Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Elektryka - [MKIII] Nie działa oświetlenie i fotele nie grzeją

skorza - |24 Cze 2004|, 2004 11:09
Temat postu: [MKIII] Nie działa oświetlenie i fotele nie grzeją
Mam problem- malutki!
Nie mam oświetlenia w schowku i bagażniku(a przydało by się)- zarówki zmienione , a także przestały mi grzać fotele- nie to żebym marzł, ale planuję troszkę pogrzebać w weekend!
Miał ktoś może takie problemiki???

Marcin - |24 Cze 2004|, 2004 13:42

zajrzyj do bezpieczników
skorza - |24 Cze 2004|, 2004 14:08

bezpieczniki sprawdzone! ...a napiecie nie dochodzi!?
Struna - |24 Cze 2004|, 2004 16:09

Ta wersja Scorpio to ogólnie miała wielkie problemy z elektryką - popieprzone usytuowanie skrzynki z bezpiecznikami.
Rafał A.(antek) - |27 Cze 2004|, 2004 04:09

no wiec, ja u siebie oświetlenie schowka mam tylko wtedy jak sa właczone światła (choćby pozycyjne) i jak sie schowek otworzy - sprawdz moze tez tak masz :) a co do oswietlenia bagaznieka, to wogole nie swieci? mozepadł wylacznik w klapie, tam w zamku jest taki smieszny wylacznik :) pogdzeb i zobacz zewrzyj wtyczke na krotko i zobaczysz. to jest gdzies w mechanizmie zamka, takm troche jest kabli. :) A codo siedzen to jak nie dochodzin apiecei to przekaznik , wlacznick skrzynka, jak dochodzi to spirala poszła.
jasam - |27 Cze 2004|, 2004 11:52

Co tyczy ogrzewania fotela to u kumpla w audi rozbebeszaliśmy tapicerke żeby sie dostać do grzałki, a okazało się że przełamał sie kabel zasilający zaraz za matą grzejną. Wystarczyło go obejżeć i polutować a zaoszczędziło by się mase czasu...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group