

Z tymi biegami, jak na razie, nie testowałem zbyt wytrwale, ale wychodzi mi na to, że są przykrótkie - może być to sprawka skrzyni biegów. Co do diesla i turbodiesla, to w moim przypadku - jakoś ok 2- 2.5 tys. obrotów zaczyna się wgniatanie pleców w oparcie, tylko ręka nie nadąża z biegami. (: Jak "uczeszę" troche kasy dam go na przegląd do znajomego mechanika i każę pobadać co jest oryginalne a co nie...
KOREK - |28 Sie 2004|, 2004 21:33

Co do biegów to zależy jak kto jeździ. Czy ekonomicznie powoli się rozpędzając czy sportowo macha dzwignią zmiany. Skrzynia chyba jest inaczej zestopniowana niż w benzynowcach

Co do godziny.. hmm kto bedzie chciał niech przyjedzie wcześniej. Po co mamy sie szlajać po jakiś parkingach, stacjach benzynowych, jak można przyjechać wcześniej i zaczać integrację..
A poczatek, czy jak kto woli oficjalne rozpocżecie może być i o 12:00. Nie ma sensu póżniej zaczynać - dni są już krótsze..
Ja będe na 95% ok 10 tej.
Tylko niech "miejscowi" :D ustalą jakiś punkt zbiórki i puszczą w obieg mapkę

Już nie mogę sie doczekać przyszłej soboty. :D
Aha ma ktoś kontakt na kom. z Wąskim ? Trzeba by obgadać temat ramek bo bedzie okazja rozprowadzić po kilka sztuk na każdy region Polski.

_Mu. - |28 Sie 2004|, 2004 23:59

Nawyki, nawykami, ale sšdziłem, że biegi sš znacznie dłuższe. W Orionie 1986 z silnikiem 1,6 - też diesel - na czwórce spokojnie docišgam do 110 i mam poczucie, że biegi sa dłuższe. A przecież prędkoœć maksymalna Scorpia '91 powinna oscylować ok. 180 km/h, jeœli nie więcej - czyli conajmniej o 30 więcej. Zastanawiam się czy ktryœ z poprzednich używaczy wozu nie podmienił skrzyni... Skłaniajš mnie tez do tego oględziny silnika - jest jakiœ dziwny. Np korek wlewu oleju został zasšpiony jakšœ konstrukcjš przypominajšca głowicę badziewnych filtrów do wody Gobestu. Nie wiem czy ktoœ o tym słyszał... W sumie trafił mi się samochód pełen wyzwań... (:
Struna - |29 Sie 2004|, 2004 01:09

Ja też opcjonuję za 12 - z Kraka to jest spory kawałek
plastic - |29 Sie 2004|, 2004 12:11

Potwierdzam, że rozpoczęcie zlotu nastąpi "W samo południe" w Sierakowie.
Na spóźnialskich zaczekamy przy kawie :wink:
nr 694 49 32 64 - telefon kontaktowy :D Radzę go zapisać w razie czego :wink:
Dokładne miejsce podane zostanie w czwartek.

PS.
W sprawie Diesla - byłem w posiadaniu dwóch takich maszyn w TD. :D
Jedna z nich "Moja lalunia" ta z Boszkowa, nie miała problemów żadnych z osiągnieciem 120 km/h na czwórce.
Ze startu nie miał może super przyspieszenia (krótkie biegi też w tym przeszkadzają), ale elastyczność jest już mocno wystarczająca - bardzo chętnie zbierał się do wyprzedzania. :D

_Mu. - |29 Sie 2004|, 2004 23:54

Dziś przeprowadziłem test, z którego wynika, że na czwórce mogę wyciągnąć 120, chociaż od 110, na mój gust skrzynia zaczyna zbyt głośno wyć, ew. silnik ma już za wysokie obroty - te 110 na czwórce, to raczej w sytuacjach wyprzedzania...Ciekawy jest też moment przechodzenbia na 5. bieg. Wóz, no chyba, że mu daję akurat mocno w pedał, nieco zwalnia - tak, jakby to nie był piąty bieg lecz czwarty i pół. Zastanawiam się czy ten typ tak ma czy też ktoś nie podmienił zębatki. Oczywiście cały czas zastanawiam się na oryginalnością skrzyni... Any ideas?
_Mu. - |30 Sie 2004|, 2004 00:03

Ps. Co sprawiło, że przesiadłeś się na Cytronetę? (;
plastic - |30 Sie 2004|, 2004 00:18

Jeżdżę długo i dużo itd. itp. dieslami, każdy miał to do siebie, że jak "dajesz mu całą łychę" to jest muł, ale jak cofniesz lekko pedał gazu to zaczyna dostawać "kopa".
Dieslem trzeba nauczyć się jeżdzić :D
Mój TD i 130 km/h na 4 bujnął, serio!!! :D

plastic - |30 Sie 2004|, 2004 00:52

Miałem kiedyś XM-a, i mam same miłe wspomnienia :D
Po za tym zawsze jeżdżę dieslami, a w citroenie jest nowocześniejszy (i trwały) silnik 12V.
W trasie potrafi zejść ze zużyciem poniżej 6,0 l/100 km (przy 90 km/h - 4,9), a z turbiną i intercoolerem ma kopa, że ho ho :D
Twoje Scorpio też ma silnik z Ciroena, ale ten który koncern PSA już wycofał ze swoich samochochodów. O ile się nie mylę to ostatnio montowany był w Citroenie CX.
Pamiętaj jednak, że koncern PSA słynie z bardzo trwałych diesli i to samo dotyczy twojego silnika :D
Niestety Ford wymienił silnik diesla w scorupie na silnik Alfy, i (jak słyszałem) są mocniejsze, ale z trwałością to tragedia :cry:
Gdyby tak kupili licencję 2,5 TDI (129 KM) Citroena to by było autko :wink:
Wciągnołeś mnie Mu w temacie "zlot" na takie wyznania :wink:
Spotkamy się w Sierakowie to pogadamy :)

hryniak - |30 Sie 2004|, 2004 01:53

Jasny gwitn !!!! Zlot się zapowiada miodny okrutnie. Niech mnie zczyści jeśli nie przyjadę !!!
cozy - |30 Sie 2004|, 2004 07:52

Plastic moze spotkamy sie w sierakowie i znajdziemy razmem jakies miejsce ??? Zaraz musze sie cofnoc strone do tylu tam jest Twoj nr, sle SMSa i mozemy sie dogadac i podjedziemy razem i cos wybadamy !!!

P.S.
moj nr 888 21 58 58

TCQ - |30 Sie 2004|, 2004 09:16

Speedo napisał/a:
wlasnie Panowie, nie zasmiecajcie bo temat powoli staje sie nieczytelny, ma juz 4 strony i mozna sie zagubic jak sie nie sledzi na biezaco :( Tak jak mowi Plastic pogadacie se na zlocie do bialej kosci o dieslach :D

właśnie miałem to samo zaproponować, kanał ze zlotu przekształcił się w osiągi diesli. Teraz to ja już tutaj niczego nie moge znaleźć. :(

TCQ - |30 Sie 2004|, 2004 09:21

cozy napisał/a:
Plastic moze spotkamy sie w sierakowie i znajdziemy razmem jakies miejsce ??? Zaraz musze sie cofnoc strone do tylu tam jest Twoj nr, sle SMSa i mozemy sie dogadac i podjedziemy razem i cos wybadamy !!!

P.S.
moj nr 888 21 58 58


Dobry pomysł, jak byście mogli to pojedźcie i znajdźcie jakieś fajne miejsce i dajcie znać.

stuff - |30 Sie 2004|, 2004 12:55

Witam,
ciekaw jestem czy juz jakies konkrety co do pobytu są.
Jestesmy zwraci i gotowi, albo 3 albo 2 osoby....


Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

plastic - |30 Sie 2004|, 2004 13:24

W czwartek zostanie podane miejsce spotkania !!!

Osoby które napewno będą nocowały proszę przysłać do środy godz 15.00
SMS pod nr 694 49 32 64

Asia - |30 Sie 2004|, 2004 15:38

Plastic przedstaw swój pomysł na nocleg...

Nieźle było by wynająć domek na weekend :D
- dach nad głową w razie deszczu na spotkaniu.... i nocleg dla tych którzy zadeklarowali się zostać.

cozy - |30 Sie 2004|, 2004 15:46

Jade razem z Plastikiem w środe do Sierakowa i mysle zeby wybrac jakies miejsce zeby bylo mozna usiasc z wduzym gronie pod dachem i smarzyc kielbaski w ognisku lub przy grilu, co Wy na to?? nawet jakby deszcz padal to zeby sie tego nie bac!!!
Asia - |30 Sie 2004|, 2004 16:07

A ja to widzę tak : :D
„Chatka Tuchola pod świerkami” Położenie- 2,5 km. od Sierakowa,
Dom wolnostojący, najbliższy sąsiad w odległości 100-200 m.
Dom typu wiejskiego wyremontowany i zaadaptowany dla potrzeb gości.
2 pokoje 2-3 osobowe, 1 pokój 3-4 osobowy, który może pełnić także rolę pokoju dziennego- jest w nim kominek i telewizor.
Do dyspozycji jest kuchnia-gaz, prąd i łazienka z prysznicem, umywalką i wc. Woda gorąca non stop.


ale wybór pewnie uzalezniony jest od ilości chętnych na nocleg...

stuff - |30 Sie 2004|, 2004 19:44

Witam,
no właśnie ja mam jeszcze jedno pytanko...
Ponieważ na większość wypraw jeździmy z naszą pieszczochą - Owczarkiem Niemieckim (bardzo spokojna pieszczoszka) czy jest możliwość zakwaterowania naszej psiuni ??

Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

plastic - |30 Sie 2004|, 2004 23:18

Mam kilka możliwości muszę jechać, obejrzeć i załatwić.
Miałem być teraz w tamtych okolicach w pracy, ale ponieważ....niestety nie jestem.
Jednak znam troszkę tamte okolice i załatwie coś sympatycznego :D mam nadzieje :wink:
Asiu! Sprawdzimy z cozym i twoją propozycję 8)
Ja np. znam fajne Rancho w Puszczy, ale w sezonie trudno o miejsca - może to już po :!: :?:
Stuff dam znać w czwartek, przy wyborze będziemy brać pod uwagę Twoją "psinkę" :D

Jason - |30 Sie 2004|, 2004 23:47

Qrde nawet nie macie pojęcia jak wam zazdroszcze :( . Obserwuje tą duskusje od dłuższego czasu i az mi sie przykrorobi ze mieszkam tak daleko od miejsca zlotu (250km) :roll: . Ta odleglosc jakos bym jeszcze przezyl ale cirpie na tak zwany "hroniczny brak kasy" a to ze wzgledu na to ze za trzy tygodnie mam zamiar popelnic malzenstwo :D (ktos juz kiedys uzyl tego zwrotu na tym forum). Wiec moi mili zycze wam wspanialej zabawy i nie zapomnijcie o aparatach (cobym choc zdjecia mogl sobie poogladac.
Pozdrawiam

plastic - |30 Sie 2004|, 2004 23:59

Qrde nie wystarczyło ci kłopotów z samochodem :wink:
250 km to nie jest daleko, przecież Scorpio to pożeracz kilometrów - niestrudzony :D
Oczywiście twój przypadek (teraz ciężki :wink: ) jest uzasadniony, ale inni co myślą, że to daleko to się mylą. Przecież zawsze jest coś dalej :wink:
Szykuje się niezła impreza, a coś takiego przepuścić grzech!!!

cozy - |31 Sie 2004|, 2004 07:44

Jason rozumie Twoj ból w 100% (chodzi o brak kasy ;)) a jesli chodzi o ślub to gratulacje !!! Bedziemy o Tobie pamiętać i napewno pokaża sie fotki special for You !!! Bedziemy pić za tych co na morzu i nie mogli przyjechac !!! Obiecuje :wink: :twisted: 8) :lol:



P.S.

Jako ze jezdze swoim FS niewiele ponad tydzien, i dopiero go poznaje i wykrywam duzo takich pierdulek, usterek kosmetycznych, to mam male pytanko czy ktos z expertow w dziediznie FS pomoze mi tam cos znalezc, naprawic itp. Wezme pare śrubokretow i moze razem wspolnymi silami damy rade, sa to naprawde pierdulki ale lepiej zeby dzialaly (np. pali sie kontrolka ze dzwi sa otwarte non top, nie wylaczaja sie kierunki przy prostowaniu kol i inne takie tam) Ktos pomoze przy PIWKU jak bedzie czas pomajsterkowac ??

plastic - |31 Sie 2004|, 2004 11:54

No tak potrzebna jest: buda dla psa, kanał do samochodu i sklep motoryzacyjny pod ręką :wink:
Będzie ciężko :lol:

Struna - |31 Sie 2004|, 2004 12:00

Na jednym zlocie już reanimowaliśmy lampę w Scorpio Asi. Ale wymaga jeszcze poprawki.
TCQ - |31 Sie 2004|, 2004 12:03

Jakoœ damy rade to wszystko powišzać, ja mam problem z gazem ale o tym gdzie indziej mam nadzieje że nie przeszkodzi mi to w dotarciu na zlot.
Asia - |31 Sie 2004|, 2004 12:07

A może w końcu trochę konkretów?
Kto w końcu jedzie?
Czy może to niespodzianka :D

Bedzie niezła impeza to napewno ale w ile osób, cztery? :mrgreen:

_Mu. - |31 Sie 2004|, 2004 12:15

cozy napisał/a:
[...] Ktos pomoze przy PIWKU jak bedzie czas pomajsterkowac ??


cozy (: Myślę, że lista chętnych do obsługi będzie dłuższa od tych, którzy mogą obsłużyć te wózki. Jak czytam posty - to lista usterek jest całkiem spora... :mrgreen:
A może zamiast ojca redaktora czy local radia zaprosimy TVNz jego sztandarowym programem dla majsterkowiczów...? Ha ha ha...

irek - |31 Sie 2004|, 2004 12:17

Witam

Z bólem serca muszę zrezygnować :( kilka postów do tyłu pisałem, że nie pasuje mi 11 bo mam egzamin wczoraj się dowiedziałem, że został przesunięty na 4 i krew mnie teraz zalewa. A nie chę go odpuścić bo to poprawkowy aż z maja którego nie zaliczyłem

Będę myślami z WAMI

PRZEPRASZAM


P.S. Jak będzie następny zlot to myślę że nie zawiodę

TCQ - |31 Sie 2004|, 2004 12:52

Asia napisał/a:
A może w końcu trochę konkretów?
Kto w końcu jedzie?
Czy może to niespodzianka :D

Bedzie niezła impeza to napewno ale w ile osób, cztery? :mrgreen:

Ja przyjade nawet jeœli będe musiał pchać całš drogę. :D

Struna - |31 Sie 2004|, 2004 15:04

Ja będę !
Asia - |31 Sie 2004|, 2004 16:38

Jason napisał/a:
Qrde nawet nie macie pojęcia jak wam zazdroszcze :( . (...) Ta odleglosc jakos bym jeszcze przezyl ale cirpie na tak zwany "hroniczny brak kasy"(...)



Z tego co się orientuję jest parę osob które ma daleko a chciałoby przyjechać, skrzyknijcie sie i wsiądźcie w jeden wóz.

Struna - |31 Sie 2004|, 2004 18:55

Dokładnie. Jak był zlot w Boszkowie to my z Krakowa tak zrobiliśmy. Zapakowaliśmy się do kombisi Hryniaka i heja. Podział kosztów i na zlocie byliśmy :D
stuff - |31 Sie 2004|, 2004 20:21

My śmigamy napewno. Ja, Połówka i chyba kuzyn (ale za niego dam znać jutro), no i piechu :)
Lecimy ze Szczecina i możemy jeszcze kogoś zabrać...

Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

plastic - |31 Sie 2004|, 2004 22:07

Ja nie mam zamiaru ( i radzę to innym ) przejmować się bardzo tym kto przyjedzie, a kto nie.
W ten sposób nakręcamy karuzelę odwrotów.
Jeżeli nawet miałbym wypić piwo z cozym, to i tak przyjadę do Sierakowa.
Kto przyjedzie ten będzie :D
Wszystko będzie załatwione, na większą ilość osób.
Ze spaniem nawet 40 osób nie będzie kłopotu bo ewentualnie moja firma dysponuje "Kampami" w tym rejonie.
SPOKO :D

plastic - |31 Sie 2004|, 2004 22:25

Oczywiście zachęcam Wszystkich, bo impreza szykuje się przednia, ale NIESTETY zmusić nikogo nie mogę :wink:
Kiepski ze mnie dyktator :cry:

Lesiu - |1 Wrz 2004|, 2004 00:20

Nie wyrzucaj sobie, że jesteś kiepski dyktator. Jesteś po prostu współczesny, demokratyczny dyktator. Dobrze Ci idzie. :wink:

Sądząc po ilości odwiedzeń to zainteresowanie jest, tylko nie każdy się włącza do dyskusji. Liczę, że będzie nas tam niezła gromadka. Mam nadzieję zobaczyć na własne oczy wszystkie modele SCORPIO, jakie bujają się po naszych drogach.

Pozdrawiam, do zobaczenia na zlocie! :lol:

Rafał A.(antek) - |1 Wrz 2004|, 2004 00:25

dobra - poczytalem posty i najwyzej cos zastawie, ale przyjade :P aha UWAGA FRAKCJA ŁODZ i okolice!! - ze wzgledow oszczednościowych - zrzuta na gaz i mozemy jechac 1 furą odezwac sie do mnie na priv maila lub gadu gadu, ew komorke!! 602 224 839
Asia - |1 Wrz 2004|, 2004 00:29

Tak trzymać!
Nareszcie coś ogólnopolskiego :D
Ale jazda :mrgreen:

plastic - |1 Wrz 2004|, 2004 00:33

Rafał A.(antek) napisał/a:
dobra - poczytalem posty i najwyzej cos zastawie, ale przyjade :P aha UWAGA FRAKCJA ŁODZ i okolice!! - ze wzgledow oszczednościowych - zrzuta na gaz i mozemy jechac 1 furą odezwac sie do mnie na priv maila lub gadu gadu, ew komorke!! 602 224 839

To się rozumie :D
To są konkrety!!!

Asia - |1 Wrz 2004|, 2004 14:49

Jason napisał/a:
Qrde nawet nie macie pojęcia jak wam zazdroszcze :( Ta odleglosc jakos bym jeszcze przezyl ale cirpie na tak zwany "hroniczny brak kasy" (..)

Rafał A.(antek) napisał/a:
(...)UWAGA FRAKCJA ŁODZ i okolice!! - ze wzgledow oszczednościowych - zrzuta na gaz i mozemy jechac 1 furą odezwac sie do mnie na priv maila lub gadu gadu, ew komorke!! 602 224 839


no ciekawe Jason jak z tego wybrniesz :wink:

cozy - |1 Wrz 2004|, 2004 14:55

PLASTIK co to za nr telefonu co podales ??? Dzwonie a tam pomylka, ne ma plastika zadnego tu mowia w suchawce !!!

Ja zara ide czekac na Ciebie zeby jechac obcykac Sierakow a ty jakies numery inne podajesz !!!

Jak cos to czekam pod 888 21 58 58 i czekam w Krzyzu i jedziemy razem !!! Bedzie pare fotek mysle to zapodamy na forum !!!!

hryniak - |1 Wrz 2004|, 2004 21:54

oj !!! zlot się zapowiada okrutny !!!!
plastic - |1 Wrz 2004|, 2004 22:15

Wszystko jest OK, a cozy chyba ma za duże paluchy :wink: do swojej klawiaturki :D
Spotkaliśmy się z cozym i znależliśmy miejsce :D mamy fotki i cenniki.
Pomalutku wszystko się krystalizuje :D

plastic - |1 Wrz 2004|, 2004 22:17

Chociaż apelowałem, o przysyłanie SMS na temat noclegu, to nie dostałem żadnego :(
Nikt nie nocuje :?:
A zachęcam, okolica piękna - jeziorko, i co ważne jest i BASEN KRYTY ze zjeżdżalnią :lol:
Domki wyposażone we "wszystkie" wygody w wygótkę też, a to ważne gdy waży się piwo :D

cozy - |2 Wrz 2004|, 2004 08:20

No foty są, zaraz jak gdzies zapodam na serv to dam linka, wiec chwile to potrwa i obserwowac prosze post bo moze sie tu pokazac LINK do nich !!!!

P.S.
Ładen okolice są naprawde, z plastickiem byłem piwo nie jedno wypiłem i na .......popatrzyłem :twisted: , reszta będzie na fotach


tu miejsce na mapie (spotkania) - za Sierakowem od strony MIEDZYCHODU
a przed od strony Szamotuł, Poznania

http://www.ford-scorpio.p...1c82074b3c#5313

cozy - |2 Wrz 2004|, 2004 10:46

SĄ FOTY !!!

patrzeć i ssać z tąd: http://yahoo.allegro.pl/upload/adamcio/sierakow/

Asia - |2 Wrz 2004|, 2004 10:53

Rozumiem że w Sierakowie jest jedna główna ulica która jadąc trafimy na miejsce spotkania?
Jeśli nie - dajcie konkrety, widze ze gdzies obok pływalni...

stuff - |2 Wrz 2004|, 2004 11:10

Plastic nocujemy !!!!!! Tylko nie chcemy nocować sami !!!!!
Może zróbmy liste nocujących :)


Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

stuff - |2 Wrz 2004|, 2004 11:17

Plastic nocujemy !!!!!! Tylko nie chcemy nocować sami !!!!!
Może zróbmy liste nocujących :)


Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

stuff - |2 Wrz 2004|, 2004 11:26

Plastic nocujemy !!!!!! Tylko nie chcemy nocować sami !!!!!
Może zróbmy liste nocujących :)


Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97

plastic - |2 Wrz 2004|, 2004 11:29

Jadący z Łodzi i Poznania trasą na Gorzów Wlkp. (24) w miejscowości Kwilicz skręcają w prawo na Sieraków (droga 186 - przechodzi "płynnie" w 133)
Jadący od strony Szczecina i Gorzowa Wlkp. trasą na Poznań (24) też w miejscowości Kwilicz skręcają na (w lewo :) ) na Sieraków (droga 186 - przechodzi "płynnie" w 133)
Miejsce z (na fotkach) Cytryną znajduje się przy samym wjeździe do Sierakowa właśnie od tej strony.
Ponieważ kolor jest niepowtarzalny (prawdopodobnie) i rzuca się w oczy, będzie stała tam cytrna jak na fotce.
Tylko światła będzie miała zgaszone...nie pomylcie się :wink:

Asia - |2 Wrz 2004|, 2004 11:37

piękny ten kolor :D
plastic - |2 Wrz 2004|, 2004 11:43

Ja zamawiam 3 domki są dobrze wyposażone, a przytym bardzo blisko siebie i warunki do grilowani, piwkowania, przeglądania scorupek, a i najazd (kanał) będzie dostępny.
W jednym domku jest teoretycznie 5 miejsc, ale praktycznie więcej. Za te trzy domki do zapłaty 400zł, ale nie płacę zaliczki :D i decyzja będzie do podjęcia na miejscu.
Jeden cały domek prawdopodobnie zajmę Ja z moją rodziną.
Ale jakby co to domków jest więcej a fotki nr 2 przedstawiają ośrodek po drugiej stronie ulicy, czyli blisko :D

plastic - |2 Wrz 2004|, 2004 12:17

Radzę Wszystkim wybierającym się na zlot, brać pod uwagę możliwość nocowania, bo z ciężkim sercem będziecie nas opuszczać. Nie wiem czy nawet nie pęknie :wink:
Rafał A.(antek) - |2 Wrz 2004|, 2004 12:18

na www.ford-scorpio.prv.pl dostepna stronka ze zdieciami i mapkami dojazdu. bezpośredni link tu: http://www.wpk.p.lodz.pl/...ow/sierakow.htm
plastic - |2 Wrz 2004|, 2004 12:31

Na mapie zlotu krzyżykiem żle jest pokazane miejsce zlotu ,kto jest za to odpowiedzialny :twisted:
Proszę się trzymać trasy podanej przeze mnie.
Wjazd od Kwilicza ul. poznańska a nie od Wronek

Zastanawiam się czy przyjechać - wyzywają mnie od zdrajcy, to może sprawią jakieś pokazowe linczowanie - co ? :wink:

Rafał A.(antek) - |2 Wrz 2004|, 2004 12:35

Strona ze zdięciami miejsca zlotu , mapkami dojazdu i opisami dojazdu oraz kontaktami jest na: www.ford-scorpio.prv.pl

oraz link bezpośredni:

http://www.wpk.p.lodz.pl/...ow/sierakow.htm

jasam - |2 Wrz 2004|, 2004 12:40

Patrze na zdjęcia i włsnym oczom nie wierzę, przecież jasam tam bylem przez 3 dni na Polagrze z ludzikami z Polibudy!!!
Bardzo miłe wspomnienia!!!
Polecam i żałuję, że mam tak daleko, miłej zabawy!!!

jasam - |2 Wrz 2004|, 2004 12:47

jak niżej :)
jasam - |2 Wrz 2004|, 2004 12:50

usunieto powtarzające się
TCQ - |2 Wrz 2004|, 2004 15:01

Ja myśle o nocowaniu, zależy jak wyjdzie i jak będe z kasą stał, najwyżej prześpie się w samochodzie, w koncu jest troche miejsca :) Ale wszystko wyjdzie na miejscu, a ile trzeba by zapłacić za taki nocleg dla dwóch osób? Myślałem jeszcze o namiocie, ale zimno troche.
cozy - |2 Wrz 2004|, 2004 18:35

TCQ - wiec tak:

nocleg jest jeden domek 150 zl , ale jak gadalismy z kolesiem to za 3 domki 400 zl gdzie, tylko czy bedzie tyle ludzi do spania, 5 x 3 = 15, ale widzialem ze spokojnie w jednym domku 6 osob spi z jakby 3 pokojami sa te domki.

Na dole zwany przezemnie "liwing rum" z łożkiem i na górze dwa pokoiki w każdym po dwa łóżka. Wiec zeby tylko bylo tyle ludzi do spania !!!

cozy - |2 Wrz 2004|, 2004 18:58

AHA zapomniałbym !!!!

kto ma niech bierze przenośne GRILLE !!!! bo tam nic nie ma !!!!!

Asia - |2 Wrz 2004|, 2004 20:28

.... i radio :D
plastic - |2 Wrz 2004|, 2004 22:31

Pamiętacie ten skecz o Laskowika o tjktorze .
Poprostu wystarczy zabrać GRILL, oczywiście kto może.
Q...wa nie mącić pościel spanie i wszelkie wygody w zasięgu ręki
Przepraszam za to ww., ale ......................

plastic - |3 Wrz 2004|, 2004 00:05

Pershing!!!
Wiem, że też możesz się dostać na zlot :wink:
A TY MILCZYSZ :evil:
Nie chceszpozbyć się scorpiona :D

cozy - |3 Wrz 2004|, 2004 07:48

PAMIETAJCIE O GRILLACH - zeby wziac kto ma !!! Bo z ogniskiem jest lipa, ten koles co ma te domki musi zgloscic strazy pozarnej, burmistrzowi, prezydentowi i innym służbą.


Wiec zachecam i namawiam zeby brac GRILLE przewożno-prznośne bo inaczej bedziemy smazyc kielabski na gazie w kuchni !!! A taka impra bez pieczonych kielbasek ?? Nie moge sobie tego wyobrazic.

Asia - |3 Wrz 2004|, 2004 10:24

plastic9 napisał/a:
Pamiętacie ten skecz o Laskowika o tjktorze .
Poprostu wystarczy zabrać GRILL, oczywiście kto może.
Q...wa nie mącić pościel spanie i wszelkie wygody w zasięgu ręki
Przepraszam za to ww., ale ......................


ale co Plastic?

Asia - |3 Wrz 2004|, 2004 10:28

plastic9 napisał/a:
Pamiętacie ten skecz o Laskowika o tjktorze .
Poprostu wystarczy zabrać GRILL, oczywiście kto może.
Q...wa nie mącić pościel spanie i wszelkie wygody w zasięgu ręki
Przepraszam za to ww., ale ......................


ale co Plastic?

plastic - |3 Wrz 2004|, 2004 11:40

ale ......spotkamy się jutro :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group